Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(jalka @ 2009 01 20, 19:54)
viriau siandien savo pupai kotletukus ant garu...ir bulviu moliugi kose..dar pomidora idejau...sukirto panele,aciu dievui...
nebesuprantu kas darosi,neima buteliuko! ryte negere misinuko...paskui bandziau arbatos! spjauna nors tu ka...! girdziau arbata sauksteliu..geria patenkinta...cirkus vaikas krecia! doh.gif

O is puodelio geria?Gal ir vargas,bet gal ir gerai,greiciau atpras nuo buteliuko mirksiukas.gif Maniskis labai puikiai is puodelio geria,nereikia nei to su snapeliu.Aisku,buteliuko dar neatsisako.
Reikes irgi pabandyt idet pomidoro,skaiciau kad vaikuciam patinka,skoni pataiso.o as tai daznai vietoj tradicines bulves dedu saldziaja bulve,irgi thumbup.gif
Atsakyti
Siandien kaip skaniai maziukas pietus sukirto thumbup.gif Isvirau kelis farso kukuliukus su saldzia bulve ir makaroniukais cow&gate my first spaghetti(as UK).Viska sublenderiavau,skonis thumbup.gif ir man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In-gu-te: 23 sausio 2009 - 19:29
mano vaikui ne uz kalnu 9men,bet kazka paildomo ikisti suvalgyti labai sunku schmoll.gif na nebent kokia tyrele,varskyte ar jogurta ir suvalgo pagal nuotaika biggrin.gif o koses ir darzovienes jam kancia,o su mesa-tai visai purtosi,atrodo nezinia ka jam duodu doh.gif jau net nebezinau ka daryti,ir kantrybe baigiasi,ir produktu jau gaila tiek kasdien ismesti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidusia77 @ 2009 01 24, 15:04)
mano vaikui ne uz kalnu 9men,bet kazka paildomo ikisti suvalgyti labai sunku schmoll.gif na nebent kokia tyrele,varskyte ar jogurta ir suvalgo pagal nuotaika biggrin.gif o koses ir darzovienes jam kancia,o su mesa-tai visai purtosi,atrodo nezinia ka jam duodu doh.gif jau net nebezinau ka daryti,ir kantrybe baigiasi,ir produktu jau gaila tiek kasdien ismesti verysad.gif

Maniskiui irgi buvo toks momentas,kai mano gaminto maisto nenoredavo,o tik pirktini maisteli pripazino.Tai as ir nusprendziau negadinti nei laiko,nei,nervu,nei produktu,ir maitinomes pirktinemis darzovienemis ir kosemis blush2.gif Bet dabar jau kaip skaniai valgom mamytes pagaminta maista rolleyes.gif Gal tiesiog kazkuriuo momentu jiems netinka musu pagaminto maisto konsistencija,skonis g.gif
Atsakyti
mes problemu su maistu neturim..valgo visa ir daznai ir nori po daug ax.gif bet jau nzn kaip paivairinti jai ta maista...man taip atrodo, kad ji ta pati per ta pati valgo... bulve, morka, burokelis, moliugas, mesyte/zuvyte... g.gif kazka reiktu naujo sugalvot...kazin kaip su namine varskyte? g.gif gal jau butu galima po truputi duoti ir pvz ozkos pienuka? g.gif kuomet gulejom ligonineje tai mums kosytes visada virdavo ant pienuko ir tfu tfu tfu nieko nebere, niekaip nesuragavo g.gif o kazin kaip namuose elgtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly @ 2009 01 25, 10:58)
mes problemu su maistu neturim..valgo visa ir daznai ir nori po daug  ax.gif bet jau nzn kaip paivairinti jai ta maista...man taip atrodo, kad ji ta pati per ta pati valgo... bulve, morka, burokelis, moliugas, mesyte/zuvyte... g.gif kazka reiktu naujo sugalvot...kazin kaip su namine varskyte?  g.gif  gal jau butu galima po truputi duoti ir pvz ozkos pienuka?  g.gif kuomet gulejom ligonineje tai mums kosytes visada virdavo ant pienuko ir tfu tfu tfu nieko nebere, niekaip nesuragavo  g.gif o kazin kaip namuose elgtis  unsure.gif


