Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(Unknown member @ 2008 09 21, 13:07)
Keista man - ieskot patarimu cia, vietoj to, kad koki dabartiniais tyrimais pagrista literatura paskaityt. Yra puikus atskiras zurnaliukas isleistas "Mazylio maistas", tik 3.5 Lt kainuoja, taigi mamytems tikrai prieinamas. Kitos vos ne didziuodamosi raso, kad vos ne nuo savo stalo vaikus maitina... Zinoma, vaikas suvalgo, bet ar gerai jam? O dar kai paskaitai, kad pediatre ta ar ana patare! Juk ivedus papildoma maista svarbu neapkrauti mazo zmogucio organizmo, virskinimo sistemos. Tam tikru produktu, baltymu dar nepajegia tokie mazuliukai apdoroti. Paskui begant metams ir islenda visokios zarnyno, virskinimo sistemos, kepenu ir pan. ligos.

Mano nuomone,vaikai nuo stalo visko tikrai dar spes prisivalgyti, kam taip skubeti. Kazkur skaiciau kad 8 men. vaikas jau kotletus valgo, saltibarscius kerta ir sveria 13kg. nesuprantu tokiu mamu kuom jos cia didziuojasi. Arba kad toks vaikas sugeba jau laiptais laipioti. laksto is pirmo auksto i antra. Kazkas nerealaus.
Atsakyti
QUOTE(noika @ 2008 09 29, 14:01)
Mano nuomone,vaikai nuo stalo visko tikrai dar spes prisivalgyti, kam taip skubeti. Kazkur skaiciau kad 8 men. vaikas jau kotletus valgo, saltibarscius kerta ir sveria 13kg. nesuprantu tokiu mamu kuom jos cia didziuojasi. Arba kad toks vaikas sugeba jau laiptais laipioti. laksto is pirmo auksto i antra. Kazkas nerealaus.

turite trinukus??? oi kaip smagu smile.gif tik turbut sunkoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2008 09 29, 19:37)
turite trinukus??? oi kaip smagu smile.gif tik turbut sunkoka  g.gif

Taip turim. smile.gif Truputi sunku, bet uz tai kaip linksma. biggrin.gif
Atsakyti
Mums be kelių dienų irgi 9 mėnesiukai, labiausiai mėgstam mišinuką, o kitų skysčių net negeria, nei vandenuko, nei arbatėlių ar sultyčių.
Mūsų meniu:
8 val. apie 180ml.mišinuko,
12 val. daržovienė su trupučiu mėsytės, apie 200ml.
16val. mišinukas, apie 150 ml.arba jogurtukas, 120ml.
20 val. kruopų košytė su obuoliuku ar bananu ar kokia vaisine tyrele, apie 200 ml.
23val. mišinuko, apie 180 ml.
Užkandžiams laiko kaip ir nelieka ax.gif
Atsakyti
Oi, jau varškytes ir jogurtus valgot g.gif Dar nieko nedaviau unsure.gif Nu reiks tada jau bandyt ax.gif Man per daug laikas greit bėga, atrodo vis dar per mažas doh.gif biggrin.gif

Beje, nepritariu kotletam net ir 10 mėn - mao galva, iki metų prieskoniams ne vieta mažiukų skrandukuose rolleyes.gif Nebent kokį kartą, kai jau taip susiklosto aplinkybės, bet ne specialiai 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms ,ilindau ir as cia pasidometi kaip maitinate savo mazylius ,nes man jau atrodo,kad taip jau vaikuciui atsibod tos koseles galvoju paziuresiu gal kokiu ideju rasiu .Bet kaip matau kad ideju nepzsisemsiu blush2.gif na musu maisto racionas nera gausus ,nors pagal vaikucio amziu gal ir gana :
07val-misinukas
10val-kruopu kose su bananu ar obuoliu ar uogomis(prisisaldziau daug ax.gif )
13val-darzoves su mesyte
16val-misinukas
19val-varskyte ar jogurtukas
21val-misinukas
na laikas ir maisto surikaivimas kartais issidesto ir kitaip ir atvirksciai ,bet mazdaug atrodo taip smile.gif
Idomu tik,ar duodatkuri nors pomidorus sviezius ,as duodu blush2.gif pamato pomidora tiesiog net dreba kaip jis ju nori,gal skau truksta ko tais jam kad taip jo nori g.gif
As del maisto duodamo nuo stalo tai as taip pat nepritariu,na suprantu kokia duonyte duoti tai nieko baisaus ax.gif
Viena mama savo vaikuciui duoda desreles tokio jau amziaus ,bet as tai manau tikrai naudos jokios ,na tik aisku vaikas bus sotus biggrin.gif Net i mane kreivai pasiziurejo ,tu ka neduodi rolleyes.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Unknown member @ 2008 09 21, 13:07)
Keista man - ieskot patarimu cia, vietoj to, kad koki dabartiniais tyrimais pagrista literatura paskaityt. Yra puikus atskiras zurnaliukas isleistas "Mazylio maistas", tik 3.5 Lt kainuoja, taigi mamytems tikrai prieinamas. Kitos vos ne didziuodamosi raso, kad vos ne nuo savo stalo vaikus maitina... Zinoma, vaikas suvalgo, bet ar gerai jam? O dar kai paskaitai, kad pediatre ta ar ana patare! Juk ivedus papildoma maista svarbu neapkrauti mazo zmogucio organizmo, virskinimo sistemos. Tam tikru produktu, baltymu dar nepajegia tokie mazuliukai apdoroti. Paskui begant metams ir islenda visokios zarnyno, virskinimo sistemos, kepenu ir pan. ligos.




