Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

[quote=Vaidulė,2008 10 16, 19:11]
O jūs kraują tikrinot vaikučių? Nu šiaip tai nemanau jog gerai tokio amžiaus tik pienuku maitintis unsure.gif
Taip, tikrinom...Labai jau jis "valdiskas", hemoglobinas tik 111, bet kolkas gelezies nerekomenduoja..Na, mes kazka uzkandam truputi, bet tai yra mikroskopines porcijos ir tik tai, kas mazulei skanu schmoll.gif , pvz: bananai, obuoliai, juoda duona su sviestuku, saukstelis(bet ne daugiau) koses, kokia baronkyte...Man tai kelia siauba...
Atsakyti
o sakykit, kaip smulkiai jus trinat maziuliams kose, nes maniskis tai kosiu visai nenori pakramtyti, jei koki gumuliuka mazuti palieku. Arba ryja kaip sakant ciela, arba is viso nevalgo. Nors siaip kai baronkyte valgo, duonos kampa, ar kukuruza, tai kramto. Man atrodo, kad jau netureciau kosiu malti su blenderiu iki tyreliu unsure.gif
Atsakyti
Aš savo sūneliui dar košę trinu su blenderiu, bet jau tiek nebesuplaku iki vienalytės tyrės g.gif Tik mėsytę smulkiai suplaku. O kramtyti tai irgi nelabai nori, bet jau po truputį pratinasi ax.gif Juk turi 2 dantukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristele @ 2008 10 24, 17:58)
Aš savo sūneliui dar košę trinu su blenderiu, bet jau tiek nebesuplaku iki vienalytės tyrės g.gif Tik mėsytę smulkiai suplaku. O kramtyti tai irgi nelabai nori, bet jau po truputį pratinasi  ax.gif Juk turi 2 dantukus  biggrin.gif

o geras, Kristele, musu berniuku tik viena diena skirtumas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2008 10 24, 21:47)
o geras, Kristele, musu berniuku tik viena diena skirtumas.  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
ar noriai valgot košytes? maniškis tai nelabai žavisi jomis g.gif tai kruopienes (išskyrus grikių) valgom tik su vaisine tyrele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristele @ 2008 10 24, 22:16)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
ar noriai valgot košytes? maniškis tai nelabai žavisi jomis g.gif tai kruopienes (išskyrus grikių) valgom tik su vaisine tyrele rolleyes.gif


Na koses irgi buvo musu baubas. Niekaip negalejau isiulyti savo virtos, tiko tik pirktines uzpilamos arba Hipp pieniska ryziu-bananu is stiklainiuko. Tai is pradziu valgydavo tas, o paskui pradejau apgaudineti savo leliu. Isvirdavau kruopu kose ir sumaisydavau: viena dalis mano virtos, kita dalis - pirktines. Tiko. tongue.gif Tai po to didinau savo virtos koses dali ir jau dabar valgo net nesiraukydamas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai va neprarask kantrybes, o tiesa, mums nei vaisines tyreles nepadejo, nei uogienes is pradziu.
Atsakyti
Nzn perskaiciau kad cia kazkokia mamyte cepelinu ir kugelio duoda 9men vaikuj. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif o kepsniu ar dar nekepat?? mano nuomone dar bshk anksci , bulves sunkej virskina mazas skrandukas smile.gif mes turim 8dantukus.. todel uzkandziauti labai patinka... Valgome barankytes,sausainius,obuoliuka,agurka,morkyte... viska is darzo kiek imanoma.. Verdam kosytes su versiena, vistiena,triusienos davem pora kartu.. viskas auginta kaime arba pirksta turguj smile.gif valgom mamytes pienuka,geriam arbatytes,vandenuka.. sulciu dar spesim,o ir nlb imam.. smile.gif Musu dazniausias dienos meniu:

8-MP kiek nori smile.gif
10- sausainuku su pienu, jogurtuka,vaisiu kosyte, kiausinuko virto tokio gabaliukais biggrin.gif pasirinktinai cia
14-kosyte su mesa, darzovem, ryziukais. smile.gif MP kiek nori smile.gif
17-kosyte kokiu kruopu ,su uogiene kokia namine ar saldyta uoga.
20-MP

IR DAUG KARTU PER NAKTY MP

ir visko ka pamato pas mama rankose skaniai bshk palaizyt


va taip, kraujas geras, gelezies uztenka, svoris auga , sveiki ir stiprus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 10 25, 18:44)
Nzn perskaiciau kad cia kazkokia mamyte cepelinu ir kugelio duoda 9men vaikuj.  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  o kepsniu ar dar nekepat??  mano nuomone dar bshk anksci , bulves sunkej virskina mazas skrandukas smile.gif  mes turim 8dantukus.. todel uzkandziauti labai patinka... Valgome barankytes,sausainius,obuoliuka,agurka,morkyte... viska is darzo kiek imanoma.. Verdam kosytes su versiena, vistiena,triusienos davem pora kartu..  viskas auginta  kaime arba pirksta turguj smile.gif valgom mamytes pienuka,geriam arbatytes,vandenuka.. sulciu dar spesim,o ir nlb imam.. smile.gif  Musu dazniausias dienos meniu:

