Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(vai2le @ 2009 02 22, 12:19)
ka kitos mamytes masto? ar is 9 men vaikucio valgiarascio braukiat MP? ax.gif


Mums jau daugiau nei 9 men. bet dar nesiruosiam isbraukti MP is meniu ax.gif
Nakti taip pat daugiau mazius nori MP nei dienos metu, gal del to, kad diena yra kitos veiklos, kito maistelio, uzsimirsta bezaisdamas rolleyes.gif Bet as nepergyvenu del to, juk dar visai neatsisako MP smile.gif
Atsakyti
sveikutes, na as dar maitinu MP, bet tik naktimis, nenori jis pienuko dienom, tai as ir nepergyvenu, siaip valgo labai gerai jis pas mane, ryte- grudie, diena- mesyte su darzovem, vakare- vaisine tyrele..bet dar zadu maitinti MP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 22, 12:45)
... vakare- vaisine tyrele..bet dar zadu maitinti MP  mirksiukas.gif


Vakare duodat tik vaisine tyrele? blink.gif Ir manot, uztenka to?
Juk vaisiu tyreles neskaitomos kaip atskiras maitinimas, tai tik paskanavimui tarp maitinimu ar kaip desertas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 02 22, 11:48)
Vakare duodat tik vaisine tyrele?  blink.gif Ir manot, uztenka to?
Juk vaisiu tyreles neskaitomos kaip atskiras maitinimas, tai tik paskanavimui tarp maitinimu ar kaip desertas rolleyes.gif



nu as duodu ta HIPP naktine, al ne taip parasiau, bet ji buna su sausainiais, bananais, kriausem, tokia soti ji.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 22, 12:45)
sveikutes, na as dar maitinu MP, bet tik naktimis, nenori jis pienuko dienom, tai as ir nepergyvenu, siaip valgo labai gerai jis pas mane, ryte- grudie, diena- mesyte su darzovem, vakare- vaisine tyrele..bet dar zadu maitinti MP  mirksiukas.gif


na tai ne viena as tokia ... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2le @ 2009 02 22, 11:19)
ka kitos mamytes masto? ar is 9 men vaikucio valgiarascio braukiat MP? ax.gif

Net nesiruošiu pati išbraukinėti MP schmoll.gif Aš taip dėl jo kovojau pirmais mėnesiais doh.gif Tegu dabar geria kiek tik nori, negi gaila biggrin.gif

O kas dėl primaitinimo, tai esu visiškai patenkinta mano mažosios valgymu - valgo viską, ką tik pasiūlau thumbup.gif 3xtfu, kad neprisikarksėti
Visas įmanomas grūdines košes ir jų mišinius, ankštinių daug, įvairias daržovienes ir jas kartu su mėsyte. Tuoj pradėsiu duoti žuvį, liesą varškę.
Gaminu viską pati, tai būna sunku sugalvoti 4 patiekalus per dieną skirtingus doh.gif
Atsakyti
as jau pradedu dometis apie varskytes, kokias reikes duoti vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 23, 12:38)
as jau pradedu dometis apie varskytes, kokias reikes duoti vaikui?

aš varškytės jau senokai duodu labai patiko mano bernužėliui magijos stop e,nei bere,kitokiu dar nebandžiau smile.gif
O MP dar nesiruošiu išbraukt,man jis dar ir dieną neblogai valgo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vygita @ 2009 02 23, 11:35)
aš varškytės jau senokai duodu labai patiko mano bernužėliui magijos stop e,nei bere,kitokiu dar nebandžiau  smile.gif
O MP dar nesiruošiu išbraukt,man jis dar ir dieną neblogai valgo mirksiukas.gif



pas mane vaikas labai kosti, tai sake gydytoja, kad kuo dazniau duoti MP, greiciau pasveiks g.gif
Atsakyti
mes irgi dar geriam MP ryte, pries miegeli diena ir vakare ir nakti mirksiukas.gif
O kai sirgo, tai MP buvo vienintelis maistas, nieko kito nevalge.
Atsakyti
Na as tai irgi uz MP jeigu tik jo uzenka ir vaikas noriai geria. Bet maniskis atsisake mazdaug pries men, pradzioj diena nebenoredavo, paskui tik nakti dar truputi patraukdavo kol galiausiai gavosi daugiau zaidimas, o ne valgymas, tai pradzioj vandenuko duodavau, o dabar kartais jau ismiega visa nakti be prabudimo. Tai labai dziaugiuos, kad abiems taip sekmingai ir neskausmingai baigesi tas nujunkymas. O nuo kada zuvi pradeti duot? kazkur skaiciau, kad tik nuo 10 men ar jau galima ir anksciau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 23, 12:47)
pas mane vaikas labai kosti, tai sake gydytoja, kad kuo dazniau duoti MP, greiciau pasveiks  g.gif

nemanau kažkodėl nes motinos artumas pasveikimui yra labai svarbus o vaikui jei neduosi MP tai vaikui išvis bus stresas ir nemanau kad greičiau pasveiks
Atsakyti