pas mus irgi viska valgo,tik tas valgymas kartais turi buti su kantrybe,nes uzsimano,kad rankoj turetu zaisliuka ir maskatuojasi,o buna tik duok ir kapoju,nereikia nieko.
o mums jau nuo 9 men pasiule duot varskyte, ir nieko,bet aisku valgo tik sumaisius su obuoliuku ir bananu.
Atsakyti
QUOTE(Giorgita @ 2009 01 26, 02:43)
pas mus irgi viska valgo,tik tas valgymas kartais turi buti su kantrybe,nes uzsimano,kad rankoj turetu zaisliuka ir maskatuojasi,o buna tik duok ir kapoju,nereikia nieko.
o mums jau nuo 9 men pasiule duot varskyte, ir nieko,bet aisku valgo tik sumaisius su obuoliuku ir bananu.

as daviau ir vienos varskytes...jau ne karta, valgo labai skaniai, tik ziuriu kad kuo maziau baltymu butu, bet nzn kaip su ta namine daryti... g.gif o as savaja pratinau, kad valgant jokiu zaislu ir zaidimu schmoll.gif nes kai zaidzia ka nors, malasi bijau, kad neuzpringtu...tai dabar zino, kad kai valgom tai valgom, o kai zaidziam tai zaidziam thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
Maniskiui 9.5 men., o jis mesos nepakencia. Ypac jautienos. Turiu isvirtos, sukapotos smulkiais gabaliukais ir prisaldytos saldiklyje, bet zinau, kad jei sudesiu i darzoviene, vel teks viska ismesti. Gal kas patartu, kaip isvirt mesos kukuliukus? Gal mesos kukuliukai butu minkstesni ir geriau eitu? Tik va su kuo juos sulipinti ir ko prideti, kad skonis geras butu? Iki siol druskos nevartojom, bet gal galima butu kruopa ideti?

Ir dar norejau paklausti su kuo jus duodate virto kiausini tryni? Su kuo tiktu valgyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evi: 01 vasario 2009 - 01:10
QUOTE(Evi @ 2009 02 01, 02:09)
Maniskiui 9.5 men., o jis mesos nepakencia. Ypac jautienos. Turiu isvirtos, sukapotos smulkiais gabaliukais ir prisaldytos saldiklyje, bet zinau, kad jei sudesiu i darzoviene, vel teks viska ismesti. Gal kas patartu, kaip isvirt mesos kukuliukus? Gal mesos kukuliukai butu minkstesni ir geriau eitu? Tik va su kuo juos sulipinti ir ko prideti, kad skonis geras butu? Iki siol druskos nevartojom, bet gal galima butu kruopa ideti?

Ir dar norejau paklausti su kuo jus duodate virto kiausini tryni? Su kuo tiktu valgyti?


