Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Yra pas ją replyčių smile.gif . Kaip tik šeštadienį demonstravo vienai pirkėjai kaip daryti žiedukus ir kaip su tom pačiom replytėm vielytę galima nukirpti...
Atsakyti
tai kokių ir kiek reikia replikių g.gif
Atsakyti
Replyciu nukirpimui, ir apvaliu replyciu
Atsakyti
sveikos 4u.gif
man dar toks klausimas iskilo,kaip ir is ko padaromi tokie vieluciu galiukai.Nacyte labai prasau nesupykti,kad pasinaudojau sita nuotraukele blush2.gif ,bet kitos vaizdines priemones neradau.o ir darbelis labai grazus,galima ziuret ir ziuret 4u.gif
user posted image

gal cia karoliukai uzmauti g.gif arba yra pirkt kazkokiu spec uzbaigimu g.gif
Atsakyti
Vat, tikiuosi, kad naca nesupyks, bet skaiciau auksarankese, kad cia klijai ir karoliukas...
Atsakyti
Siaip jau reples geriau pirkti geras, kad nebraizytu sidabro, kad nuopaudu neprisitrin tumete, as ir su geromis prisitryniau, tai dabar nusipirkau antras, ju rankeneles skirtingos ilgio ir minkstumo, tai kaitalioju. O ploksciu replyciu lygiu pavirsiumi tikrai reikia, tik nepirkit labai ilgomsi nosimis, kaip kad buna ukiniu prekiu parduotuvese, nes tada jos prasisuka, neyuztaka jegos ir tikslumo. Geriausia visutinio ilgio, nusmailejancios i gala ir gero metalo.
Atsakyti
help blush2.gif
user posted image

nesusidoroju su sita juostele.atrodo taip viskas paprasta,bet be shemos man niekaip neissilanksto... doh.gif
Atsakyti
Man atrodo - paimta 3 karoliukai ir suverti į ratuką. Po to imta 2 karoliukai ir su vienu iš pirmų trijų vėl padaro ratuką. ir taip toliau...
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2008 01 24, 17:23)
Man atrodo - paimta 3 karoliukai ir suverti į ratuką. Po to imta 2 karoliukai ir su vienu iš pirmų trijų  vėl padaro ratuką. ir taip toliau...

aciu labai 4u.gif bandysiu.. nors siandien galva kaip puodyne ,bet po to ,kai perskaiciau penkis kartus,jau pradedu suprast lotuliukas.gif
Atsakyti
pavyko pavyko thumbup.gif
user posted image

dar kart aciu gude

cia tik bandymas i tai ka apveriau neziurekit ax.gif ,nes ka turejau,ant to ir bandziau... eh kaip smagu,iveikiau blush2.gif bet galiu pasakyt,oi kaip nelengva .isivaizduoju profam,juokas ima is tokio sudetingo darbo,bet manes karoliukai dar nenori klausyt, o shema perprast isvis doh.gif
Atsakyti
Seava, dabar tu mane pamokyk... smile.gif
Čia ta juostele apnėrei akmenuką?
Iš vienos pusės tokia juostelė ir iš kitos? Ties briauna sujungta?
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2008 01 25, 13:05)
Seava, dabar tu mane pamokyk...  smile.gif
Čia ta juostele apnėrei akmenuką?
Iš vienos pusės tokia juostelė ir iš kitos? Ties briauna sujungta?

na va graziausiai,mokytoja mokyt reikia lotuliukas.gif tuoj as visa shema surasiu ir idesiu 4u.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

prasom 4u.gif
Atsakyti