SAUNUOLE!!!!!
ir as lygiai tokios pacios nuomones!!! kuo veliau vaikai paragaus ivairesnio, kartais jiems net nereikalingo maisto, tuo geriau, maziau problemu tures ateityje, nes netoleravimai pasimato neiskart o po keliu metu!!!!! atrodo, va daviau paragaut braskes, ir nieko neatsitiko, bet netoleravimas gali (pabreziu gali, reikias, kad nebutinai atsiras) atsirasti tik vaikui suejus 3metams ar dar veliau.. o tada ir prasides... nuo ko kas kaip ir kada... o apie pieniskas desreles tai as isvis nekalbu, nevalgau as ju ir mano vaikas ju nematys!!!! bet kiekviena mama renkasi kas geriausia jos vaikui... smile.gif
sekmes augant 4u.gif
Atsakyti
Jau as baiminausi kad maniskis per mazai valgo visko.. bet kad cia ziuriu visi taip nedaug smile.gif maniskis irgi negeria jokiu skysciu kazkodel smile.gif gal mamytes pienukas skanesnis jam biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis tai labai valgus, valgo viska. Valgom ivairias darzoves su versiena, kruopu koses verdu piene, misinuka tik vakare geria. Jogurto ir varskes dar nebandem, bet gydytoja liepe duot kepenu pasteto, kad hemoglobinas butu aukstesnis. Man kazkaip keistai tokiam maziukui duoti pasteto. Ar jus esat apie tai girdeje????


user posted image

Atsakyti
QUOTE(auksinee @ 2008 10 09, 17:30)
Maniskis tai labai valgus, valgo viska. Valgom ivairias darzoves su versiena, kruopu koses verdu piene, misinuka tik vakare geria. Jogurto ir varskes dar nebandem, bet gydytoja liepe duot kepenu pasteto, kad hemoglobinas butu aukstesnis. Man kazkaip keistai tokiam maziukui duoti pasteto. Ar jus esat apie tai girdeje????
user posted image


Kad pastetas daug gelezies turi ir kelia hemoglobinai tai nzn, bet kiek skaiciau, gelezies daug turi kiaulienos, jautienos liezuviai, po to versiena, jautiena. Viriau savo princesei kiaulienos liezuvi, idejau dar burokeli nediduka, pora morku, bulvyte, kalfioru. Valge gana noriai, nes burokelis ir morkos salduma duoda, o ji sladziai lb megsta thumbup.gif Man paciai tai nelabai patiko, vien kvapas tas kiaulienos, fujjjj, bet svarbu dukryte noriai suvalge thumbup.gif
Tikrai yra temeliu, kur mamos parase kokie dar produktai naudingi jei truksta gelezies. O man asmeniskai viskokie pastetai, desreles ir pan. maistas tokiam leliui atrodo per anksti rolleyes.gif Bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reburd: 09 spalio 2008 - 21:54
QUOTE(reburd @ 2008 10 09, 22:49)
Kad pastetas daug gelezies turi ir kelia hemoglobinai tai nzn, bet kiek skaiciau, gelezies daug turi kiaulienos, jautienos liezuviai, po to versiena, jautiena. Viriau savo princesei kiaulienos liezuvi, idejau dar burokeli nediduka, pora morku, bulvyte, kalfioru. Valge gana noriai, nes burokelis ir morkos salduma duoda, o ji sladziai lb megsta  thumbup.gif  Man paciai tai nelabai patiko, vien kvapas tas kiaulienos, fujjjj, bet svarbu dukryte noriai suvalge  thumbup.gif
Tikrai yra temeliu, kur mamos parase kokie dar produktai naudingi jei truksta gelezies. O man asmeniskai viskokie pastetai, desreles ir pan. maistas tokiam leliui atrodo per anksti  rolleyes.gif  Bet cia tik mano nuomone  blush2.gif

Na, nezinau, ar gerai leliukams subproduktai? Juk liezuvyje gali buti visokiu parazitu ir ligu sukeleju...Brrr.. Tiesa, gelezies tai jis daug turi, bet labai nesveika!
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2008 10 10, 16:57)
Na, nezinau, ar gerai leliukams subproduktai? Juk liezuvyje gali buti visokiu parazitu ir ligu sukeleju...Brrr.. Tiesa, gelezies tai jis daug turi, bet labai nesveika!



Tikrai nezinau kokie parazitai ar ligu sukelejai gali buti butent liezuvyje, manau jei gyvulys nesioja koki parazita, tai jo bus ne tik jo liezuvy, bet ir kitur, ir krutinelej, ispjovoj ir t.t. As manau, kad svarbu mesyte gerai isvirti. Zurnale ir internete kur buvo skelbiamos primaitinimo rekomendacijos, patare duoti virtu kepenu, bet man asmeniskai atrodo, kad liezuvis geriau nei kepenys g.gif
Atsakyti