Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Jurosperlai Labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Jurosperle, labai labai grazu. Norejau kazkokiu panasiu auskaru
Atsakyti
jurosperle labai gražūs tavo auskarai, o kokią vielytę naudoji akmenukų apsukimui labai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
[quote=jurosperle,2008 01 14, 17:48]
Mano pirmasis bandymas wire wrap technika smile.gif Tik reiks naujas replytes nusipirkt,nes dantuotos vielą braižo:/


Labai grazus pirmasis blynas ir visai jis neprisviles, tai reiskia, kad kiti dar grazesni blynai bus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurosperle @ 2008 01 14, 16:48)
Mano pirmasis bandymas wire wrap technika smile.gif



Tavo darbelis iškart patraukė akį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bububla @ 2008 01 13, 14:10)
maniškiai blush2.gif

user posted image
nelabai vykę, bet čia pirmieji rolleyes.gif

kodel nerodo foto? viska dariau taip kaip sake o dingo verysad.gif asjos nei tryniau nei ka verysad.gif g.gif
Atsakyti
bububla aš viską matau, rodo man. ax.gif
Atsakyti
o kodel tada man nerodo? nes kai ykeliau rode? g.gif
Atsakyti
Labai dėkuj už pagyrimus 4u.gif Brėkšta, vielutę naudoju iš rankdarbiai.com pasidabruotą 0,8mm
Atsakyti
taip atrodo, kad auskarus padaryti paprasta:) kaip taisykle viso pradedancio daro kazk panasaus, vistiek itaka aplinkos yra jauciama - juk tam kad ismoktum, reikia ziureti kitu darbus. Kai nori but rasytoju, pirma reik pabdut skaitytoju...
paskui kazkaip, kai islaveja technika, daugiau dalyku isbandoma, tada pamau, atradusios naujas sritis auksarankes suformuoja savo stiliu. Taip kad pirmuose auskariukuose svarbu ne originalumas ( nes retai pasiekiamas - viskas, kad geriausia jau padaryta), bet puiki technika...
Atsakyti
Nju tu čia protingai pašnekėjai thumbup.gif
Atsakyti