Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

na ir zinok cia, vienas ta sako kitas ta...
as varske darydavau is pieno orkaiteje - nuo 4-5 men pradejo duoti
Atsakyti
sveikos mums devyni su puse meensiuko, buvo valgi panele, dabar gal dantukai kankina...
9.30-10.00 pieniska kosyte, misinuko uzsigerti
14.00 darzoviene su mesye visokia, arba sriubyte, zuvyte su bulvytem arbatele
18.00 varskyte ar jogurtas ir misinukas
22.00 misinukas 210ml.
tarpuose agurkiukus grauziam, duoniukus, barankas, vaisines tyreles, geriam daug sulciu skiestu su vandeniu...
bet dabar kazko apetitas dingo, nori tik varskes ir misinio, pamato buteli drebet pradeda, gal del dantuku, ka manot?
Atsakyti

bet dabar kazko apetitas dingo, nori tik varskes ir misinio, pamato buteli drebet pradeda, gal del dantuku, ka manot?
[/quote]


gal tiesiog nenori, ar karsta ar dar ka. mes irgi nekasdien vienodai valgom:)
mano irgi taip, tai nori uogu, tai ne ne rodo:) tai agurka mato net dreba, tai vel ne.. tai kad viskas tvarkoj mirksiukas.gif

Papildyta:
o dar man idomu - jus visos taip valandom rasot meniu-ar cia taip yra pas jus? ne manoji valgo kada nori, as mazdaug tik galiu numatyti kada vel nores, bet kitai dienai taip meniu neparasyciau..
Atsakyti
QUOTE(pionas @ 2008 08 20, 12:04)
tiesa dar- visos tos koses su kuo nors ar grynai taip be nieko?
nes mano be nieko tai nenori, reikia banana dadet ar da ka


Aš košes darau be pieno, su vandeniu ir dedu arba tyrelės kokios, arba šviežią obuolį įtarkuoju, arba banano įdedu. Pvz labai skaniai gaunasi ryžių košė su Semper juodųjų slyvų tyrele.

QUOTE(pionas @ 2008 08 22, 10:53)
o dar man idomu - jus visos taip valandom rasot meniu-ar cia taip yra pas jus? ne manoji valgo kada nori, as mazdaug tik galiu numatyti kada vel nores, bet kitai dienai taip meniu neparasyciau..


Nu vat ir man ta dienotvarke nesipaišo schmoll.gif . Viskas priklauso nuo to, kada ryte nubunda. Mums valgymai gaunasi praktiškai 4 per dieną kas 4val - ryte ir vakare mišinukas su ištirpintu sausainiu, dienos metu daržovienė su mėsa ir kokia nors grūdinė košė. Prieš kiekvieną miegą dienos metu ir naktį - MP. Tarpuose tarp dienos valgių valgom tyrelės ar šiaip kokių vaisių, geriam sultis, bet neskiestas (įdomu kodėl kitos mamos jas skiedžia g.gif ). Šiaip jau maistą labai žiūrim, net košių su glutenu duodu tik 2-3k per savaitę, nors pediatrė išvis nerekomendavo jų mums iki metų g.gif .
Atsakyti
QUOTE(pionas @ 2008 08 22, 11:53)
o dar man idomu - jus visos taip valandom rasot meniu-ar cia taip yra pas jus? ne manoji valgo kada nori, as mazdaug tik galiu numatyti kada vel nores, bet kitai dienai taip meniu neparasyciau..

Mano valgo praktiškai kasdien tuo pat metu +/- 30 min. kartais būna ir nukrypimų , jei kažkur važiuojam ax.gif .
O valgom taip:
6val. - mišinukas
9.30- 10 val. kruopų košė
13.30 -14 val. daržovės su mėsa
18 val. daržovienė arba kitos kruopos ( kartais valgom valanda vėliau , jei pietų užmiega velai arba jei apskritai nemiega tada apie 17 val. valgom vaisių su grūdais ar šiaip vaisių ar jogurto, žodžiu šitas laiko tarpas prilauso nuo aplinkybių)
21 val. mišinukas ir labanakt iki ryto
Atsakyti
Maniskis ryte pavalgo MP ir kosytes. Per pietus valgo kartu su mumis ir jau duodam daug ka is bendro stalo, vakare kokios vaisiu tyreles ar varskytes ir pries kiekviena miega MP. Bet siaip kazkokios tikslios dienotvarkes neturim.
Atsakyti
Mano vaikutis taip pat tikslios dienotvarkes neturi. Nes viskas priklauso nuo miegelio diena. Kartais miega tris kartus, kartais tik du. Tai to laiko ir nenustatysi.
O viska duodu kaip ir Jus panasiai. Pagal tradicini maitinima.

Ryte - misinukas (6-9 val.)
Veliau (t.y. apie 11 val.) ryziu/avizu/kukuruzu/soru/grikiu kosyte (ivairiai, bet stengiuos duoti kur daugiau Fe, nes pagal kraujo tyrimus jos truksta)
Po pietu miego eina darzoviene su mesa (kazkokio pastovaus kiekio nezinau, nes buna kad kazkiek suvalgo ir daugiau neikisi)
Aisku vis pastoviai siulau gerti vandenuka, arbatytes. Sulciu neduodu, vietoj ju pasiulau HIPP vasiu tyreles karta per diena.
Vakarop vel kazkokiu kruopu kosyte (pieniska) apie 20val.
Pries miega (uzmigdant) misinuko. Miegot eina velai.
Atsakyti
Man įdomu, kodėl jū ssulčių neduodat unsure.gif
Atsakyti
maniskis labai nevalgus pasidare, gal dantukai, nezinau, anksciau drebedavo kose pamates ir tik spek duoti, o dabar net nezinau...
Atsakyti
Nesu nusistacisu pries sultis, tiesiog gydytoja parekomendavo, kad geriau vietoj sulciu duoti kazkokio iairesnes vaisiu tyreles. O del skysciu, tai vandenukas ir arbateles.
Atsakyti
QUOTE(Izide11 @ 2008 08 25, 14:17)
Nesu nusistacisu pries sultis, tiesiog gydytoja parekomendavo, kad geriau vietoj sulciu duoti kazkokio iairesnes vaisiu tyreles. O del skysciu, tai vandenukas ir arbateles.

mums gydytoja rekomenduoja tik sultis gerti, ypač kai valgoma daržovienė su mėsa, nes tik tokiu būdu geriausiai pasisavinama geležis. Tai aš visada dupdu skiestas sultis su vandeniu.
Atsakyti
sveikos mamytes, mums 8,5 men.ir mes valgome taip:

ryte apie 9 h. misinuko 230 ml.
apie 12 h. darzoviene su mesyte (bandem versiena, jautiena, stirniena, eriuko ir namines vistos, nes pirktos nepatikimos) smile.gif
apie 14 val. misinuko apie 170 ml.ir dazniausiai taip uzmiegam pietu miegelio.
apie 17 h. ta pati darzoviene, tik be mesytes.
apie 20 val. pieniska grudu kosyte (darau su misinuku).apie 200 ml
ir 22 val. misinuko 200 ml. ir miegelio!

laikas kartais skiriasi, kai keliaujam ir nebunam namuose.
taip pat geriam sultis (skiestas 1:1), valgome sausainukus, desertas buna arba HIPP tyreles arba sutrinu obuoliuka su bananu, ragavom uogyciu truputy. Dar bandeme jogurtuka lietuviska Dobilo, be priedu, bet jau susirauke taip kad, daugiau ir nesiuliau.....jis toks kaip kefyras, rugstus! g.gif smile.gif

Atsakyti