Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

nagi nagi Indrutia, pavardink tu man ir kitus minusus, išskyrus nevienodą palankstymą g.gif tie pavingiavimai šiek tiek skiriasi, bet katastrofos aš čia tikrai nematau schmoll.gif Šaunūs auskariukai, o ir spalvytė super, tokia ryški ryški geltona thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
aciu saldybe wub.gif 4u.gif spalva ir man jegiska bigsmile.gif biggrin.gif pavasariska thumbup.gif dar minusas, kad kilputes nelygios virsau, bet kitaip jau nebeisejo, o perlankstyti is naujo nebeturejau kantrybes ir taip kiek vielos sugadinau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos, pridarėte tiek daug gražių auskarų wub.gif thumbup.gif
O aš pasigirsiu savo gamintais stikliniais auskarais. (pavyko į kursus patekti kur pamokė kaip su stiklu dirbti) 4u.gif
Auskariukai "Dangus rėmeliuose"
user posted image
Auskariukai katinukai
user posted image
Auskariukai melsvieji
user posted image
.Auskariukai
user posted image
Auskariukai jūros mėlis
user posted image
Auskariukai pailgi
user posted image
Auskariukai
user posted image
Atsakyti
~Migla...Miglelė~ auskariukai labai įdomūs ir originalūs thumbup.gif man pačios pirmos trys poros tiesiog super wub.gif wub.gif Bet štai turiu tau tokį klausimą: Tos kilputės, kur išeina iš stiklo būtinai turi būti juodos? g.gif Mat dabar gaunasi toks kaip ir kontrastas su auskarų kabliukų kilputėmis juoda-balta....
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 11, 16:20)
ziuriu cia tik kuri laika galima keisti zinutes doh.gif  man ana foto nepatiko, matosi apvadai, tada rodau nauja  biggrin.gif  ax.gif


PAVASARIS!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 10, 14:09)
O situos susiveriau sau su korneoliu:

grazuciai thumbup.gif wub.gif
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 10, 19:56)

grazuuuuuu thumbup.gif
QUOTE(saldybe @ 2008 03 10, 20:35)

jooooo man tai beveik visi grazus bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 11, 14:14)

visai grazumelis mirksiukas.gif thumbup.gif
~Migla...Miglelė~ niu cia labai idomiai su tuo stikliuku darbavaisi mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu visoms wub.gif akmenuke jie tikrai tokie pavasariski, netgi sakyciau vasariski thumbup.gif ryskiai geltoni wub.gif biggrin.gif
~Migla...Miglelė~ labai orginalus auskarai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū jums mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif
Saldybe, o dėl kilpelių, mum davė tokią vielutę tenais, na ji buvo šviesesnė. dėl kepimo 820 laipsniu temperatūros kogero patamsėjo, reiks gal pašvitrinti pabandyti, gal duos kokį efektą.
Kai rasiu ir susipirksiu visas medžiagas galėsiu paeksperimentuoti su vielutėm, žiurėsiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
Stai ka padariau siandien mirksiukas.gif .Kazkodel jie man labai mieli....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenukė: 12 kovo 2008 - 18:40
Akmenuke, gražu 4u.gif
Migla Miglele, man iš stiklo labai gražu wub.gif O kur tokie kursai būna? ir čia tikriausia tik specialiose dirbtuvėse ir įmanoma tokiais triukais užziiminėt, nes namuose tokių temperatūrų gal verčiau nebandyti pasiekti lotuliukas.gif
Atsakyti
Eya, tie kursai buvo Zapyškyje (sužinojau iš savo draugės kuri ten gyvena).Šiaip tokie kursai vyksta Klaipėdoje http://www.artin.lt/...niai/workshopai .O namie įmanoma jei turi krosnelę.Man pasisekė, kaip tik tokią turiu,nedidelę,bet geriau nei nieko, tik tėtis sakė biški ją pataisys ir bus galima naudoti. smile.gif Tik stiklo gauti reikia doh.gif (o tai jau sunkiau...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Migla...Miglelė~: 12 kovo 2008 - 20:45
senai čia besirodžiau ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
laukiu kritikos blush2.gif
Papildyta:
dar keletas:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti