Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

QUOTE(dekolte @ 2008 01 23, 03:31)
taip atrodo, kad auskarus padaryti paprasta:) kaip taisykle viso pradedancio daro kazk panasaus, vistiek itaka aplinkos yra jauciama - juk tam kad ismoktum, reikia ziureti kitu darbus. Kai nori but rasytoju, pirma reik pabdut skaitytoju...
paskui kazkaip, kai islaveja technika, daugiau dalyku isbandoma, tada pamau, atradusios naujas sritis auksarankes suformuoja savo stiliu. Taip kad pirmuose auskariukuose svarbu ne originalumas ( nes retai pasiekiamas - viskas, kad geriausia jau padaryta), bet puiki technika...

kas jau kas, bet technika pirmuosiuose auskaruose tikrai negali būt įvaldyta schmoll.gif
Atsakyti
Del technikos pirmuose auskrauose - zinoma, gali apinigu ir laiko, geriau mokytis visiems matant... Zinau zmoniu, kurie ne po metra vielos sunaudojo, kol ismoko graziai kilpa susukti, ir pries you tube su replytemis sedejo megdziodami, ir ka - tik situ ju pastangu nemate niekas...Anoks cia menas ant smeigtuko suverti karoliukus - ir dukra man tokiu prigalvoja idomybiu...
Kitas dalykas - kokia technika veriniui reikalinga? - suvert zemuoges ant smilgos mokam nuo vaikystes, o esant internetui su jo patarimais, galima susirast atsakymu, kaip uzspaust troseli ir kaip prikabinti uzsegima - technikos cia mazai, kruopstumo daug. Ir jei pat saves nekontroliuosi del kokybes ir atlikimo lygio, kitas nepastebes smulkmenu, ypac tas, kuris zavisi, o pats nemoka daryti, o bet kokia auksaranke pastebes minusus...
Atsakyti
ax.gif O mano tokie:
user posted image
user posted image
Atsakyti
lb gražūs wub.gif o tie antri kokio ilgio? iki pečių?
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Taip, iki pečių...
Beje, tai mano pirmi auskarai...
Atsakyti
QUOTE(Koshka21 @ 2008 01 26, 18:59)
Ačiū smile.gif
Taip, iki pečių...
Beje, tai mano pirmi auskarai...

gražu wub.gif o kai pasakei, kad pirmieji, tai patapo dar gražesni 4u.gif laukiu nesulaukiu kada ir aš įdėsiu savo pirmuosius lotuliukas.gif
Atsakyti
cia pirmieji blink.gif ydomu kaip tada antri turetu atrodyti..... smile.gif lb grazu smile.gif
Atsakyti
manieji auskariukai
user posted image
Atsakyti
Koshka, labai idomus pateikimas, kaip tik tokiems juodiems auksarams labai tinka - graziai zaidzia spalvos nuotraukose, gal tik pirmojoje ta ruda spalva ne visai - arba raudona grazu butu arba tada jau visai juoda.
Siaip tai riebus pliusas:) uz pirmus darbus
Atsakyti
Ačiū, ačiū wub.gif
Dekoltė, o kokią rudą spalvą turi uomeny? Kūno spalvą?
Atsakyti
As tai vis komplektuoju:

user posted image

user posted image

user posted image

O cia naslaiciai:
user posted image
Atsakyti
Nuostabus vyno spalvos karoliukai!
Atsakyti