Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(gintute.j @ 2008 02 05, 09:14)
Dukrytei greit 9 men, o valgo stai ka:
8 val - kruopu kose apie 120 ml + kiausinio trinys( ne kasdien)
10 val - indelis jogurto 
13-14 val darzoves su mesyte - apie 180 ml.
16 val - varskyte, arba jogurtas
18-19 val darzovies - apie 130 ml.
21 val kruopu kose - apie 120 ml.
Nakti isgeria MP apie 200 ml.
tarpuose - obuoliukas, bananas, bet nevisada valgo
Turbut nustebsite, kad tokie mazi suvalgomi kiekiai, bet jau toks dukriukas yra - tiek tevalgo. Ir sveria nedaug - kazin 9 menesiu ar 7 kg sieksim. bus koks 6,6 kg...

gal galit mamytes pasakyt, kiek daznai galima kiausinio tryni duot?


O pienuka tik nakti geriate g.gif neatsimenu dabar tiksliai rekomenduojamos normos pienukui, bet jo turi buti daug daugiau.

Kas ruosiate vaikams liezuvi> Gal galetumete parasyti, kaip ji darote (smulkiai) ax.gif ?
Atsakyti
Sveikos. o kaip jus skaiciuojate grudu koses ml.? As duodu vaikiska lekstute pilna, cia kiek butum ml?
Bet keik cia perskaiciau, maniskis daug maziau valgo, negu kiti, taciau nera kudutis.
8 val. pieno misinys-220 ml.
paskui koks sausainiukas
13-14 val. po miego-darzoves su mesa
16-15 val. varskyte (pati darau)su bananu arba viena banana
18-19 val. lekstute grudu koses su zuvimi ar darzovem
22 val. 2 sausainiai su pienu ir vandeniu 50/50
Geriam - svieziai spausta sulti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiar: 07 vasario 2008 - 15:27
mano mazai valgo beje tik neseniai vienas dantis islindo.buna kartasi 4-val 6ryte piena 140ml isgeria.bet dazniausiai 9-10val ryte 140ml pieno hipp2 o jeigu labai anksti piena valgo tai apie 11val kose pieniska valgo taip pat nelabai daug.tada jau apie 1-2val kose arba zuvis irgi hipp indeliuose po 180g dazniausiai suvalgo tik puse tada po kokiu 2 val piena vel 140g geria (ne visada)arba kokios koses saldzios ar jogurta apie vakara arba pienas arba kokia kose pieniska ar darzoviu kaip kada o tada jau tik pienas 22-23val valgo piena 140ml ir eina miegot,beje ji mazai kada isgeria piena iki galo buna tik kokia 40gr isgeria.nemoku ar as jos maitint (gal dar per mazai patirties,jauna dar blush2.gif verysad.gif )ar ji nevalgiuke pas mane beje per keturis menesius tik mazdaug 800gramu priaugo...bet nera ji plona verysad.gif aj nezinau ka as blogai darau?as laukiu kada jau greiciau prades valgyt normalu maista nes dabar tai tikra problema doh.gif verysad.gif bash.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2008 02 13, 03:01)
mano mazai valgo beje tik neseniai vienas dantis islindo.buna kartasi 4-val 6ryte piena 140ml isgeria.bet dazniausiai 9-10val ryte 140ml pieno hipp2 o jeigu labai anksti piena valgo tai apie 11val kose pieniska valgo taip pat nelabai daug.tada jau apie 1-2val kose arba zuvis irgi hipp indeliuose po 180g dazniausiai suvalgo tik puse tada po kokiu 2 val piena vel 140g geria (ne visada)arba kokios koses saldzios ar jogurta apie vakara arba pienas arba kokia kose pieniska ar darzoviu kaip kada o tada jau tik pienas 22-23val valgo piena 140ml ir eina miegot,beje ji mazai kada isgeria piena iki galo buna tik kokia 40gr isgeria.nemoku ar as jos maitint (gal dar per mazai patirties,jauna dar blush2.gif  verysad.gif )ar ji nevalgiuke pas mane beje per keturis menesius tik mazdaug 800gramu priaugo...bet nera ji plona verysad.gif aj nezinau ka as blogai darau?as laukiu kada jau greiciau prades valgyt normalu maista nes dabar tai tikra problema doh.gif  verysad.gif  bash.gif  help.gif


Nesijaudink 4u.gif ateis laikas viską kirs. Maniškė irgi ne iš mėgėjų valgyt. Apie 7 ryto valgom MP (iš krūties, tad nežinau kiek suvalgo, o ir galvos nesuku, pavalgo būna guvi, linksma), tada 8 jogurto indelis(MIAU), apie 10 pieniška košė (kukuruzų, kviečių, nu visokią valgo), 11 MP, 13-14 daržovienė su mėsa (būna veliau valgo), tada koks bananas ar varškytė, apie 18 MP, 20 pieniška košė (būna grikių, makaroniukų išverdu), 21 MP ir miegot. Dabar tai dantukai kalasi,( kol kas tik du turim) tai valgo ir naktį, o taip kelia tik paryčiui apie 5. Mėgsta duoniukus, sausainius. Porcijų nesveriu kiek suvalgo tiek, daugiau kaip 150 gr nevalgo. Bet šiaip maitinimo grafiko nesilaikau, žiūriu pagal vaiką.
Atsakyti
As dar maitinu savo pienuku, valgo dar ir naktimis
RYTE duodu vaisiu tyrele arba pati sutarkuoju koki obuoli, banana, kriause arba pirktines duodu
Per PIETUS gauna darzoves su mesyte. Mazyle visai nevalgo bulviu, tai ruosiu su morkom, kalafiorais, zirneliais. Labai megsta jautiena,kalakutiena ir visciuku kepeneles, kartais kukuliuku is farso isverdu. Kartais ir pirktiniu duodu.
PAVAKARIAMS duodu vel vaisiu tyreles
VAKARIENEI Hipp avizine kosyte su obuoliais

Visu patiekalu suvalgo dazniausiai tarp 80-110 ml. Savo pienuko duodu visada kai tik panori. Dukriukas svorio priauga pagal visas normas, yra linksma, zvali. Skaiciau, kad turetu apie 200ml suvalgyti tokio amziaus vaikas, taciau maniskei matyt pakanka unsure.gif
Atsakyti
o ka tokio amziaus vaikui jau duodat?varskes pirktos duodat nu ten kokios saldesnes?o tai as net jogurtus hipp duodu bet ta jogurta pirkta bandziau duod is tokio indelio tai labai skaniai suvalge .bet pavyzdziui buna jau tokio amziaus ir desreles valgo nu mano tai tikrai valgytu bet kaip jaj duoti jeigu ji uzsprings g.gif o kiek vaikas turi i menesi priaugt?" g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2008 02 13, 23:47)
o ka tokio amziaus vaikui jau duodat?varskes pirktos duodat nu ten kokios saldesnes?o tai as net jogurtus hipp duodu bet ta jogurta pirkta bandziau duod is tokio indelio tai labai skaniai suvalge .bet pavyzdziui buna jau tokio amziaus ir desreles valgo nu mano tai tikrai valgytu bet kaip jaj duoti jeigu ji uzsprings g.gif o kiek vaikas turi i menesi priaugt?" g.gif  blush2.gif


Aš jai perku MIAU jogurtukus, varškytę, dar yra tokia varškytė JOY vaikučiams, skaniai valgo, o tu pirktinių tyrelių tai slyvų nuperku, būna dar milupos vaisinė tyrelė su sausainiais, duoniukus mėgsta. Dešrelių jokių neduodu, spės. Nu jei nori duok tik gal patrink jas šakute g.gif
O svorio po pusės metukų jie jau po nedaug priauga, gali ir 300 gr per mėnesį. Mes per 1,5 mėnesio 500 gr. Mes tai irgi iš tų, kurie svorio mažai priauga. Svarbiausia, kad vaikas auga, vystosi, juda, nu mano tai kai užvesta, o dar po kiekvieno valgymo pakakoja, tikra maisto gadintoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 02 14, 11:02)
Aš jai perku MIAU jogurtukus, varškytę, dar yra tokia varškytė JOY vaikučiams, skaniai valgo, o tu pirktinių tyrelių tai slyvų nuperku, būna dar milupos vaisinė tyrelė su sausainiais, duoniukus mėgsta. Dešrelių jokių neduodu, spės. Nu jei nori duok tik  gal patrink jas šakute g.gif
O svorio po pusės metukų jie jau po nedaug priauga, gali ir 300 gr per mėnesį. Mes per 1,5 mėnesio 500 gr. Mes tai irgi iš tų, kurie svorio mažai priauga. Svarbiausia, kad vaikas auga, vystosi, juda, nu mano tai kai užvesta, o dar po kiekvieno valgymo pakakoja, tikra maisto gadintoja lotuliukas.gif

nu man irgi reiks tu nusipirkt 4u.gif nea as nenoriu duot desreliu ir neduosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2008 02 13, 22:47)
o ka tokio amziaus vaikui jau duodat?varskes pirktos duodat nu ten kokios saldesnes?o tai as net jogurtus hipp duodu bet ta jogurta pirkta bandziau duod is tokio indelio tai labai skaniai suvalge .bet pavyzdziui buna jau tokio amziaus ir desreles valgo nu mano tai tikrai valgytu bet kaip jaj duoti jeigu ji uzsprings g.gif o kiek vaikas turi i menesi priaugt?" g.gif  blush2.gif

Gal dar tų dešrelių neduokit-kaip tik neseniai apie jas delphi skaičiau, tai... doh.gif , tai net savo vyresnėliui jų duoti nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sigb @ 2008 02 14, 13:06)
Gal dar tų dešrelių neduokit-kaip tik neseniai apie jas delphi skaičiau, tai... doh.gif , tai net savo vyresnėliui jų duoti nebenoriu  schmoll.gif

drinks_cheers.gif Visose tose dešrelėse man rodos mėsos išvis nerasta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2008 02 15, 02:35)
drinks_cheers.gif  Visose tose dešrelėse man rodos mėsos išvis nerasta  doh.gif

drinks_cheers.gif aš pati jas labai retai valgau. O vaikai spės jų pavalgyt, nes mačiau, kad darželyje jų gauna.
Atsakyti
As irgi manau kad tos desreles tikrai netinkamas maistas vaikuciams.
Cia kazkas klause apie liezuvi, kaip ji ruosti. As tai paprasciausiai supjaustau didesniais gabalais ir verdu uzdengtam puode kol suminkstes, tai val laiko tikrai verda.
Dabar apie meniu..
Pabudes ryte apie 9.30 MP
Pazaides ir pamiegojes rytinio miegelio, mazdaug 12.00 grudines pieniskos koses
15-16val darzoviene su mesa (jautiena, versiena, kalakutiena) bandem jau ir zuvies (tilapiju file) labai skani zuvis, nelabai turi specifini zuvies skoni.
Kai atsibunda po pietu miegelio, apie 17 val MP
18.00-18.30 Vaisine tyrele arba nestle varskyte su bananu tyre
Dar i tarpus kokiu duoniuku, barankos pagrauzti ar lasini paciulpeti.
apie 21 val grudine pieniska kose.
Ir 23 val miegoti. Paskui nakti keliasi apie 3 val pagerti MP
Atsakyti