Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

va as pastebejau, kad man ausys nepriima uzsegimu tu tiesiog uzkabinanciu...o tie kur persiveria, ir apacioj susijungia...labai super...reiks anuos su laku pabandyti...tik va is kitu isgirdau, kad labai jau blogai sveikatai...kaip cia istikro... g.gif
Atsakyti
smile.gif Gavau replytes šian tokias : http://img55.imagesh...07094830rq1.jpg

Bet jau valanda bandau užlenkt kilpute tokia: user posted image


Bet niekaip... nepavyksta viskas lankstosi susilanksto... kaip jus isvis zinot kiek uzlenkti verysad.gif mane tai jau siutas paimė.. taip noriu kad auskarai idealus butu... bet...

cry.gif cry.gif
Atsakyti
o as padarau kilpute su sitom replytem kur pirkai...bet iki galo neuzlenkus baigiu su tom kur spaustukus uzspausti reikia...stai sitom:
http://www.tavokarol...;product_id=484
su tuo apvaliu pirmu psaustuku....ir tada kilpute apvali gaunasi...arba jei didene, kartais pailgesne gaunasi,bet lygi...

be to gal pirmais kartais ir nesigaus jau tokia ideali kaip cia nuotraukoj...bet svarbu kad butu lygios ir vienodos manau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 29 birželio 2008 - 16:45
Tai, kad jokia nesigauna... jau nuo 3 valandu sėdžiu ir lankstau... piršta net skauda..... verysad.gif cry.gif fool.gif fool.gif
Draugės prašo atsiųst... o man gėda net siūst kai tokios baisios kilputės.. verysad.gif verysad.gif
Tėvai man replyčiu daugiau nepirkinės. ;/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 29 birželio 2008 - 16:53
o kaip tu jas darai kad visai nesigauna????ir is ko darai?is tu vinuku auskaram????jei taip, tai kaikurios buna labai nelankscios ir nieko gero nesigauna... ax.gif
Atsakyti
Iš smeigtuku, užsisakinėjau rankdarbiai.com , nežinau aš kol suku kilpa man kitas galas tiesus susilanksto uz kurio laikau verysad.gif unsure.gif
Taip pat nežinau kiek užlenkti to galo smeigtuko...

Papildyta:
Atleiskit už dviguba posta, bet pasiėmiau kitus smeigtukus 75mm ir jie kažkokie plonesni ir su jais iš pirmo kart gavos šiokie tokie blush2.gif . Jei ne jūsų postas tikriausiai nebūtu šovusi mintis pasiimt kitus, ax.gif Dėkui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 29 birželio 2008 - 17:12
siaip daug graziau gaunasi, kai jau suveri karoliukus, akmenis...ar ka nori suverti, ir tada ant galo darai kilpute..., tada yra atrama, ir nesilanksto..nezianu ar aiskiai cia parasiau...ir jei gerai supratau, nes is parasymo suprantu, kad pirma bandai padaryti kilpute , o tada verti????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 29 birželio 2008 - 17:38
Supratau ką norėjai pasakyt. Aš tik treniravaus ant nesuverto... dabar vat turiu auskara ir bandauta kilpute daryt tik nežinau kaip nulenkt ta i sona su pirstais?

Šiaip ne taip užlenkiau.... vargstu kilpute vel nesigauna, bet neprarasiu vilties schmoll.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 29 birželio 2008 - 18:08
tai tu ir nelenk su pirstais...su tom replytem palenki...ir paskui darai kilpa...nereikia, kad jos 90 kampu susilenktu lygiai...nu padarius daug papuosaliuku, paskui pati atsmusi ranka ir bus aisku, zinosi kaip patogiau ir geriau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 29 birželio 2008 - 18:12
Jau viena auskariuka padariau bigsmile.gif .. tik dabar kol antra padarysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 06 29, 13:24)
va as pastebejau, kad man ausys nepriima uzsegimu tu tiesiog uzkabinanciu...o tie kur persiveria, ir apacioj susijungia...labai super...

Tokių šiandien antram Babilone mačiau mirksiukas.gif Buvo pasidabruotų, sidabrinių ir paprastų. Ir pardavėja tokia faini, man neišmanėlei netingėjo parodyt, patart, paaiškint... smile.gif Prisiklausinėjau kam čia vienokia ar kitokia įdomesnė detalė naudojama ir pan. ax.gif
Atsakyti
as is ten ir pirkau...bet galvoju gal as aplamai negaliu nesioti tu tiesiog kabliuku...o kur perveremi ir vel susisega...viskas gerai... g.gif
Atsakyti