Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

dekui 4u.gif
slifavau siandien ryte, tai pirstus dabar skauda rasyt...
Atsakyti
Melita. likau sužavėta tavo auskarais bigsmile.gif Labai gražučiai thumbup.gif ypač paskutiniai smile.gif
Atsakyti
aciu blush2.gif
na dar ikelsiu vienus, tik ka iskepti. Uzsakymas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melita.: 16 kovo 2008 - 17:42
niu Melita. kaip visada tokie siltuciai thumbup.gif
niu o cia mano pirmieji auskariukai yra jiems jau is seniau ir apyranke ir ant kaklo verinukas, tai dabar jau visas komplektukas
user posted image
Auskariukai juodai raudoni ir daugiau...
Atsakyti
dailuciai thumbup.gif
Atsakyti
na merginos, kol aš ligoninėj gulėjau jūs tiek daug grožių spėjot prikurti wub.gifbigsmile.gif Šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
Melita, Aurelija_ma, kokie grazus jusu auskariukai. wub.gif
Tik man taip noretusi Aurelijos_ma auskariukus fotografuoti lygiam fone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melita. @ 2008 03 17, 10:11)
dailuciai  thumbup.gif

aciukas 4u.gif
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 17, 14:42)
Melita, Aurelija_ma, kokie grazus jusu auskariukai.  wub.gif
Tik man taip noretusi Aurelijos_ma auskariukus fotografuoti lygiam fone  blush2.gif

aciukas 4u.gif niu tei kita syki paziuresim, psistengsim itaip nufotkinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurelija_ma: 17 kovo 2008 - 14:04
QUOTE(Melita. @ 2008 03 16, 19:39)
aciu  blush2.gif
na dar ikelsiu vienus, tik ka iskepti. Uzsakymas:

user posted image


super bigsmile.gif labai grazus wub.gif tokie melynuciai.... wub.gif thumbup.gif

aurelija_ma nerodo nuotraukos unsure.gif verysad.gif



Papildyta:
o cia mano naujausi biggrin.gif pirmi auskarai su paauksuotos detalem rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrutia: 17 kovo 2008 - 15:12
TEI PO FOTO KUR TURETU BUTI YRA UZRASAS VO TEN TAI TIKRAI TURI RODYTI doh.gif niu nesuprantu kodel man rodo, kai kuriems irgi rodo, pas drauge nuejus ziurejau rodo doh.gif kazkaip niaisku, as matau, niu bet tiek to, parasiuke yra ir visad po nuotrauka buna uzrasiukas ta paspaudus tikrai rodo rolleyes.gif
Atsakyti
Aš turiu vieną klausimuką Jums 4u.gif Kaip reikia užbaigti tą auskarą, sujungti su ausele? doh.gif Su kuo užlenkiat jį? 4u.gif
Atsakyti
Su apvaliom replytem
Atsakyti