As mesa zalia padalinu gabaliukais ir uzsaldau,o verdu kartu su darzovem.Pabandyk sweet potatoe idet,maniskis tada pradejo ir mesa valgyt.Mesos kukulius verdu paprastai-farso kukuliukus mazus padarau ir verdu kartu su darzovem,nelipinu niekuo,neisyra jie man.Po to viska i blenderi.
Radau vienoj knygoj receptus kaip daryt kukulius mesos ir zuvies,bet nenoriu interpretuot,tai kuria diena pacituosiu.
Dar labai skaniai valgo kalakutiena ar vistiena,virta su morkom ir makaroniukais.
Del kiausiniu nezinau.pati bandau vis duoti ant garu virtos kiausinienes,bet nelabai noriai valgo.Karta bandziau tryni sumaisyti su darzoviene,tai kazkokia nesamone gavosi mano manymu.As irgi noreciau suzinoti su kuo ji duoda ir su kuo tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In-gu-te: 02 vasario 2009 - 00:41
Sveikutes,
mano maze 9 men ir savaite. Pieniskas kosytes ivairiu kruopu verdu su karves pienu pirktu is parduotuves jau nuo 8 men, ir mums nieko. Darzovienes verdu daznai tik morka,bulve ir mesyte. Daznai duodu ir visokiu pagamintu Hipp darzovieniu,tyreliu ir t.t. Valgom skaniausiai tai kas saldu, tai bananas,obuolys,surelis,varske vaikiska, mieziu,avizu kosytes pasaldinu su pirktine tyrle vaisine. Valgom dar vis MP ir geriam tik vandenuka. Jei noriu kazkam palikt pasaugot, palieku misinuko,tai neima visiskai,pajunta ,kad bonkutei ne vanduo,iskart spjauna,verkia. Nezinau kaip reikes ipratint duot misinuko,jei noresiu keliom dienom ja palikt doh.gif Turbut valgys kosytes ir gers vandenuka,o pieno negers. Tiesa,skaiciau,kad daugelio vaikuciai noriai suvalgo kasneli duota is tevu lekstes, mano taip pat, jos darzoviene sumaitinu kalbinant, zaidziant, o kasneli viena kita duodant is mano lekstes iskart su dziaugsmu valgo bigsmile.gif
Atsakyti
Pazadejau parasyt apie mesos kukulius,tai cituoju is knygos.Pati dar taip nedariau,bet gal reiks pamegint kazka panasaus.O gal kuri jau bandet?
"Vietoj mesos tyres duokite mesos kukuliu,garuose troskintu kotletu.50g kotletui arba kukuliui reikia 60-70g liesos triusienos,kiaulienos,versienos,jautienos,vistienos ar kalakutienos.Nuo mesos pasalinkite riebalus ir pleves.Sumalkite,sumaisykite su 5-10g pyrago,ismirkyto piene arba saltame vandenyje,ipilkite 1/3 arbatinio sauksteliu 25% druskos tirpalo ir dar karta sumalkite,ipilkite 1-2 saukstus salto virinto vandens ir gerai ismaisykite.Padarykite du kotletus ir sudekite i nedideli emaliuota puodeli.Uzpilkite puse puodelio sultinio,uzdenkite ir pusvalandziui pastatykite i orkaite.Jeigu po 30min ismeigus sakute pasirodo sviesios sultys,kotletai jau tinka kudikiui maitinti.
Mesa kukuliams paruosiama taip pat.Saltu vandeniu arba kiausinio baltymu suvilgiusi delnus padarykite 2-4 kukulius.Juos dekite i dubeneli,ipilkite puse dubenelio sultinio ir troskinkite orkaiteje apie 30min.
10-11 men kudikiui 1-2 kartus per savaite galima duoti troskinta zuvies kotleta arba kukuli.Jie gaminami kaip ir troskinti mesos kotletai.Tik zinokite,kad zuvis yra daug minkstesne,todel ji troskinama 10-15min.
Taip pat galima duoti virtos zuvies.Mazus,be kaulu,zuvies gabaliukus verdate ant nedideles ugnies 7-10minpasudytame vandenyje.Isvirta zuvi susmulkinate ir patiekiate su darzoviu ar kitomis kosemis.Per ilgai verdama zuvis istyzta ir kudikiui maitinti netinka.
Svarbu,kad zuvis butu sviezia,is ekologiskai neuzterstu vandenu.Pradzioje zuvies duodama 5-10g,ir jei kudikis valgo noriai,neatsiranda alergijos pozymiu,palengva jos kieki didinkite iki 20-40.Zuvis nepakeicia mesos."

Aisku,galima daug ka cia diskutuoti,bet gal kuo nors galima pasinaudoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(In-gu-te @ 2009 02 03, 01:34)
Pazadejau parasyt apie mesos kukulius,tai cituoju is knygos.Pati dar taip nedariau,bet gal reiks pamegint kazka panasaus.O gal kuri jau bandet?
........
Aisku,galima daug ka cia diskutuoti,bet gal kuo nors galima pasinaudoti 4u.gif


Visai nieko patarimai smile.gif As kazka panasiai esu dariusi is mesytes, tik as ne orkaitej, o tiesiog viriau vandenyje smile.gif
Atsakyti