Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

As i mesyte dedu 50 -60 g. mesytes. Koses suvalgo 200 g, kartais daugiau - iki 250 g ax.gif O kokia turi buti norma - ne apie 200? Nes neju sakot, kad 190 g maziau negu norma 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,mums ske gyd.kad minimum yra 110gramu o maksimum 200gr.mano mergaite suvalgo apie230-250.o buna kad ir 200gr.o miesos dedu irgi apie 50 is akies . mirksiukas.gif bet mano mergyte lb valgi. unsure.gif arbatos isgeria apie60ml.gyd sake kad daug jinai suvalgo .bet nieko blogo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nierce: 15 gruodžio 2008 - 22:54

Tai man irgi daktare sake kad mano mazius palyginus daug koses suvalgo, t.y.: 200 - 250 g. Todel ir nesupratau, kodel 190 g - ne norma blush2.gif
Atsakyti
aciu jums, dbr ramiau, maniske taip pat suvalgo 200gr darzovienes, o mesytes taip pat is akies apie 50-60gr. 4u.gif o vaisius maniskekaip valgo suvalgo 15ogr i9r dar nori biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
;hm kaip keista. prisipazinsiu,kad niekad nesveriau irnematavau, kiek gramu mesos ir darzoviu, pati isakies susipjaustau smile.gif morka ciela, ne didele bulve irkalakutiena tarkim smile.gif iserdi, sumalu i piure, ir truputi druskytes, del skonio, maniskiui labai patinka. wink.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
mums jau 9 men.ir 6 d.,omusu meniu:
8-9 val.misinukas 100-140 ml
10 val.vaisiu tyrele, varskyte, jogurtukas ir pan. (kazkas vienas)
13 -13.30 darzoviene su mesyte (apie 200 ml)+ arbatele/ sultys
15.30 -16 val. kruopu kosyte (apie 140ml) + arbatele/sultys
19 val. Pieniska kosyte (150 ml) + arbatele
21 - 22 val. misinukas 100 - 140 ml

tarpuose kamsnojam duoniukus, talerius, baronkytes, dziuveselius, kukururus (juos ypac megsta) obuoliuka, kivi, banana ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(neju @ 2008 12 15, 13:16)
Kaip tik maniskis geriau valgo koses be priedu. I darzoviene dedu apie 50 gramu mesos(nusipirkusi gabaliukais padalinu is akies), tokia rekomend. dienos norma. Musu suvalgytas darzovienes max 190 g(atsiliekam nuo normu) verysad.gif

\


Nieko jus neatsiliekat, jeigu jusu vaikutis nevalgus tai nereikia lygiuotis i tuos vaikucius, kurie yra didesnio svorio ir apetitu nesiskundzia. Jus vargsite tai tikrai, taciau nieko nepadarysi ir su tuo reikia susitaikyti, duoti tai ka valgo ir po truputi. O kad isvemia as taip isivaizduoju kad mazesniu ir skrandukai labai mazi, arba tiesiog nenori organizmas nepriima. Tik nekiskite.
Kartais mazyliams apetitas atsiranda nutraukus maitinima MP, bet tikrai to nebutina daryti.

Mano vyresnelis buvo lygiai toks pats, tai as jam stengdavaus isiulyti viska, ir per zaidimus, ir per gudruma...nu ir ka isvemdavo. Pas mane jis labai smulkus buvo, ir po nedaug priaugdavo. Dabar mums tuoj 5 metukai, tai gurmanas iki siol ne bet ka valgo biggrin.gif ir labai po nedaug verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Spray @ 2008 12 16, 14:17)
Nieko jus neatsiliekat, jeigu jusu vaikutis nevalgus tai nereikia lygiuotis i tuos vaikucius, kurie yra didesnio svorio ir apetitu nesiskundzia.

na, mano žiogas apetitu nesiskundžia, bet pagal svorį vos vos traukia iki normalaus g.gif
o valgom mes šitaip:

9 val.- MP
11,30 val. - pieniška košė ~200 g
14,30 val. - daržovienė su mėsa 200-240 g (pastarąją savaitę duodu kruopas su mėsa)
18 val. - daržovienė ~250 g
21 val. - pieniška košė arba vaisių indelis, arba jogurtas, arba varškė, arba keli šie produktai, kad viso būdų apie 200 g
23 val. - MP

dieną dar duodu atsigerti vandens.

9 mėn. vaikas tesveria 9 kg doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katusik: 16 gruodžio 2008 - 14:27
maniskis greit deviniu menesiuku, bet va sveria 14kg, o irneatrodo kad storas ar putlus g.gif gal i ugi
biggrin.gif
Atsakyti
Nemazai, sakyciau. thumbup.gif O koks ugis? Nes musu tai 8100g ir 75 cm. doh.gif
Atsakyti
musu meniu:
7val MP
9val grudu kose su vaisiais
10val MP
12-13 val darzoviene su mesa
15 val MP
17 jogurtas arba varske
19.30 grudu kose su vaisiais arba makaronai su darzovem arba sviestuku
21vak MP

arba keiciu taip:
7val MP
9val jogurtas arba varske
10val MP
11.30 vaisiu tyrele
13 val darzoviene su mesa
15 val MP
17 bulves su spinantais ir grietinele arba kita darzoviene
19.30 grudu kose su vaisiais arba makaronai su darzovem arba sviestuku
21vak MP


tarp maitinimu duodu duoniuku,dziuveseliu ar vaisiu
Papildyta:
QUOTE(ssaulutee @ 2008 12 15, 13:51)
noriu paklaust kiek i darzoviene gramu mesytes dedat??? g.gif ir kiek suvalgo gramu vienu maitinimu darzovienes? smile.gif


50gr mesos. kartu mesa+darzoves sudaro 200gr
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 12 16, 12:24)
na, mano žiogas apetitu nesiskundžia, bet pagal svorį vos vos traukia iki normalaus  g.gif
o valgom mes šitaip:

9 val.- MP
11,30 val. - pieniška košė ~200 g
14,30 val. - daržovienė su mėsa 200-240 g (pastarąją savaitę duodu kruopas su mėsa)
18 val. - daržovienė ~250 g
21 val. - pieniška košė arba vaisių indelis, arba jogurtas, arba varškė, arba keli šie produktai, kad viso būdų apie 200 g
23 val. - MP

dieną dar duodu atsigerti vandens.

9 mėn. vaikas tesveria 9 kg  doh.gif



tai labai gerai, kad apetitu nesiskundzia thumbup.gif
mano ir nevalgydavo ir pagal grafikus buvom net is zemiausios ribos iseje... o iki normalaus net nesneku...verysad.gif
Atsakyti