Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

lb lb gražu tie antrieji veltinis? o jau žaliųjų grožis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Brudi, l.faini veltinio ir perlu karoliai,pavogsiu minti, nors pati ir galvojau, bet maniau kad nesiziures
Atsakyti
Aciu uz pagyras blush2.gif . As kol ka suveriu, tai ilgai ir nuobodziai bandau, veriu ir veriu visokius variantus, kol galutinis variantas iseina bigsmile.gif . Tuos su vilna manau dar perverti, nes ant pabaigos smulkus karoliukai sumenkina visa vaizda realiai. Tad mastykit, kaip kitaip uzbaigti 4u.gif !
Atsakyti
mergytes, isduokit paslapti, kaip graziai uzlenkti vielute? ax.gif replytes apvaliais galais naudojat ar dar kokiu gudrybiu reikia? 4u.gif

jau radau pradziamokslyje 4u.gif bei gudrybiu vis tiek laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 31 sausio 2008 - 19:56
QUOTE(anciuke @ 2008 01 31, 20:34)
mergytes, isduokit paslapti, kaip graziai uzlenkti vielute?  ax.gif replytes apvaliais galais naudojat ar dar kokiu gudrybiu reikia?  4u.gif

Aš naudoju replytes apvaliais galais.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2007 09 06, 20:35)
Mano patys mylimiausi, tik jau senokai daryti  smile.gif
user posted image


labas,
gal gali parodyti dar karteli schemute, kaip daromi sie auskariukai. senoji nuoroda isnyko ax.gif
aciu
Atsakyti
O man tose auksariukose su vinna truksta dar vieno vilnos burbuliuko apacioje ir bu ciki
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
nerodo g.gif
Atsakyti
niu privėriau ir aš tų savo pirmųjų auskarų, bet kiek fotkinu, tiek nesąmonės gaunasi doh.gif jaučiu, kad fotikas š...... blink.gif arba fotografė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2007 09 06, 19:35)
Mano patys mylimiausi, tik jau senokai daryti  smile.gif
user posted image


Kokie gražučiai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 02 05, 10:22)
niu privėriau ir aš tų savo pirmųjų auskarų, bet kiek fotkinu, tiek nesąmonės gaunasi doh.gif jaučiu, kad fotikas š...... blink.gif arba fotografė  lotuliukas.gif


Reikia uzsideti mikro programa, tai yra tulpe su trim lapais bigsmile.gif
Atsakyti