8-MP kiek nori smile.gif
10- sausainuku su pienu, jogurtuka,vaisiu kosyte, kiausinuko virto tokio gabaliukais  biggrin.gif  pasirinktinai cia
14-kosyte su mesa, darzovem, ryziukais. smile.gif MP kiek nori smile.gif
17-kosyte kokiu kruopu ,su uogiene kokia namine ar saldyta uoga.
20-MP

IR DAUG KARTU PER NAKTY MP

ir visko ka pamato pas mama rankose skaniai bshk palaizyt
va taip, kraujas geras, gelezies uztenka, svoris auga , sveiki ir stiprus  thumbup.gif


ne zinokite, kepsniu dar nekepam. o jus isivaiduojate, kad vaikas visa cepelina suvalgo? g.gif . o juk darzoves kai verdate, nejau bulviu nededate?
as paprasciausiai parasiau, ka mano megsta princese. ir nei ji nutukusi, nei ka. priauga pagal norma.
beje, kiausiniu vaikams iki metu nerekomenduojama doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 10 25, 18:44)
Nzn perskaiciau kad cia kazkokia mamyte cepelinu ir kugelio duoda 9men vaikuj.  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  o kepsniu ar dar nekepat??  mano nuomone dar bshk anksci , bulves sunkej virskina mazas skrandukas smile.gif  mes turim 8dantukus.. todel uzkandziauti labai patinka... Valgome barankytes,sausainius,obuoliuka,agurka,morkyte... viska is darzo kiek imanoma.. Verdam kosytes su versiena, vistiena,triusienos davem pora kartu..  viskas auginta  kaime arba pirksta turguj smile.gif valgom mamytes pienuka,geriam arbatytes,vandenuka.. sulciu dar spesim,o ir nlb imam.. smile.gif  Musu dazniausias dienos meniu:

8-MP kiek nori smile.gif
10- sausainuku su pienu, jogurtuka,vaisiu kosyte, kiausinuko virto tokio gabaliukais  biggrin.gif  pasirinktinai cia
14-kosyte su mesa, darzovem, ryziukais. smile.gif MP kiek nori smile.gif
17-kosyte kokiu kruopu ,su uogiene kokia namine ar saldyta uoga.
20-MP

IR DAUG KARTU PER NAKTY MP

ir visko ka pamato pas mama rankose skaniai bshk palaizyt
va taip, kraujas geras, gelezies uztenka, svoris auga , sveiki ir stiprus  thumbup.gif

O kiausiniai tai gal ankstoka ohmy.gif ? Ir kaip jus tuos sausainukus valgot? Kokiu principu su tuo pienu? Ar MP? Tai kaip...? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2008 10 28, 10:02)
O kiausiniai tai gal ankstoka ohmy.gif ? Ir kaip jus tuos sausainukus valgot? Kokiu principu su tuo pienu? Ar MP? Tai kaip...? smile.gif

nežinau kaip ta mamytė daro, bet aš irgi kelis kartus sūneliui daviau tokio desertuko: porą "Gaidelis" sausainių užpyliau paruoštu šiltu mišinuku, tie sausainukai suminkštėja, tada su blenderiu sutryniau. Kartą įdėjau dar pusę banano, tai patiko thumbup.gif
Atsakyti
o del sausainiu galiu pasakyti, kad manoji ir be pienuko ji kuo puikiausiai sukramto. As irgi duodu tuos lietuviskus, pvz gaiduka. na aisku, pas mus jau 8 dantys:)
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 10 28, 09:16)
ne zinokite, kepsniu dar nekepam. o jus isivaiduojate, kad vaikas visa cepelina suvalgo? g.gif . o juk darzoves kai verdate, nejau bulviu nededate?
as paprasciausiai parasiau, ka mano megsta princese. ir nei ji nutukusi, nei ka. priauga pagal norma.
beje, kiausiniu vaikams iki metu nerekomenduojama doh.gif


Yra skirtumas juk tarp sausainių ir kiaušinių, ar nelabai g.gif biggrin.gif

Ir yra skirtumas tarp virtos bulvės ir tarkuotos bulvės - net suaugusiems tarkuotų bulvių patiekalų nerekomenduojama vakare valgyti, nes sunkiai virškina, o ką jau kalbėti apie tokio amžiaus vaikus blink.gif juk jų skrandukai dar nepasiruošę apdoroti tokio sunkaus maisto doh.gif
O paskui skundžiasi mamos, kai vėliau pradeda lįsti visokios ligos....ir tipo daktarai kalti, nepastebėjo anksčiau cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Raile @ 2008 10 17, 17:45)
Taip, tikrinom...Labai jau jis "valdiskas", hemoglobinas tik 111, bet kolkas gelezies nerekomenduoja..Na, mes kazka uzkandam truputi, bet tai yra mikroskopines porcijos ir tik tai, kas mazulei skanu schmoll.gif , pvz: bananai, obuoliai, juoda duona su sviestuku, saukstelis(bet ne daugiau) koses, kokia baronkyte...Man tai kelia siauba...


Žinok keista g.gif Mano vaikui buvo 113 ir mums išrašė pagerti geležies, dabar tikrinom 118 ir dar prirašė vartoti tik po mažiau rolleyes.gif
Kažkur yra internete parašytas tel, kur galima skambinti konsultuotis nemokamai su vaikų pediatre darbo metu, siūlyčiau pasukti ir pasitarti dėl visa ko mirksiukas.gif Gal paskambinus į informaciją pasakytų tefoną g.gif
Atsakyti