Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Lauruze visi labai grazus darbai thumbup.gif tikrai nepasakyciau, kad pirmiejie g.gif ypac patko pirmi ir paskutiniai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lauruze, labai kruopstus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Indrutia, Blaxtiena,
labai aciu 4u.gif 4u.gif
Tiesa sakant buvau isitikinus, kad gausiu porcija kritikos, nes kazka ne pagal technologijas pakabinau ar dar kokie kitokie trukumai. blink.gif Zodziu esu nustebus del jusu ivertinimo. Uztat kaip smagu pasidare bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 03 03, 23:19)
Indrutia, Blaxtiena,
labai aciu  4u.gif  4u.gif
Tiesa sakant buvau isitikinus, kad gausiu porcija kritikos, nes kazka ne pagal technologijas pakabinau ar dar kokie kitokie trukumai.  blink.gif Zodziu esu nustebus del jusu ivertinimo. Uztat kaip smagu pasidare bigsmile.gif

o apie kurias tu čia technologijas g.gif papasakok ir man blush2.gif nes ir aš darau tik iš akies, kaip gražiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 03 04, 10:26)
o apie kurias tu čia technologijas g.gif  papasakok ir man  blush2.gif nes ir aš darau tik iš akies, kaip gražiau  g.gif


lotuliukas.gif Uztai gi, kad pati nezinau, kokios tos technologijos. cool.gif Prisigraibiau ziniu is ivairiu forumu. Bet kai skaitai atrodo viskas aisku, o kai pati darai - vel kitaip.
Nu tai liuks, kad nieks pastabu nedalinat - vakare varysiu nauju papuosalu verti assa.gif
Atsakyti
TIKRAI VISI thumbup.gif thumbup.gif DARBAI
Atsakyti
Lauruze labai grazus tavo darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, Sapnu_salis 4u.gif
Atsakyti
a čia mano pirmieji veltiniai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 05 kovo 2008 - 14:07
Labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bububla: 05 kovo 2008 - 16:15
QUOTE(gude @ 2008 02 14, 13:00)

labai skanus auskariukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZYLĖ7: 05 kovo 2008 - 16:44
jau veltinuku grozis.... wub.gif megstu violetine... bigsmile.gif
Atsakyti