Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

QUOTE(naca @ 2007 10 28, 17:51)
bet daugybe kabliuku buna pirkti be prabos, o jie tikrai sidabriniai - tokius siunciuosi is uzsienio, perku juvelyrinej parduotuvej. pradzioj net nezinojau, kad dauguma sidabrines  furnituros yra neprabuota - tokie yra karoliukai, viela, grandineles ir kt. tai galima deti ir paprastus ir sakyti, kad tai sidabras. manau, kad tai tiesiog pasitikejimo zmogumi reikalas arba belieka nesti pas juvelyra kad nustatytu.


o gal tie be prabos yra tik sidabruoti? aš apie kabliukus, nes pirkau internetinėj parduotuvėj kelių rūšių, tai ant vienų buvo praba, o ant kitų ne, o ir kaina truputį skyrėsi. Čia tik pasvarstymai, gal kas žino tiksliau?
Ir norėjau paklaust, gal kas su melchiorine vielute bandėt ką nors daryt? Man patinka šio lydinio blizgumas, bet kaip pradedančiai jis labai kietas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauksna: 28 spalio 2007 - 18:09
ne, ten tikrai sidabriniai, negi meluos, be to jau pazistu sidabra, o ir sakau, kad pas mus juvelyrinej parduoda mirksiukas.gif .
o as niekada nemaciau melchiorines vielutes g.gif is kur tu ja traukei?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 10 28, 19:17)
ne, ten tikrai sidabriniai, negi meluos, be to jau pazistu sidabra, o ir sakau, kad pas mus juvelyrinej parduoda mirksiukas.gif .
o as niekada nemaciau melchiorines vielutes  g.gif  is kur tu ja traukei?


dėl kabliukų - dabar pabandžiau be prabos kur būna, tai beveik po valandos jau ėmė mausti ausis, kabliukai (jie labiau kaip smeigtukai) tokie su burbuliuku kur būna - nežinau, ar aiškiai parašiau ax.gif - o vakar visą dieną su prabuotais buvau ir nieko ax.gif . Reiks išsiaiškint pas pardavėją...

O melchiorinės vielos pas mus nuo tarybinių laikų dar tebėra, buvo giminėje darančių papuošalus ir siunčiančių po visą Sovietų sąjungą. Tik dabar liko tik vielutė ax.gif - bet ji ganėtinai stora, gal dėl to tokia kieta doh.gif nors ir taip skaičiau apie melchiorą, kad iš jo daromi medicininiai ir stalo įrankiai (tokių ir mes turėjom, bet pajuoduoja jie, nors atrodo lyg sidabriniai). O aš dar negavau siuntinuko su vielute sidabruota ir smeigtukais auskarams, bet baisiai norėjau ką nors pasigaminti, tai bandžiau su ta melchiorine... Sunkiai ir dar neįgudusi... doh.gif Naca, Jūsų darbai išvis thumbup.gif tokie sakyčiau ažūriniai ir kruopštūs, tai ten lyg chuligano darbas - jei kada vyras pagelbės su fotiku, tai pasirodysiu, kas išėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauksna: 28 spalio 2007 - 19:01
aciu, Lauksna bigsmile.gif .

del tu kabliuku tai turbut isivaizduoji, tai todel mausti pradejo g.gif . nors nezinau kur juos pirkai. is mano klienciu ne viena nesiskunde del neprabuotu kabliuku schmoll.gif . ir sesuo negali nesiot paprastu, ir drauge, tai tie joms tikrai tiko rolleyes.gif be to lankstau sidabrine viela, tai matau, kad jie is tokios vielos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 10 28, 20:09)
aciu, Lauksna  bigsmile.gif .

del tu kabliuku tai turbut isivaizduoji, tai todel mausti pradejo g.gif . nors nezinau kur juos pirkai. is mano klienciu ne viena nesiskunde del neprabuotu kabliuku  schmoll.gif . ir sesuo negali nesiot paprastu, ir drauge, tai tie joms tikrai tiko rolleyes.gif be to lankstau sidabrine viela, tai matau, kad jie is tokios vielos mirksiukas.gif


pažiūrėsiu, kaip bus toliau. Galimas daiktas, kad tas nemalonus jausmas dėl to, jog auskarai sunkesni g.gif - o aš porą metų tik trumpus vėriausi, gal dabar ausys "nebesupranta", kame reikalas.
O dėl Jūsų darbelių wub.gif - kažin kas galėtų skųstis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 08 17, 22:10)
O čia šiek tiek mano auskariukų smile.gif

auskarai

Labai gražūs visi auskarai. Klausimas. Tas užsegimas, na kai veriasi į ausį, tai iš kokios ten medžiagos jis? g.gif
Atsakyti
mano naujasis kūrinys
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Auskarai prie sagės. rolleyes.gif




user posted image
Atsakyti
maniškiai:
user posted image
vyšniukai-veltinukai
user posted image
dar vienas turkio komplektukas, kuriame labiausiai dominuoja auskarai, todėl įkeliu čia:
user posted image
ir ametisto skaldos rinkinukas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievaa;]: 01 lapkričio 2007 - 20:49
Gražu wub.gif

va mano žydriukai:
user posted image ax.gif
Atsakyti
ačiū
nauji burbuliukai smile.gif
user posted image
Atsakyti