Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Smagūs tokie, tik nuotrauka pasiliejusi wink.gif
Atsakyti
čia mano šviežiausi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 27, 17:07)
čia mano šviežiausi  blush2.gif
user posted image



Laabai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyte52 @ 2008 02 27, 16:14)
Laabai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 27 vasario 2008 - 15:43
auskarus gaminti smagu ir del to, kad greit procesas vyksta smile.gif as tai vaikstau kelias dienas, vis delioju mintyse, o paskui per vakara kelias poras sukalu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūga Papūga @ 2008 02 27, 16:44)
auskarus gaminti smagu ir del to, kad greit procesas vyksta smile.gif as tai vaikstau kelias dienas, vis delioju mintyse, o paskui per vakara kelias poras sukalu wink.gif

nu žinai, man priklauso nuo "mūzos" lotuliukas.gif būna sumigdau vaikus ir jau sėdu prie karoliukų, o pasirodo, kad ne tas laikas ir nieko nesurezgu doh.gif Žodžiu, ne visada specialiai tam reikalui prisėdęs kažką gražaus gali padaryt g.gif o kitą kart tik pribėgi ant smūgio ir yra bigsmile.gif
Atsakyti
fishke ir man taip bigsmile.gif cia visom turbut... sedi sedi ir nieko unsure.gif atrodo jau tu akmenuku niekad nepanaudosi, bet sast ir vos ne sedevra sukuri lotuliukas.gif o as tavuju paskutiniu auskariuku nematau.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrutia: 27 vasario 2008 - 20:47
QUOTE(Indrutia @ 2008 02 27, 21:46)
fishke ir man taip bigsmile.gif  cia visom turbut... sedi sedi ir nieko unsure.gif  atrodo jau tu akmenuku niekad nepanaudosi, bet sast ir vos ne sedevra sukuri lotuliukas.gif  o as tavuju paskutiniu auskariuku nematau.... verysad.gif

ir aš nebmatau kažko, nors padariau viešą g.gif nu čia yra tie auskariukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 27 vasario 2008 - 20:58
QUOTE(fishke @ 2008 02 27, 21:57)
ir aš nebmatau kažko, nors padariau viešą  g.gif nu čia yra tie auskariukai

niu as matau foto, superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 27, 22:14)
niu as matau foto, superiniai  thumbup.gif

ačiū pačiū 4u.gif o aš žinok kai pirmą kartą pamačiau ką iš modelino galima sulipdyt ( tavo darbelius) , tai dabar degte degu kaip noriu išbandyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 28, 09:51)
ačiū pačiū  4u.gif o aš žinok kai pirmą kartą pamačiau ką iš modelino galima sulipdyt ( tavo darbelius) , tai dabar degte degu kaip noriu išbandyt  lotuliukas.gif

tei modelino temoj ne tokio gerio pamatysi kai prisiziuresi blink.gif , mano darbeliai net nublanks cool.gif
Atsakyti
fishke grazus auskariukai labai labai bigsmile.gif thumbup.gif tik mazas pastebejimas blush2.gif daryk siek tiek mazesne kilputes rolleyes.gif ziuresis graziau smile.gif
Atsakyti