Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

kiek dantku turi isaugti iki metuku?viso 4???
Atsakyti
Mes turim jau 7 dantukus ir astuntas pakeliui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neju: 17 gruodžio 2008 - 15:32
QUOTE(Katusik @ 2008 12 16, 14:24)


9 mėn. vaikas tesveria 9 kg  doh.gif


8.5 mėn - 8kg biggrin.gif smulkutė ji pas mane..bet nemanau kad atsilieka nuo normų kažkokių. Teisa, pirmenybę teikia MP, o ne košėms, na tik daržoves su (arba be) mėsa dievina smile.gif
aišku, būčiau laimingesnė, jei ji noriau valgytų, ypač kruopas doh.gif
Atsakyti
neju g.gif septynis dantukus?
tai keik laiko tavo vaikeliui?
Atsakyti
gruodzio 26 diena bus 10 men. thumbup.gif
Atsakyti
neju ir Jus turite 7dantukus??? ohoo?
maniski tik 4 nors jam dar tik 9men ne uz kalnu g.gif
cia turbut individualiai...
Atsakyti
mamytes, o jus duodat savo vaikiums makaronu?? smile.gif as jau galvoju po truputi duot, vis ivairesnis maistas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muskatine69 @ 2008 12 18, 13:17)
neju ir Jus turite 7dantukus??? ohoo?
maniski tik 4 nors jam dar tik 9men ne uz kalnu g.gif
cia turbut individualiai...

mums 9 su biskiuku,o turim tik 2 dantukus ax.gif
tik db uzmaciau,musu berniukai vos ne vienadieniai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustomama: 03 sausio 2009 - 12:46
QUOTE(ssaulutee @ 2008 12 18, 15:37)
mamytes, o jus duodat savo vaikiums makaronu?? smile.gif as jau galvoju po truputi duot, vis ivairesnis maistas 4u.gif



As tai daviau karta makaronu su mesyte,taj noriai valge,dabar vel nlb nei darzovieniu nei makaronu,labiausiai patinka valgyti is mamos lekstes ir mamos pirstu,aj sian ryte puse desreles su bulka ir agurku suvalge tai patenkintas sedejo smile.gif O mes dar tik du dantukus turim ir laukiam dar keliu,bet dar uz kalnu turbut...
Atsakyti
oo.. bigsmile.gif kiek jus daug visi valgot. bigsmile.gif
musu meniu
11h misinukas 170ml
15h grudine kose apie 100gr
17h misinukas apie 130ml
20h darzovines apie 100gr(bulve morka)kitu nevalgo arba skauda pilvas,mesa spjauna lauk. doh.gif
ir pries miegeli misinukas.130ml
daugiau ne pro kur nesuvalgo. doh.gif



[quote=Braita,2008 12 17, 18:46]
8.5 mėn - 8kg biggrin.gif smulkutė ji pas mane..bet nemanau kad atsilieka nuo normų kažkokių. Teisa, pirmenybę teikia MP, o ne košėms, na tik daržoves su (arba be) mėsa dievina smile.gif
aišku, būčiau laimingesnė, jei ji noriau valgytų, ypač kruopas doh.gif
[/quote]
mes 8.5 men sveriam apie 7400.gydytoja sako,kad normaliai,ner svorio sokinejimu visa laik po 300gr kartais truputi daugiau,kartais maziau.

[qmuote=gustomama,2009 01 03, 14:44]
mums 9 su biskiuku,o turim tik 2 dantukus ax.gif
tik db uzmaciau,musu berniukai vos ne vienadieniai bigsmile.gif
[/quote]
mums greit 9men turim 2 dancius. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 03 sausio 2009 - 17:14
QUOTE(Muskatine69 @ 2008 12 17, 16:01)
kiek dantku turi  isaugti iki metuku?viso 4???

o keliu menesiu jums pirmas dantukas isdygo>nes mano mazyte dar nei vieno neturi o jau i 10menesi einam. ax.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(nierce @ 2009 01 03, 18:14)
o keliu menesiu jums pirmas dantukas isdygo>nes  mano mazyte dar nei vieno neturi  o jau  i 10menesi einam. ax.gif  g.gif

beja doh.gif niekaip neiseina ideti liniuote biggrin.gif patarkit kaip ja ideti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nierce: 03 sausio 2009 - 17:15
QUOTE(nierce @ 2009 01 03, 17:29)
o keliu menesiu jums pirmas dantukas isdygo>nes  mano mazyte dar nei vieno neturi  o jau  i 10menesi einam. ax.gif  g.gif

ner ko jaudintis mirksiukas.gif sako kuo veliau,tuo stipresni dantukai thumbup.gif

beja doh.gif niekaip neiseina ideti liniuote biggrin.gif patarkit kaip ja ideti.



gali pasiskaityti skyrelyje"daznai uzduodami klausymai" mirksiukas.gif arba paspausk ant patikusios liniuotes atsidarys,issirinksi sau patikusia,tada slankikli nurodysi datas po to atsidarysi redaguoti parasa(kur yra parasyta mano nustatymai)ir visa koda nukopinsi irasydama i zinutes langa. ax.gif jauciu nelabai aiskiai cia nupasakojau lotuliukas.gif nes ir pati kol ismokau,buvo daug vargo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustomama: 03 sausio 2009 - 19:27