Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

QUOTE(aurelija_ma @ 2008 03 17, 17:46)
TEI PO FOTO KUR TURETU BUTI YRA UZRASAS VO TEN TAI TIKRAI TURI RODYTI  doh.gif  niu nesuprantu kodel man rodo, kai kuriems irgi rodo, pas drauge nuejus ziurejau rodo  doh.gif  kazkaip niaisku, as matau, niu bet tiek to, parasiuke yra ir visad po nuotrauka buna uzrasiukas ta paspaudus tikrai rodo  rolleyes.gif


paziurejau paspaudusi uzrasa bigsmile.gif grazu biggrin.gif bet man nepatinka nuotrauka blush2.gif kam ta blykste? labai jau akina doh.gif 4u.gif

Atsakyti
Indrutia, labai faini auskarai. Man visad saules akmuo labiau su auksinem detalem derejo nei su sidabrinem
Atsakyti
aciu rolleyes.gif man ir taip ir taip grazu ax.gif bet su paauksuotom detalem labaisiai dera saules akmuo turbut thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na as turejau omeny kad su aukso spalvos tongue.gif
Atsakyti
tai as suprantu ka norejai pasakyti tongue.gif biggrin.gif tik sakau, kad man ir taip ir taip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melita. @ 2008 03 17, 20:17)
Indrutia, labai faini auskarai. Man visad saules akmuo labiau su auksinem detalem derejo nei su sidabrinem



QUOTE(Indrutia @ 2008 03 17, 20:28)
aciu rolleyes.gif  man ir taip ir taip grazu ax.gif  bet su paauksuotom detalem labaisiai dera saules akmuo turbut thumbup.gif  biggrin.gif



QUOTE(Melita. @ 2008 03 18, 10:02)
Na as turejau omeny kad su aukso spalvos  tongue.gif



QUOTE(Indrutia @ 2008 03 18, 15:40)
tai as suprantu ka norejai pasakyti tongue.gif  biggrin.gif  tik sakau, kad man ir taip ir taip grazu bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesamone kazkokia isejo lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet supratom viena kita thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jo cia svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
Šis tas gavosi ir man dovanų vienai ką tik iškeptai mamytei blush2.gif
user posted image
Atsakyti
manieji auskariukai, prie apyrankes ax.gif
user posted image
Auskariukai Zydrasis melis ir ne tik...
Papildyta:
Žydraakė mirksiukas.gif
Atsakyti
grazus melynieji thumbup.gif porcelianinai taip pat zavus wub.gif o stai manieji porcelianiai kazkada daryti rolleyes.gif cool.gif

user posted image

bet jau nuotrauka doh.gif blush2.gif
Atsakyti