Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

Norejau mamyciu paklausti ar duodate savo maziukams zuvytes jau ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2008 12 03, 23:41)
Norejau mamyciu paklausti ar duodate savo maziukams zuvytes jau ?  4u.gif


As dar nemeginau,bet maniskis,tai apskritai streikuoja,nieko nevalgo,isskyrus MP ir kose su vaisiu tyrele,vos tik darzovem uzkvimpa,tuo lupa patempia,ir spjauna viska.

Bet siaip,tai man kazkaip keista,maniskis,tai per diena,bent tris kart reikalauja MP,ir dar vakare pries miega,ir nakti,speju,kad del to jis ir nevalgo,bet man tai vaiko gaila,nes vos tik pamato buteli su pienu,tai net per galva galetu perlipt biggrin.gif kaip galima neduot,vandens,tai paragauja koki lasa,pasizaist smagu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2008 12 03, 23:41)
Norejau mamyciu paklausti ar duodate savo maziukams zuvytes jau ?  4u.gif

mes ir dar nebandem rolleyes.gif
Atsakyti
mamytės, o jūs dedate druskos ar cukraus į savo ruoštas košytes, arbatą? Žinau, kad negalima dėt, blush2.gif bet aš tai saviškei dedu trupučiuką, nes kitaip ji nevalgo schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2008 12 07, 11:23)
mamytės, o jūs dedate druskos ar cukraus į savo ruoštas košytes, arbatą? Žinau, kad negalima dėt, blush2.gif  bet  aš tai saviškei dedu trupučiuką, nes kitaip ji nevalgo schmoll.gif .

nededu nei cukraus nei drusko nei prieskoniu, iskyrus krapu, petrazoliu smile.gif nereikia tokiems mazuliukams, bet cia kiekvienos mamos pasirinkimas lotuliukas.gif
Atsakyti

man įdomu ar jūsų mažyliai noriai valgo košes. maniškė tai kol suvalgo, tai ir aš ir ji košiuota lieka. visada duodu, kažkokių daiktų ar žaislų, kas ją sudomina tik taip pamaitinu, jei nieko neturi tai muistosi toj kėdutei ir cypia
[/quote]


drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=TheSweetest,2008 12 07, 19:41]
man įdomu ar jūsų mažyliai noriai valgo košes. maniškė tai kol suvalgo, tai ir aš ir ji košiuota lieka. visada duodu, kažkokių daiktų ar žaislų, kas ją sudomina tik taip pamaitinu, jei nieko neturi tai muistosi toj kėdutei ir cypia
[/quote]
drinks_cheers.gif
[/quote]

Maniškei beveik lygiai tas pats, na jei labai stipriai išalkus, tai suvalgo ir be jokios kitos papildomos veiklos smile.gif , bet, pavyzdžiui, geriant mišinuką, jai į rankas turiu įduoti čiulptuką, kitaip nelabai geria doh.gif
Atsakyti
[quote=TheSweetest,2008 12 07, 18:41]
man įdomu ar jūsų mažyliai noriai valgo košes. maniškė tai kol suvalgo, tai ir aš ir ji košiuota lieka. visada duodu, kažkokių daiktų ar žaislų, kas ją sudomina tik taip pamaitinu, jei nieko neturi tai muistosi toj kėdutei ir cypia
[/quote]
drinks_cheers.gif
[/quote]
o mano dukriukas valgo ir netgi noriai, tik su kruopom prasciau smile.gif
Atsakyti
o kaip jus,mamytes, verdat savo vaikiukams kruopas ir miltu??nu pvz is ryziu miltu?kaip ja isvirt? rolleyes.gif
Atsakyti
labas mamukai, noreciau ir as prie jsuu prisijungti 4u.gif
man labai idomu kaip maitinti ir susinormalizuoti ta valgiarasti, nes kartais va atrodo kad permaitinu arba per mazai duodu, ir nakti buna neramus, mums greit 9menesiukai, tad nezinom ka ir daryt..
aisku verdu ir kalakuta ir vistiea zuvyte su morkytem bulvytem, pienuka dar geria (misinuka) tyreles, desertukai, pudingai, kartais ramuneliu arbata. sriubos nzn ar galima.pasidalinkite prasau. Didelis aciu Jums smile.gif
Atsakyti
ax.gif sveikos mamytes, rolleyes.gif mums uz keliu dienu bus 9men.valgom taip,9-10 kosele pieniska su vaisiais,tada dar pakramto kokius5 kukuruzus, 14val.darzoves su mesa arba zuvim, apie15 javainiuka ar kukuruzus arba vaisiu tyres,18 val darzoves su mesyte arba kruopu kose su mesyte,,20val sukertam dar sureli ir 21 miegot su misinuku,isgeriam nedaug tik iki150ml. nuo pat gimimo nesikeliam nakti schmoll.gif rolleyes.gif valgyt,miegam ramiai.nakti nori gert tai arbateles hipo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nierce: 11 gruodžio 2008 - 22:35
na manau kad as tada per daug ir per daznai duodu valgyti, nors jis ciulpia visokiu zaislu sad.gif ir atrodo kad nori valgyt, tai negi neduosi maziukui ... o jei valgo kose ar mesyte, tai jau sukerta nemaza lekstute g.gif?
Atsakyti