Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

Sveikos mamos, mums 9,5 mėn. turim tik 2 dantis ir kramtyti maisto visai nenori dukrytė, tai ir valgo beveik tyrės konsistencijos maistą, jeigu tik pabandau sutrinti su šakute, o ne malti, spjauna lauk doh.gif
1. ryte apie 9 val geria mišinuką 210 ml.

2. 11 val gaminu tyrelę iš sodo obuolių, mėlynių ir pirktinio banano, labai patinka, nors dažniausiai tyreles duodu Hipp'o: vaisiai su grūdais, vaisiai su jogurtu, bandžiau ir dobilo jogurtą be priedų, tik įdėjau smulkintų slyvų, tai labai patiko.

3. apie 13 val. eina pietų miegučio, miega 1-1,5-2 val.
4. apie 15 val. daržovienė su mėsa (kalakutiena, jautiena, veršiena, jaučio liežuvis), geria sulčių.
5. einame į lauką.
6. apie 18 val. dažniausiai milupos 7 grudų košę ar kokią kitą.
7. tarpais pačiulpia-pagraužia obuoliuko, pomidoro be žievės, sausainių nemoka kramtyti iš karto springsta, nežinau kaip pratinti doh.gif
8. apie 21.30 mišinuko 210 ml. ir miegučio iki 08.30, namtį nesikelia nuo 2 mėn. bigsmile.gif

vieną kartą savaitėje vietoj miesos duodu žuvį, nors pati dar žuvies negaminau, o duodu Hipp'o, kartais kiaušinio trynį. tai va.

P.S. nors mano giminaitė tokio pat amžiaus vaikui duoda rūkytas medžiotojų dešreles pakeptas keptuvėje ir nenuluptas doh.gif , keptus kotelus, varškės sūrelius su šokoladu ir žele gabaliukais, negalėjau žiūrėti ir dar sako: 'ir tavo vaikui užteks", nes žino, kad taip mane erzina schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola24: 06 rugsėjo 2008 - 13:48
QUOTE(jola24 @ 2008 09 06, 14:42)

P.S. nors mano giminaitė tokio pat amžiaus vaikui duoda  pakeptas keptuvėje ir nenuluptas  doh.gif , keptus kotelus, varškės sūrelius su šokoladu ir žele gabaliukais, negalėjau žiūrėti ir dar sako: 'ir tavo vaikui užteks", nes žino, kad taip mane erzina  schmoll.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif :blink:ot mamka doh.gif
Atsakyti
Kur dingo mūsų apetitas doh.gif doh.gif ,o ankščiu buvo taip:

6 ryto godžiai valgom MP apie 200ml;
9-10 7grūdų,avižų arba ryžių košytė su Hipp vaisine tyrele;
13-14 daržovių košytė su mėsyte;
pavakariams Hipp tyrelės su grūdais ar kažkas panašaus;
vakarienei vėl ta pati grūdų košytė su vaisine tyrele;
Po truputį pradedu įvedinėt peino produktus: natūralų jogurtą, varškytę.
Ir geriam dažnai sulčių,po valgio ir netik, taip pat tarp valgymų apgraužiam agurką, arba is pomidoro iščiulpiam sultis, sudorojam džiuvėsį viena kitą ir visada easam pasiruošę iš mamos lekštės ka nors gardesnio, kas mums dar negalima- nutverti smile.gif
Mano pienukas jau baigiasi, o mažoji nuo mišinuko žiaukčioja, net is tolo girdėt, nežinau kaip reiks rytais išsisukt iš padėties pasibaigus mano MP(arbatėlė, sultys netina doh.gif )
beja mes dar bedantės laugh.gif
Atsakyti
Panelytė turi du dantis, tarp valgymų neužkandžiauja, nes nepripažįsta netrinto maisto (kadangi springsta tai bijau duot sausainius ir pan), nebent blyno juostelę. Geria arbatas arba skiestas sultis.
7-8 mišinuko ~200ml
9-9.30 kruopų košė dažnai su obuoliu ar uogom.
~10-12 miega lauke
13 daržovienė su mėsa. Sultys
~15-16 valandą numinga
17 daržovienė (kartais kruopų košė) su mėsa
~18 tyrelė arba trinti vaisiai, uogos.
19.30 -20 kartais nedaug košės ar sausainio su mišinuku, jogurtas arba mišinukas.
20-21 labanakt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begemotica: 09 rugsėjo 2008 - 10:24
Labas mamytes, norejau paklausti ar jau duodat zuvies, jei taip, tai kokios, kur perkat? As verdu pati, kol kas ragaujam tik darzoves su versiena arba kalakutiena, bet galvoju gal jau ir zuvies reiketu ragaut, tik nzn kokios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2008 09 09, 17:39)
Labas mamytes, norejau paklausti ar jau duodat zuvies, jei taip, tai kokios, kur perkat? As verdu pati, kol kas ragaujam tik darzoves su versiena arba kalakutiena, bet galvoju gal jau ir zuvies reiketu ragaut, tik nzn kokios  unsure.gif


Mačiau gatavą maistelį su žuvimi pirkti, bet berods nuo metukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2008 09 09, 18:39)
Labas mamytes, norejau paklausti ar jau duodat zuvies, jei taip, tai kokios, kur perkat? As verdu pati, kol kas ragaujam tik darzoves su versiena arba kalakutiena, bet galvoju gal jau ir zuvies reiketu ragaut, tik nzn kokios  unsure.gif

Mes valgom pirktines HIPP kosites su zivim nuo 8men.
Atsakyti
cry.gif mano vaikis visai apetita pamete... aciu dievui dar misinuka valgo... o visa kita net nebandyk siulyti... ir ka man su juo daryti ... verysad.gif
Atsakyti
o mes miegam iki 10val ir maitinames taip:
10val kruopu kose(ryziu, avizu, rugine, 4 grudu, 7 grudu...)
12val vaisiai (bananas, obuolys, slyva), dziuveselis, sultys uzsigert
14val mesa (jautiena, kiauliena, vistiena) su darzovem (bulve, morka, cukinija, moliugas, brokoliai, zirneliai)
17val jogurtas arba varske
20val kruopu kose
tarp maitinimu geria vandenuka, misinio niekada nemego, o su MP tik koses balinu ax.gif
22val miegucio 4u.gif
Atsakyti
Kokią varškę valgot? Ir kiek?
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2008 09 12, 14:23)
Kokią varškę valgot? Ir kiek?



As saviskei i jogurta idedu 3 saukstelius "Musu svelnioji varske", nes nuo danonki varksytes isbere
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2008 09 12, 15:23)
Kokią varškę valgot? Ir kiek?

"mazas" obuoliu tyrele su varske... ten jos nedaug labai yra... kai pripras jauciu ir kitos daugiau imaisysiu... nes tik neseniai nuo melyniu atsigavom verysad.gif netiko jam tos uogytes...
Atsakyti