Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

labai grazus auskariukai
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 09 19, 08:18)
auskariukai mergytei 4u.gif
pastebėjau,kad swarovskiukai žiauriai nemėgsta fotografuotis blink.gif

user posted image


Prašau pagalbos doh.gif Noriu pasigaminti auskarus, bandysiu užsisakinėti "detales", bet nežinau kokių reikia blush2.gif Matau, kad reikia kabliukų, savaime suprantama, akmenukų, o kas ten tarp akmenukų ir kabliuko? blush2.gif Kažkokia vielutė, ar smeigtukas su kilpute?
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2007 09 19, 12:24)
Prašau pagalbos doh.gif  Noriu pasigaminti auskarus, bandysiu užsisakinėti "detales", bet nežinau kokių reikia blush2.gif Matau, kad reikia kabliukų, savaime suprantama, akmenukų, o kas ten tarp akmenukų ir kabliuko? blush2.gif  Kažkokia vielutė, ar smeigtukas su kilpute?

įvairiai perkam, kas ką mėgsta. aš labiau mėgstu dirbti su vielute ir pati ją lankstyti. bet turiu ir smeigtukų, dažniau ne su kilputėm, o su tokių kaip vinukai. pradžioj pirkau su kilputėm, kol išmokau gražiai jas daryti. dabar su kilputėm nebeperku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 09 19, 11:38)
įvairiai perkam, kas ką mėgsta. aš labiau mėgstu dirbti su vielute ir pati ją lankstyti. bet turiu ir smeigtukų, dažniau ne su kilputėm, o su tokių kaip vinukai. pradžioj pirkau su kilputėm, kol išmokau gražiai jas daryti. dabar su kilputėm nebeperku wink.gif


vadinasi, tinka ir tas, ir anas?
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2007 09 19, 12:41)
vadinasi, tinka ir tas, ir anas?

taip wink.gif
Atsakyti
perdaryti auskarai rolleyes.gif buvo su katės akim schmoll.gif nepatiko schmoll.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2007 09 18, 23:51)
tai vat uztat as jos ir neturiu biggrin.gif  4u.gif

Buttuke ,rankdarbiuos jau yra vielutės bigsmile.gif matei?
http://www.rankdarbi...ex.php?cPath=64
Atsakyti
VAlio, 0,8 mm vielos atsirado!
Atsakyti
KA tik norejau tos vielos uzsisakyt, bet jau nebera cry.gif gal zinot kur dar buna pirkti 0,8 mm storio vielos?
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2007 09 22, 17:39)
Buttuke ,rankdarbiuos jau yra vielutės  bigsmile.gif matei?
http://www.rankdarbi...ex.php?cPath=64


nu tai bliamba doh.gif jau laukiu siuntinuko biggrin.gif
reiks vel daryt uzsakyma doh.gif

papasakokit placiau kokiem reikalam naudojat 0,8 ir 0,6 vielutes? g.gif
kolkas tik 0,4 dirbau rolleyes.gif
Atsakyti
o cia mano auskariukai stiklas, svarovski kristalas
user posted image

o vielute tai paprastai naudoju 0,6 storio 0,8 man rodos tokia stora g.gif
Atsakyti
Labai grazus Jusu visu darbeliai wub.gif idedu ir savo tokius kaip zydra dangu smile.gif

user posted image
Atsakyti