Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

JPRST bash.gif frusty.gif
Nebėra ten (na bent jau šiuo metu) MATYT NELEMTA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2008 01 30, 07:55)
silikoninis siūlas naudojamas apyrankėms, tada nereikia užsegimo, bo jis tamposi kaip guma. Bet žinoma apyrankės dar daromas ir ant troselio ir su vielute.
Vėriniai gali būti daromi tiek ant troselio, tiek su vielute, galima ir ant valio verti. bet jau su silikoniniu siūlu tai vėrinio nedarau... nors silvercityje mačiau ir tokių, tik man jie visai nepatiko... žodž plikas silikoninis siūlas, ant jo porą kristalų ir jie pritvirtinti spaustukais. nekox vaizdelis.

o kaip sutvirtinti silikonini siula, turbut spaustukai netinka, nupjaus unsure.gif o mazgelis nesilaikys mastau.gif
ir ar teisingai suprantu: troselis toks is keliu tarsi siuliuku, o valas tai zilka.
kokio storio tinka troselis veriniams is keliu eiliu su pavieniais pritvirtintais kristaliukais?
Atsakyti
O su kuo jus užspaudžiat spaustukus,ir kaip vadinasi tos replės apvaliais galais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2008 02 11, 16:12)
O su kuo jus užspaudžiat spaustukus,ir kaip vadinasi tos replės apvaliais galais? ax.gif

user posted image

O kaip vadinasi tos apvaliais galais, tai nežinau. Paprastos replės turbūt hihihi.gif Būna jų Senukuos, kainuoja apie 10 Lt, seniai pirkau, neprisimenu ax.gif

user posted image
Atsakyti
negaunu aš tų apvalių replių senukuose doh.gif
Atsakyti
Kiek galima uzdirbt, normaliai dirbant i diena po 8 valandas?Nes jau is dazymo tai ne velnio neuzdirbsi, tik baltas ir dulkinas kaip debeselis vaikstai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2008 02 12, 17:10)
Kiek galima uzdirbt, normaliai dirbant i diena po 8 valandas?Nes jau is dazymo tai ne velnio neuzdirbsi, tik baltas ir dulkinas kaip debeselis vaikstai ir tiek.

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Gerų patarimų radau. Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Kiek maždaug reik ilgio vielutės apyrankei? Vienoje eilėje apie 6 karoliukai bus. 4u.gif
Atsakyti
Man vyras penktadienį replytes apvaliais galai Kauno Senukuose nupirko, sakė, kad daug buvo. Pabandžiau, visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Gal žinote video pamokėlių, kaip padaryti burbuliuką ir ant kokio storio valo jį verti? 4u.gif
Atsakyti
o gal kas senukuose matet replytes ploksciais galais, tik gale kad butu be dantuku?
Atsakyti