Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(L.o.v.e @ 2008 06 01, 20:46)
Pirma karta taip girdziu. O tu gal paprasciausiai pasikeisk i sidabrinius, O su laku gali isbandyti ant parasto metalo kabliuku. Kol nepabandysi,tol nesuzinosi





as irgi taip manau
o koki laka turi omeni?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinele...: 19 birželio 2008 - 11:42
O as turiu stai toki klausimeli.
Turiu prisirinkus graziu kriaukliu, jau turiu ideju, kaip is ju papuosalus gaminsiu. Bet nezinau, ar reikia jas kazkaip apdoroti? Gal pavirinti, kad dezinfekuoti? O gal nulakuoti? g.gif
Ar esat ka nors dariusios? Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
O aš tai bandžiau auskariukus daryt ir nebaigiau...
user posted image
Nes tokie kažkokie liauni. Gal čia ant vielutės reiktų? g.gif: Ką paratrumėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2008 06 21, 14:32)
O aš tai bandžiau auskariukus daryt ir nebaigiau...
Nes tokie kažkokie liauni. Gal čia ant vielutės reiktų? g.gif: Ką paratrumėt? ax.gif


Man atrodo, kad ant vielutes nesuversi tokiu auskaru. Kiek bandziau, tai neiseina taip islankstyt vielos. Valas manau siuo atveju geriausias sprendimas. g.gif

O apie kriauklytes nieks nieko nepatars? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 26 birželio 2008 - 18:23
Reik pagalbos. Turiu štai tokius užsegimus http://i30.tinypic.com/qzrfh1.jpg Bet nenutuokiu kaip su pačiu auskaru juos sujungt blush2.gif doh.gif Gal turit kokių auskarų pavyzdžių su šiais užsegimais ar kur parodyta kaip daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 06 26, 19:22)
O apie kriauklytes nieks nieko nepatars?  blush2.gif

mes su krikštadukte lakavom nagų laku. Prieš tai nuplovėm. Tai mergička pasidarė pakabukus iš tų kriauklyčių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmius @ 2008 06 27, 19:46)
Reik pagalbos. Turiu štai tokius užsegimus http://i30.tinypic.com/qzrfh1.jpg Bet nenutuokiu kaip su pačiu auskaru juos sujungt  blush2.gif  doh.gif  Gal turit kokių auskarų pavyzdžių su šiais užsegimais ar kur parodyta kaip daryt  unsure.gif

gal tiesiog suverus ant to pakabuko karoliukus pati gala uzfiksuoti spaustuku ir padaryti kilpele, kuria jau prikabinti prie norimo kabliuko auskaram...arba tiesiog padaryt kilpele ir viskas...ir kabinti... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmius @ 2008 06 27, 18:46)
Reik pagalbos. Turiu štai tokius užsegimus http://i30.tinypic.com/qzrfh1.jpg Bet nenutuokiu kaip su pačiu auskaru juos sujungt  blush2.gif  doh.gif  Gal turit kokių auskarų pavyzdžių su šiais užsegimais ar kur parodyta kaip daryt  unsure.gif


Irmiau,
man atrodo,kad paties kablio principas yra panasus, kaip mano situose auskaruose
user posted image

Tik detales veriasi ant paties uzsegimo, ir jos buna virs kilputes. Pats uzsegimas tavo rankose greiciausiai yra apverstas aukstyn kojomis. Smailusis galas turi ziureti zemyn.
Atsakyti
Aa mat kaip... ot būčiau pridarius biggrin.gif
Dėkui supratau. doh.gif
Atsakyti
Irmiau, paskui parodyk, kas gavosi ax.gif Labai įdomu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasistengsiu smile.gif Tik dar reik normalias replytes nusipirkt... bet šian nuvažiavom šast uždaryta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 06 01, 14:15)
turiu toki klausimeli...kazkur girdejau..kad kam nelabai tinka visokie metaliniai uzsegimai auskarams...juos nutepa laku...ar istikro taip galima???susiveriau auskarus ant pasidabruotu..kabliuku...bet ziuriu kad jie man nelabai tinka..ir jau skylutes ausyse pradeda atmetineti juos smile.gif ar darot kuri taip???ir ar nepakenks paskui?smile.gif



teisingai girdejai smile.gif nulakuoji uzsegima nagu laku ir nesioji biggrin.gif esu ir as bandzius, tikrai padeda ax.gif tik tas lakas nusitrina ir vel lakuot turi unsure.gif jei retai auskarus nesioji, tai gali pasizaist taip, bet jei daznai, tada geriau pasikeist uzsegimus smile.gif
Atsakyti