Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(rugsėjė @ 2008 01 10, 15:33)
as ir pradejau po biski vert tai zinok man reik visko ir daug wink.gif
tu sumastyk ka daugmaz gaminsi pasipiesk pasirasyk, nes vienos daro taip kitos kitaip pirmiausia tai reik repliuku vielutes(troselio), uzsegimu auskaram kabliuku spaustuku, smeigutku visko daug rolleyes.gif

aciu, na pradaziai visad daug reikia kai nieko neturi biggrin.gif tada isigysiu
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
uzsikabinau ir as . lotuliukas.gif anksciau karoliukais tik siuvinedavau,bet ne visuomet iseina issiverst,reikia ir vert. reikia kilputes daryt.. reples jau 3 nusipirkau ir vis pro sali lotuliukas.gif tai per dideles,tai ne tokios,o dabar issiaiskinau,kad dar ir lygios turi but,kad vielutes nebraizytu doh.gif
man labai labai grazu visokie apvynioti akmenukai wub.gif
kokia vielute (kokio storio)ir is kur geriausia pirkt? blush2.gif (Kaune)
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 16, 11:46)
uzsikabinau ir as . lotuliukas.gif anksciau karoliukais tik siuvinedavau,bet ne visuomet iseina issiverst,reikia ir vert. reikia kilputes daryt.. reples jau 3 nusipirkau ir vis pro sali lotuliukas.gif  tai per dideles,tai ne tokios,o dabar issiaiskinau,kad dar ir lygios turi but,kad vielutes nebraizytu doh.gif
man labai labai grazu visokie apvynioti akmenukai wub.gif
kokia vielute (kokio storio)ir is kur geriausia pirkt? blush2.gif (Kaune)

dėl vielutės kur ir kokią pirkt kaune man taip pat būtų aktualu sužinot ax.gif žinau tik tiek, kad geriau šiek tiek storesnė, 5 ar 6 mm (papuošalų gamybai), jei klystu, lai profesionalės pataiso blush2.gif o kokios reik visokių gyvūnėlių gamybai tai ir nežinau, turbūt plonesnės? Ar reik kad vielytė būtų "su atmintim"? nelabai dar susigaudau čia blush2.gif
Su replėm pradžioj man buvo panašiai, tik aš užsikrėčiau nuo draugės, kuri neseniai pradėjo gamint, tai ji parodė, kokių konkrečiai ir kiek replių reikia, tai iš kart jas parodžiau brangiausiam, kad man nupirktų (firmos vardu, tai būt nekainavę), o ans vis tiek kad užpirko savo nuožiūra visą kalną replių ir tik vienos tinkamos doh.gif tai ką, važiavau kitą dieną susiparinus į senukus ir nusipirkau pati (sutaupyt tų kelių litų taip ir neišėjo blush2.gif ).
Atsakyti
Su replėm ir man tas pats, turiu tik dantytas ir niekaip nerandu lygių doh.gif O dėl vielutės. Aš tai perku pasidabruotą rankdarbiai.com, atsiunčia į bet kurį miestą.0,8mm apvyniojimui ir pan, o 0,2mm gyvūnėliam tinka, tik ta storesnė labai greit naudojasi unsure.gif
Atsakyti
Nijoliux, Karoliai.com pradėjo replėmis prekiauti, pažiūrėk, man atrodo, kad jos nedantytos,o be to gali jų ir paklausti.
Atsakyti
Dar kaune galite pasiziureti bazeje, 4 sandelyje, pas Vale arba ciklantoje
Atsakyti
Brač,kaip tik šiandien bazėse buvau doh.gif Bet kažkaip nepagalvojau,kad ten gali būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 01 18, 14:27)
Nijoliux, Karoliai.com pradėjo replėmis prekiauti, pažiūrėk, man atrodo, kad jos nedantytos,o be to gali jų ir paklausti.

Čia jurosperle sakė, kad lygių replių neturi, aš senukuose nusipirkau va šitas gal ir ne visai tokių reikėjo, bet jos nedantytos, lygios, tai man kol kas tinka, priekaištų neturiu ax.gif

QUOTE(L.o.v.e @ 2008 01 18, 14:45)
Dar kaune galite pasiziureti bazeje, 4 sandelyje, pas Vale arba ciklantoje

Bazėje geltonam pasaže 4 sandėly replių lyg neužmačiau (o gal tik nepastebėjau), bet ten daug visokių detalių ir akmenėlių pigiau galima įsigyt ax.gif tik eilės pastoviai ten doh.gif
Atsakyti
na as jau kaip kazkur minejau,repliu prisipirkau daug lotuliukas.gif bet senuku replytes patinka labiausiai,jos ziedams daryt skirtos,speju,kad cia automobiliniams reikalams ,bet kilputem daryt irgi geros.

dar atradau ,kad raudonoj rampoj antram sandely,floristikos prekese,labai neblogu karoliuku yra ir daug ivairiu vieluciu.tik 0,6mm neradau,bet visu kitu pasirinkimas nemazas.

Atsakyti
nijoliux - pas ja ten tik 1/1000 prekiu padeta. Visko ko nori reikia pasiklausti pas ja. Tika as snekejau ne apie reples, bet apie vielute. 4u.gif Bet gali ir replyciu pasiklausti
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 01 19, 17:51)
nijoliux - pas ja ten tik 1/1000 prekiu padeta. Visko ko nori reikia pasiklausti pas ja. Tika as snekejau ne apie reples, bet apie vielute. 4u.gif  Bet gali ir replyciu pasiklausti

Gerai, dėkui žinosiu 4u.gif nes skyrelis ten atrodo toks mažutis, o eilė toookia didelė, nors gal man tik taip pasitaikė, kad turėjau alkūnėmis prisiirt kad kažką pamatyčiau doh.gif
Atsakyti