Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Dekui, man irgi tie labiausiai patinka
Atsakyti
niu dar pasirodysiu ka pasidariau smile.gif
user posted image
Auskariukai Rudieji sauluciai ir ne tik...
Atsakyti
Melita, aurelija-ma, Žydraake thumbup.gif gražu mergaitės thumbup.gif
Atsakyti
Žydraake, labai grazus ir originalus auskarai wub.gif
Melita - kokio grazumo tie su riolitu (turbut)... wub.gif
Aurelija_ma, o tavo tokie barokiskai prabangus paskutinieji komplekteliai wub.gif

Nu jus moteriskes ir papylet cia grozybiu... 4u.gif
Atsakyti
paskutiniai grazus thumbup.gif o klausykit kaip reikia padaryti, kad butu ne nuoroda o tavo tekstas ir tik paspaudus ant jo ieitu i nuoroda g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 20, 16:27)
paskutiniai grazus thumbup.gif  o klausykit kaip reikia padaryti, kad butu ne nuoroda o tavo tekstas ir tik paspaudus ant jo ieitu i nuoroda g.gif  4u.gif

kopinti nuorodą ir pastinti į http:// laukelį 4u.gif ir tada vietoj my webpage užrašyt jau ką nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 20 kovo 2008 - 15:36
user posted image

Atsiprašau už nekokybišką nuotrauką, bet labai noris pasirodyt savo pirmu darbeliu didis.gif blush2.gif
Atsakyti
SmaiLIAnose* nieko nematau blush2.gif

fishke aciu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

O kaip dabar? 4u.gif Gal paspaudus ant nuotraukytės padidėtų 4u.gif
Atsakyti
Aurelija, labai prabangus auskariukai thumbup.gif
Smailianose, viskas matosi. Labai dailus komplektas!
Atsakyti
fishke aciukas 4u.gif
Lauružė aciukas 4u.gif blush2.gif
Indrutia aciukas 4u.gif
Melita. aciukas 4u.gif blush2.gif
oi aciukas mergaites net susigedau nuo pagyru blush2.gif taip traukia ant pavasario tai norisi kazko sviesaus, lizgancio, niu kaip sarka esu ax.gif
Papildyta:
SmaiLIAnose* as tai tik mazaja tematau lens.gif nelabai iziuriu, muset tas puslapiukas biski streikuoja, natidaro didesnes smile.gif
Atsakyti
aurelija_ma, tikrai labai gražučiai auskarai thumbup.gif Paskutiniu metu ir mane blizgantys papuošalai traukia smile.gif
SmaiLIAnose*, man ir neatidaro didesnės foto. O tu kitąkart kopijuok pirmą nuorodą po nuotraukyte, šalia parašyta "Hotlink for forums (1)"
Bet pastaruoju metu imageshack.us nelabai veikia. Gal kas per kitur dedat nuotraukas ir išduosit adresiuką?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurosperle: 20 kovo 2008 - 22:04