Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Nu man kažkaip tie auskarai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2007 12 13, 11:50)
labai daug graziu auskariuku pamaciau........  thumbup.gif

o cia mano

user posted image
o visi auskariukai CIA

Man irgi šitie nelabai, atsiprašau už neigiamą nuomonę blush2.gif Ir pasižiūrėjau taip pat darbelių galeriją - tai man iš ten esančių auskariukų labiausiai patiko Nr. 3. Turkis Tik vat, nemoku įdėt nuotraukos iš to puslapio9 ir parodyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 10 15, 20:41)
ar sidabrinius ar su praba g.gif , nes daugelis sidabriniu kabliuku neprabuojami mirksiukas.gif


Nesamonė. Kas tau taip sakė? Sidabras visas prabuojamas. Kitas reikalas, jei tame auskariuke yra ir metaliniu detaliu, arba sidabro, kuris nelaiko prabos, tada jo neprabuoja,arba prabuoja žemesne praba, arba prabuoja MET. DAr būna, kad kabliukas labai plonas, tada probuojant gali lūžti ar deformuotis, šiuo atveju prie tokio daikto yra tvirtinamas prabavimo sertifikatas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vėliau pastebėjau, kad kalbat apie neprabuotus kabliukus, kaip detales. Tai detalių atskirai iš tikro niekas neprobuoja. Prabuojamas yra jau gatavas dirbinys.
Atsakyti
probuoja tik užsegimus sidabrinius, o detalių tai ne mirksiukas.gif , nors esu pirkusi sidabrinius užsegimus šiems auskaramsuser posted image, tai jie nebuvo probuoti, nors ir pirkau sidabru prekiuajančioje parduotuvėje g.gif
Atsakyti
Neprobuoja užsegimų atskirai, be gaminio. Prabuojamas yra gaminys, dirbinys, o praba dažniausiai mušama ant užsegimo, segtuko, pakabukams ant kabliuko. Todėl gal jums atrodo kad uzsegimus prabuoja smile.gif
Ir visos juvelyrines gali prekiauti tik prabuotais gaminiais, o jūsų perkami segtukai, intarpai, ir visa kita, iš ko po to darote savo darbelius, yra tik pusgaminiai, ruošiniai, furnitūra. Todėl tie kabliukai ir neturėjo būti prabuoti. O jei dabar šiuos savo auskarus norite parduoti, tai pagal LR įstatymus turite iš pradžių suprabuoti LPR'e.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 14 gruodžio 2007 - 19:12
kaip kažkada žadėjau, štai mano raudonieji:
user posted image
Atsakyti
labai grazu ir prabangiu papiuosaliuku ira man labai patiko biggrin.gif 4u.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Labai daug gražiu ir originaliu darbu clap_1.gif

Parodysiu ir savo darbeli:

user posted image

daugiau yra čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kalinka1980: 16 gruodžio 2007 - 22:39
Sveikos. Daug graziu darbeliu prisiziurejau wub.gif
O cia mano auskarai ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gita_tiesiog: 19 gruodžio 2007 - 19:17
KOkie orginalus visi
Atsakyti
suniukai super wink.gif
Atsakyti