Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

o sakykit iskilo toks klausimas? mums dabar 8men ir 2sav, as dr su blenderiu malu mesos kose, nors turim jau 8 dantis, o kaip jus darot kur jau duodat sutrinta maista ta mesa sumalat su blenderiu o bulve darzoves sutrinat su sakute ir sumaise duodat, ar kaip, nes noriu prieiti prie stambesnio maisto. tikiusoi supratot mano minti smile.gif
o valgot taip:
8.30-9val misinukas 180-210ml
12.30-13val mesos kose, savos gamyba
16-17val kaip kada, jei geria misini tai 80-150 ml (bet tai buna labai retai kai geria misini)tada duodu vaisiu Hipp tyrele.
18.30-17 val grudu kose, pati verdu Galintos koses, paskaninu su aliejuku arba sviestuku.
21-222 misinukas 150-210 ml. buna kad negeria net.
Atsakyti
LAbas mamytes, parasysiu ka mes valgom ir kada ax.gif
7val - 210 ml misinio
10 - 11 val - 200ml grudu kose
14 - 15 val - 200ml darzoviene su mesyte + uzsigeriame pasukomis su bifido bakterijomis (niam niam).... Zuvytes kazkaip dar bedaviau blush2.gif bijau ax.gif
18 - 19 val 150ml grudu koses + varskyte miau (arba jogurtukas)
21.30 - 22 val 210 ml misinio ir apapa

I tarpus duodu daug ko pagriauzti....
KAzkuri mamyte klause apie mesytes ir darzoviu trinima didesniai gabaliukais.... as mesa sumalu blenderiu (ku inde peiliai sukasi) bet nevisiskai smulkiai, o darzoves buna irgi su tais peiliais pravarau, arba su sakute, bet darzoves turi buti gerai labai isvirtos, i minkstesne puse, kad ta kose sutrinta nebutu tokia nuuuuu kieta, nezinau kaip pavadinti... nu pabandysit, pamatysit pacios mirksiukas.gif
Atsakyti
O mums ir gi greit bus devyni mėnesiukai,bet neturim nei vieno dantuko.Ir nežinau ką man daryti ar stambinti košytes ar malti iki galo? g.gif Gal kas išsakys savo nuomonę? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano mergytei jau irgi devyni menesiai, turime keturis dantukus. Kazkas klause, ar smulkinam dar maista. Zinoma, mesa ir darzoves dar trinu blenderiu, bet jei pietus buna be mesos (tik darzoves), tai jau daznai duodu tik sutrintas sakute. Ryziu ir aviziniu dribsniu jau visai nesmulkinu, man atrodo, ji net skaniau valgo taip, nes jau trintos koses visos vienodos konsistencijos. O cia jau beveik suaugusiuju maistas smile.gif Gal ir ne labai sveika, bet kai vyresnelis valgo virtus makaronus, duodu ir dukrai "pazaisti", tai laimes buna! Net spagecius sukramto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2008 01 15, 19:16)
O mums ir gi greit bus devyni mėnesiukai,bet neturim nei vieno dantuko.Ir nežinau ką man daryti ar stambinti košytes ar malti iki galo? g.gif Gal kas išsakys savo nuomonę? mirksiukas.gif


o mums jau 9 su puse, o dar nei vieno danties tongue.gif Tai maisteli su blenderiu trinu kaip iseina - dazniausiai tai smulkiai, bet jei lieka truputi nedideliu gabaliuku, tai suvalgom ir tokia. Jei su ryziais kosyte darau, tai blenderis siaip ar taip tik vos vos tuos ryzius apsmulkina, bet mazoji mielai sveicia. Kartais valgom HIPP kosytes kur nuo 8 men, ten tai nemazi gabaliukai, bet irgi megsta (tik kur pomidorai ieina, tai tu nevalgo)
O siaip tai valgom:
6val - MP
9val - misinuko 120ml (tik kelios dienos kaip vartojam, anksciau visa laika buvo MP)
11val - kosyte ~150ml (ivairiai kartais kruopine, kartais darzoves su mesa) + 100-150ml sulciu ar vaisines arbateles
16val - kosyte mesiska su darzovemis 150-200ml + 100-150ml sulciu ar vaisines arbateles
21val - kruopine kosyte su vaisiais ar uogomis ~200ml + 50-100ml vaisines arbateles (kartais HIPP varskes su vaisiais - labai megsta - visa induka is karto)
22val - 120ml misinuoko
nakti keliasi kelis kartus ir valgo MP. Diena MP neisiulau, via laika dairosi buteliuko su sultim ar arbatele... Kadangi po kosytes visa laika nori atsigerti, tai sakiau reiks duoti misinuko...
O siaip tai kartais uzciulpiam baronkyciu, rauginto agurko, ar lasinuku - labai megsta, tik reik be raumens cool.gif
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2008 01 15, 20:16)
O mums ir gi greit bus devyni mėnesiukai,bet neturim nei vieno dantuko.Ir nežinau ką man daryti ar stambinti košytes ar malti iki galo? g.gif Gal kas išsakys savo nuomonę? mirksiukas.gif

