Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

QUOTE(fishke @ 2008 03 10, 18:07)
Lauruže, fainuoliai  wub.gif Klausyk, gal išduosi  su kokia programa fotkes patvarkai  blush2.gif



QUOTE(Melita. @ 2008 03 10, 18:20)
Matyt, cia daryta su photoshop. Ten tokie patys lapeliai yra  cool.gif


Fishke, Melita teisi, as dirbu su photoshopu. Cia buvo pirmas bandymas panaudoti brush tool'a su ornamentais. 4u.gif
Atsakyti
Lauruze labai grazus auskarai wub.gif biggrin.gif bet man asmeniskai nuotraukos apipavidalinimas tai pat turetu buti rudas blush2.gif nepyk rolleyes.gif
as irgi neseniai padariau auskariukus su didelem auselem bigsmile.gif
Unakitas, pasidabruotos detales, sidabrines auseles
user posted image

o gal galit nuoroda imesti is kur parsisiusti photoshop'a? ax.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 10, 19:56)
Lauruze labai grazus auskarai wub.gif  biggrin.gif  bet man asmeniskai nuotraukos apipavidalinimas tai pat turetu buti rudas blush2.gif  nepyk rolleyes.gif
as irgi neseniai padariau auskariukus su didelem auselem bigsmile.gif
Unakitas, pasidabruotos detales, sidabrines auseles
user posted image

o gal galit nuoroda imesti is kur parsisiusti photoshop'a? ax.gif  cool.gif

niu faini ir tavo wub.gif o nuotraukytės tavo neblogos, bent jau man g.gif
Atsakyti
as ir nesakau, kad blogos biggrin.gif bet visai nieko butu irgi kokiu gelyciu ar lapeliu prideliot thumbup.gif tai vat ar zino kas is kur parsiusiust? arba nebutinai photoshop'a siaip kokia programa kur butu galima tokiu visoksiu pridet... cool.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir aš biggrin.gif

taškuotasis akmuo, pasidabruotos detalės:
user posted image

nertinukai, katės akis

user posted image

stiklo obuoliukai
user posted image

swarovski, čekiškas stiklas
user posted image

okeaninis jaspis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 10, 20:09)
as ir nesakau, kad blogos biggrin.gif  bet visai nieko butu irgi kokiu gelyciu ar lapeliu prideliot thumbup.gif  tai vat ar zino kas is kur parsiusiust? arba nebutinai photoshop'a siaip kokia programa kur butu galima tokiu visoksiu pridet... cool.gif

aa photosop'a tai as turiu programą su licenzija, nes seip kiek žinau jis yra mokamas ir jei parsisiunti tik demo versija, kuri už mėnesio pasibaigia unsure.gif
šeip nuotraukytes dar tvarkau su GIMP'u, ArcSoft PhotoStudio mirksiukas.gif

saldybe - gražūs tavieji nertinukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 10, 19:56)
Lauruze labai grazus auskarai wub.gif  biggrin.gif  bet man asmeniskai nuotraukos apipavidalinimas tai pat turetu buti rudas blush2.gif  nepyk rolleyes.gif
as irgi neseniai padariau auskariukus su didelem auselem bigsmile.gif


Indrutia,
labai grazus ir tavieji, ypac zaismingai atrodo kepureles wub.gif
Zinoma, kad nepykstu del pastabos apie apipavidalinima. Bandziau ir raudona, ir ruda, bet gavosi tokia rudeniska nuotaika, kad siandien niekaip negalejau tokios palikt schmoll.gif Uztat idejau pavasariskas spalvas mirksiukas.gif Kaip ir rasiau - tai mano pirmas bandymas piesti ornamentus nuotraukose.
O PS parsisiust galima is www.adobe.com. Bet Gimp'as labai panasus i PS, tai gali bandyt su juo mokytis, o ir nemokamas be to. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 10 kovo 2008 - 20:51
gimpa as turiu biggrin.gif viska su juo ir darau na dar siek tiek picasa naudoju. Bet ar galima su gimp uzdeti ornamentus????? blink.gif kaip?
bandau kazkoki photoshop'a siustis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saldybe @ 2008 03 10, 19:35)
pasirodysiu ir aš  biggrin.gif

taškuotasis akmuo, pasidabruotos detalės:
user posted image

okeaninis jaspis
user posted image


man sitie thumbup.gif .Baisingai noreciau ismokti sitos technikos - superiniai atrodo akmuo vielute padabintas.Kartais tie akmenys patys ir niuroki buna,o stai vielute juos labai padailina bigsmile.gif
Atsakyti
Muscata ačiū 4u.gif

Akmenuke, nėra viskas taip sudėtinga kaip gali pasirodyti mirksiukas.gif tereikia replyčių, vielutės ir šiek tiek laiko bei kantrybės ax.gif pabandyk, pamatysi, kad čia nėra nieko sunkaus mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif pirmas mano bandymas lankstyti viela ant akmenuko unsure.gif 4u.gif nepalyginsi su saldybe... minusu daaaug verysad.gif biggrin.gif liko tulpiu nuo kovo 8d. tai bandziau kompozicija biggrin.gif blush2.gif
geltonasis nefritas, sidabruota viela, sidabriniai kabliukai
user posted image
Atsakyti
ziuriu cia tik kuri laika galima keisti zinutes doh.gif man ana foto nepatiko, matosi apvadai, tada rodau nauja biggrin.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti