Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Stiklas, hematitas
user posted image

Koralų auskariukai
user posted image

Stiklas, Swarovskiai
user posted image



Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 07, 20:04)
Tokie cazy. Gal reiketu kad jie butu lygesni? Ir tas vielutes apsukimas ten nelabai kaip ziurisi... ax.gif


Neturėjau storesnės vielutės, o labai norėjau įgivendinti idėją blush2.gif Pirmadienį kaip tik gausiu storos velutės, tai žadu perdaryt smile.gif
Papildyta:
Pienės_Pūkas, Labai gražūs tavo auskariukai 4u.gif ypač tie koralo, dievinu koralą thumbup.gif
Štai dar keletas manųjų (aišku nepalyginsi su Pienes_Pūko auskariukais, aš dar tik pradedančioji) blush2.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Pienės_Pūkas @ 2007 12 08, 10:23)
Stiklas, hematitas
user posted image


va, su tokiu raudonu venecijos stikliuku ir aš šiandien padariau auskarus, bet nuotrauka bus vėliau, nespėjau prie dienos šviesos, prie dirbtinės nieko gero nesigauna smile.gif
Atsakyti
Šitie raudoni kaip saldainiukai biggrin.gif Atrodo tokie saldūs, braškių skonio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pienės_Pūkas @ 2007 12 08, 11:23)
Stiklas, hematitas
user posted image

Koralų auskariukai
user posted image

Stiklas, Swarovskiai
user posted image

oooo melynieji super super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip Jus tai visos liuksiskai suderinant karoliukus, ju spalvas ir visa kita. Na, as tai kai matau takoliukus, ne visad galiu pasakyti, kas man gausis. O gavosi va kas (ten komplektukas, bet matyti ir auskarai):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 11 23, 18:42)



labai grazus darbeliai, o kur pirkot siuos akmenukus?
iduokit paslapti prasau. blush2.gif
Atsakyti
man rodos cia modelinas, taigi 'akmenukai' gaminti rankomis rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražūs auskarai wub.gif

user posted image

O kokių išmatavimų grandinėlė ir akmenukas?
Nes noriupirkti 5x3,5mm grandinėlę ir 6mm akmenuką, bijau, kad nebūtu per stora grandinėlė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2007 12 10, 16:05)
Kaip Jus tai visos liuksiskai suderinant karoliukus, ju spalvas ir visa kita. Na, as tai kai matau takoliukus, ne visad galiu pasakyti, kas man gausis. O gavosi va kas (ten komplektukas, bet matyti ir auskarai):
user posted image

viskas tobulai suderinta drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kur čia galima reikšti užsakymėlius dėl auskarų suvėrimo? g.gif blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labai daug graziu auskariuku pamaciau........ thumbup.gif

o cia mano

user posted image


o visi auskariukai CIA
Atsakyti