Na o mums jau beveik devyni menesiukai,valgome vska kas priklauso lotuliukas.gif
tik nuo kitos savaites pradesiu i koses kiausinio tryni deti(daktare pasake)Turime trys dantukus blush2.gif bet maista dar smulkiai malu,nes dar nelabai sukramto,o siaip duodu ir obuliuko ir duoniukus tai taip graziai apgriauzia bigsmile.gif
Atsakyti
O man tai vargas su tuom pieniskom kosem doh.gif Daržovienes valgom, o pieniškų košių, net jogurtų su varškytėm nenorim. Patarkit kaip pripratint, ar nenutaikau laiko su tais pusryčiais. oi vargas. Ji dar valgo MP, tai gal juo pasisotona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 01 25, 10:28)
O man tai vargas su tuom pieniskom kosem doh.gif Daržovienes valgom, o pieniškų košių, net jogurtų su varškytėm nenorim. Patarkit kaip pripratint, ar nenutaikau laiko su tais pusryčiais. oi vargas. Ji dar valgo MP, tai gal juo pasisotona g.gif



Pas mane irgi pusryčių nevalgo, nes per naktį pieno prisisiurbia. Bet aš nepergyvenu: nevalgo, nereikia, vėliau valgys smile.gif Tiesa jau du rytus iš eilės valgė, bet daviau naują maistą. Varškytę "Joy vaikams" sumaišiau su bananu. Tai visai valgė, bet tikrai ne taip, kaip kiti vaikai tik spėk duot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 01 25, 12:28)
O man tai vargas su tuom pieniskom kosem doh.gif Daržovienes valgom, o pieniškų košių, net jogurtų su varškytėm nenorim. Patarkit kaip pripratint, ar nenutaikau laiko su tais pusryčiais. oi vargas. Ji dar valgo MP, tai gal juo pasisotona g.gif

Maniske irgi dar valgo MP,bet nakti nesikelia,tai jau ryte apetitas thumbup.gif Varskyte ir jogurtus bandziau visokius,bet labiausiai patiko MIAU.
O del kosiu manau galite pabandyti duoti ne pienisku o isvirtu su darzoviu sultiniu
arba su vaisiu sultimis,gal patiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2008 01 25, 13:57)
Maniske irgi dar valgo MP,bet nakti nesikelia,tai jau ryte apetitas thumbup.gif Varskyte ir jogurtus bandziau visokius,bet labiausiai patiko MIAU.
O del kosiu manau galite pabandyti duoti ne pienisku o isvirtu su darzoviu sultiniu 
arba su vaisiu sultimis,gal patiks bigsmile.gif


Pabandysiu ax.gif , gerai dar, kad daržoves su mėsyte valgo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Mums po savaitės 9 mėn., jau nuo 8 mėn. pabandžiau duoti varškę - paprastą varškę sutrinu su obuoliu (turim savo sodo) ir bananu, labai patinko thumbup.gif Dabar pradėjom virti pieniškas košes, anksčiau tik sviestuku ar mišiniu pagardindavau, aišku vartojam tiktai liesą pieną, o vėliau žiūrėsim
Manau kad reikia visko po truputį pabandyti ir matysit ką tpleruoja o ko nemėgsta per prievartą nekišti
Maniškė nenoriai valgo daržovių košę, tai aš šalia turiu likusio nuo košės virimo sultinio, tai taip ir žaidžiam 1 šaukštelio gardesnio kitą košės. Arba duodu palaižyti ką suaugę valgo, pvz. raugintas agurkas, tai kaip mat košė išgaruoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatienė: 01 vasario 2008 - 17:59
Dukrytei greit 9 men, o valgo stai ka:
8 val - kruopu kose apie 120 ml + kiausinio trinys( ne kasdien)
10 val - indelis jogurto
13-14 val darzoves su mesyte - apie 180 ml.
16 val - varskyte, arba jogurtas
18-19 val darzovies - apie 130 ml.
21 val kruopu kose - apie 120 ml.
Nakti isgeria MP apie 200 ml.
tarpuose - obuoliukas, bananas, bet nevisada valgo
Turbut nustebsite, kad tokie mazi suvalgomi kiekiai, bet jau toks dukriukas yra - tiek tevalgo. Ir sveria nedaug - kazin 9 menesiu ar 7 kg sieksim. bus koks 6,6 kg...

gal galit mamytes pasakyt, kiek daznai galima kiausinio tryni duot?
Atsakyti