Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

O faina, visada norėjau išmokti akmenį taip apnerti, kad matytųsi abi pusės thumbup.gif
Aš va taip darau http://businka-lisa.....com/13622.html

Gal kam pravers.
Atsakyti
Va kaip grazu. Reikes ir man pasimokinti apnerti tuos akmenukus, labai jau graziai atrodo. O gudes schema man nelabai suprantama, cia matyt todel, kad rusiskai nemoku, nu bet nieko, isbandysiu seavos schemute
Atsakyti

Ten akmuo priklijuojamas prie medžiagos ir pirma eilutė karoliukų apsiuvama ant medžiagos aplink akmenį...o taliau viskas aišku ir kalbos nemokant... smile.gif
Atsakyti
jeigu galit įdėkit kuri nors kokią paprastą schemutę su paaiškinimais pradžiai 4u.gif nusipirkau repliukes(turbūt nelabai tinkamas) bandysiu pradėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 01 19, 17:51)
nijoliux - pas ja ten tik 1/1000 prekiu padeta. Visko ko nori reikia pasiklausti pas ja. Tika as snekejau ne apie reples, bet apie vielute. 4u.gif  Bet gali ir replyciu pasiklausti

ar cia sneka eina apie bazes 4 sandelyje esanty skyriu?vakar kaip tik tenbuvau bet nieko nemaciau o gal kitoj rampoj?ne raudonoj? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
oj, pasirodo kilpelę padaryt sunku ir dar kaip doh.gif Turiu tas tipo apvalias replikes iš senukų, bet ar ten turi būt plokštuma ar ne, ar visai apvalu g.gif nes mano yra su plokštuma, o toliau visur kitur apvalu. bet ta plokštuma tokia lygu su dantukais, lyg be, žodžiu nėr visai lygu. gal supratot, ką čia suvėliau blush2.gif Tai va, man šiek tiek apsigrando vielutė darant kilpikę g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 15:32)
oj, pasirodo kilpelę padaryt sunku ir dar kaip  doh.gif Turiu tas tipo apvalias replikes iš senukų, bet ar ten turi būt plokštuma ar ne, ar visai apvalu g.gif nes mano yra su plokštuma, o toliau visur kitur apvalu. bet ta plokštuma tokia lygu su dantukais, lyg be, žodžiu nėr visai lygu. gal supratot, ką čia suvėliau  blush2.gif Tai va, man šiek tiek apsigrando vielutė darant kilpikę g.gif

turiu ir as sitas,kur truputi su plokstuma,nelabai jos tinkamos.ir dar kitas is senuku turiu,ziedams daryt(taip panasiai vadinasi) bet jos tinka tik plonai vielutei,o nuo storesnes issikraipo doh.gif

sunku sunku doh.gif vargstu ir as,atrodo tik,kad lengva,bet tobulai sulankstyt vargeli tu mano kaip sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 30, 16:37)
turiu ir as sitas,kur truputi su plokstuma,nelabai jos tinkamos.ir dar kitas is senuku turiu,ziedams daryt(taip panasiai vadinasi) bet jos tinka tik plonai vielutei,o nuo storesnes issikraipo doh.gif

  sunku sunku doh.gif  vargstu ir as,atrodo tik,kad lengva,bet tobulai sulankstyt vargeli tu mano kaip sunku doh.gif

a daug vielos jau išgadinai blush2.gif ir nuo kokios geriau išvis pradėt? aš tai"protinga" užsisakiau tik tuos smeigtukus pasidabruotus, o paprastos vielos pabandymams tai nea doh.gif Jaučiu, kad visus pasidabruotus išgadinsiu unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 15:40)
a daug vielos jau išgadinai blush2.gif ir nuo kokios geriau išvis pradėt? aš tai"protinga" užsisakiau tik tuos smeigtukus pasidabruotus, o paprastos vielos pabandymams tai nea  doh.gif Jaučiu, kad visus pasidabruotus išgadinsiu unsure.gif  doh.gif

tai geriau pakentek negadink gero daikto lotuliukas.gif as zinau,kad 0,6 mm tam tinka,o 0.3 apvyniojimam nebent,nes kilputem tikrai per plona.
is senuku,geliu skyriaus nusipirk vielutes,ji nepasidabruota(nors gal ir tokios turi ,nemaciau)bet bandymam gerai mirksiukas.gif ir pigiau kol ismoksi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(seava @ 2008 01 30, 16:56)
tai geriau pakentek negadink gero daikto lotuliukas.gif  as zinau,kad 0,6 mm tam tinka,o 0.3 apvyniojimam nebent,nes kilputem tikrai per plona.
is senuku,geliu skyriaus nusipirk vielutes,ji nepasidabruota(nors gal ir tokios turi ,nemaciau)bet bandymam gerai mirksiukas.gif ir pigiau kol ismoksi 4u.gif

as nematavau kiek metru,bet daug isnaudojau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 30, 15:40)
a daug vielos jau išgadinai blush2.gif ir nuo kokios geriau išvis pradėt? aš tai"protinga" užsisakiau tik tuos smeigtukus pasidabruotus, o paprastos vielos pabandymams tai nea  doh.gif Jaučiu, kad visus pasidabruotus išgadinsiu unsure.gif  doh.gif

aš tai mokinausi ant sąvaržėlių lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nusipirkau kanceliarinėse tokias balto metalo vidutinio dydžio ir naikinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 01 30, 19:23)
aš tai mokinausi ant sąvaržėlių lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , nusipirkau kanceliarinėse tokias balto metalo vidutinio dydžio ir naikinau mirksiukas.gif

geras bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kilputėms daryti draugė labai geras repliukes nupirko "Ciklantoje".
O kilputes mokiausi daryti ant varinės vielos, nes buvo gaila pasidabruotą naudoti.
Atsakyti