Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(nighttingale @ 2007 08 17, 16:03)
kad paklausiu db blush-anim-cl.gif ka reiskia punktyrine linija schemutese?  blush2.gif




kokia g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2007 08 17, 16:37)
aciu, jau macau sita mirksiukas.gif
o kaip dar apsukti vielute po kilputes? na kai is plonos vielutes gaminama? ax.gif

Apie siuos kalbi? g.gif

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(nighttingale @ 2007 08 17, 16:03)
kad paklausiu db blush-anim-cl.gif ka reiskia punktyrine linija schemutese?  blush2.gif


Kitas valo galas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 03 21, 15:42)

laba monami gal gali pasakyti kur rasti laumzirgio schemute buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2007 08 19, 17:29)
Apie siuos kalbi? g.gif

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image



aha apie sita 4u.gif
o tada ta vielute nukerpi? nes kai as nukerpu, man lieka ne mazas gabaliukas vielutes, kuria reik su replem sukt g.gif bet tikriausiai pas mane irankis biskiuka ne toks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_agne_ @ 2007 08 19, 21:22)
laba monami gal gali pasakyti kur rasti laumzirgio schemute buciau dekinga  4u.gif



user posted image


jei netiks paieskosiu dar 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite kuri nors nufotografuoti savo replutes kilputėms daryti, bet pridėjus kokį nors daiktą, kad matytųsi dydis 4u.gif . Nusipirkau senukuose, padariau keletą darbelių, bet nepatogios jos man, tai įtariu,kad truputį per didelės, nors gal neįgudusiai rankai .... ir replės trukdo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 08 21, 12:38)
Merginos, gal galite kuri nors nufotografuoti savo replutes kilputėms daryti, bet pridėjus kokį nors daiktą, kad matytųsi dydis  4u.gif .  Nusipirkau senukuose, padariau keletą darbelių, bet nepatogios jos man, tai įtariu,kad truputį per didelės, nors gal neįgudusiai rankai .... ir replės trukdo  lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Reikalingi irankiai:

user posted image


P.s. gal kuri bandet virtualiai pasidaryt verini? g.gif

virtualus verinys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 21 rugpjūčio 2007 - 16:50
Ačiū, R.A 4u.gif . Mano tokios pat, tik įtariu truputį per didelės, t.y. galai per ilgi ( kalbu apie pirmąją nuotrauką). Bet kadangi šalia nėra jokio daikto su kuo palyginti (nuotraukoje) , tai neesu įsitikinusi. Gal tik įgūdžių trūksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 08 22, 07:55)
Ačiū, R.A  4u.gif . Mano tokios pat, tik įtariu truputį per didelės, t.y. galai per ilgi ( kalbu apie pirmąją nuotrauką).  Bet kadangi šalia nėra jokio daikto su kuo palyginti (nuotraukoje) , tai neesu įsitikinusi. Gal tik įgūdžių trūksta  g.gif

Repliciu ilgis 15 cm

user posted image

ZInai, tikrai reik igudziu, nes as taip vos ne 1m vielos sugadinau, kol ismokau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2007 08 22, 11:09)
Repliciu ilgis 15 cm
ZInai, tikrai reik igudziu, nes as taip vos ne 1m vielos sugadinau, kol ismokau  doh.gif



O kokio ilgio patys galai( tie , apie kuriuos vielutę suki kai darai kilputę) ? Ačiū wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 22 rugpjūčio 2007 - 15:00