Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

taip as pirkau mokejau 6lt
Atsakyti
QUOTE(Melita. @ 2008 02 22, 19:05)
o gal kas senukuose matet replytes ploksciais galais, tik gale kad butu be dantuku?

maciau, pirkau, nieko gero, dabar pirkciau ka nors geresnio. tarp replyciu kojeliu yra spiruokle kuri susistumia, trukdo spausti
Atsakyti
bet tai ta spyruoklyte man kaip tik labai patogu... reikia tik suspausti, o reples pacios "atsispaudzia". nu nebent ten pas tave jau milziniska ta spyruokle...
bet as klajoju po tuos senukus ir niekur nerandu...
Atsakyti
tai va, kad spyruokle isklera ir viena jos puse atsiklijuoja nuo ten kur turetu laikytis, tabaluoja , tai ji tada trukdo replytems susispausti
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 02 20, 17:50)
Gal žinote video pamokėlių, kaip padaryti burbuliuką ir ant kokio storio valo jį verti?  4u.gif

Ir man įdomu- kokio storio valą naudoti?
Atsakyti
QUOTE(volker @ 2008 02 23, 19:32)
Ir man įdomu- kokio storio valą naudoti?


Priklauso nuo to, kokio dyzdio burbuliukus veriate ir kokios ju skylutes
kad tvirtai laikytusi, tai manau pats ploniausias valas turetu buti 0.2 na bent jau cia pats ploniausias koki as naudoju. O siaip tai labiausiai tiktu koks 0.5 arba 0.6
Atsakyti
merginos, prasau padėti. niekur nerandu gelyciu schemu, noriu pasidaryti sage su gelyte. cia tiek daug temu.... ieskojau puse dienos be rezultatu blush2.gif
Atsakyti
su pavasario svente thumbup.gif
user posted image

o dabar mažas klausimukas- blush2.gif kaip tvarkingai ir gražiai pritvirtinti valą prie auskaro kabliuko? ax.gif
Atsakyti
Tam naudojami spaustukai. Jie atrodo stai taip: user posted image


reikia daryti taip, kaip parodyta nuotraukoje. Perveri vala per karoliukus, tada per spaustuka, auskaro kabliuko kilpute, ir vel per spaustuka. Tuomet ji uzspaudi. Ta kilpute nuotraukoje turi buti uzverta ant auskaro kabliuko kilputes. Sekmes!
Atsakyti
ačiū MELITA 4u.gif
Atsakyti
prisipirkus sidabruotu detaliu, tai kaikurios dar nepanaudotos jau geltonuoja doh.gif unsure.gif
kazi cia taip turi but su tom sidabruotom detalem, kad jos gelsvos darosi?
Atsakyti
Juk ir sidabras geltonuoja, tai ko noi is pasidabruotu detaliu? Nuvalyk
Atsakyti