Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

Man atrodo, kad mano mazaja damute butent nuo sulciu ir isbere, nors ir skiedziau vandeniu. g.gif Kol kas ju daugiau neduosiu. schmoll.gif
As tai vos vos grietine paskaninau sriubyte ir nieko. Tai bandysiu dar karta. mirksiukas.gif
Karves pienelio nei vienas negeria, niekaip nesusitariam verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano drages vaikai patys atsisake misinelio, tada ji bande duoti piena bet ir to negere. bet va uz tat kefyra kaip jie megzta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 07 18, 23:23)
O tu pabandyk ir isitkinsi. Manau jei nuo pieno produktu nebuvo alergijos ar pilvuko problemu tai ir grietines galima biski duoti mirksiukas.gif


man irgi taip atrodo, jei jau pieno produktams alergiškas, tai tiek pienas, tiek grietinė, tiek varškė alergizuos.
QUOTE(inrinke @ 2008 07 19, 10:51)
Man atrodo, kad mano mazaja damute butent nuo sulciu ir isbere, nors ir skiedziau vandeniu. g.gif  Kol kas ju daugiau neduosiu. schmoll.gif
As tai vos vos grietine paskaninau sriubyte ir nieko. Tai bandysiu dar karta. mirksiukas.gif
Karves pienelio nei vienas negeria, niekaip nesusitariam verysad.gif  lotuliukas.gif

nuo sulčių tikrai gal, kartais nuo tokių dalykų gali, kad net suabejotum ar tikrai nuo to bigsmile.gif , pvz. maniškį buvo išbėrę tik nuo vieno dalyko - hipp arbatos, nors daviau tik kelis kartus, atrinkau, kad nuo jos, tai va, viena sintetika ten, darau paprastas dabar ir jokios problemos.
pirną mes laaabai mėgstam tongue.gif , nors vakare dar mišinio duodu, o ryte ir košę su pienu. ax.gif
Atsakyti
Siandien savo kleckiukams daviau varskes apkepo. bigsmile.gif Patiko thumbup.gif . Pora kasneliu, tik paragauti. Tikiuosi tik teigiamos reakcijos, juk jau dideli lotuliukas.gif
Atsakyti
mudu šiandien sorų košės ragausim bigsmile.gif žiūrėsim, kaip bus, nes dabar labai apriboję visus maisto produktus, bandom atsekt, kam alergiški ir atopinį dermatitą diagnozavo doh.gif
Atsakyti
Sveikos,as dabar paskaitinejau,gal ir man maziu isbere nuo sulciu,nes prie juros sultis pagrinde ir gerem,nes atsisake misinio,pieno,ir arbatos nedaug gere. g.gif .Niu dabar teplioju vaistais visokiais,lyg jau praeina,o tada pastebesiu ar tikrai nuo sulciu g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif Norejau paklausti kokios varškės duodate mažyliams. Ta prasme kokios firmos? Aš duodu Miau ,Vaikams,Danonki. Bet kažkaip pastebėjau kad labai mažas pasirinkimas tokiems mažiukams pieno produktu gaminiu unsure.gif Dar duodu Hippo varškes ir jogurto, bet jose labai mažai varškės .Ir dar klausimėlis ,ar niekas nebande kiaules ležuvio duoti? Visos rašo kad duoda jaučio,bet kaip žinau ir kiaulių liežuvį galima duoti g.gif
O valgom mes gerai, jau pabandem košės su pienu, visai nieko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 27 liepos 2008 - 21:23
Apie varske nieko negaliu pasakyti, dar nevalge, nes valgo kitu pieno produktu kasdien, o virta kiaules liezuvi as daviau paciam i ranka, valge ir patiko
Atsakyti
Aš duodu kiaules liezuvi su bulvytemis, morkytemis, tik pastaruoju metu isvis atsisako pietu g.gif, gal kad karsta. Man didziausias galvos skausmas, ka jai duoti, kad neatsisakytų: duodu ta, ka ir patys valgom - tokio maisto neatsisako mirksiukas.gif. Gerai tas, kad valgo visas uogas ir vaisius, kokius tik paduodam. Stengiuosi pasiulyti lietuviskus, bet valgo ir atveztinius
Atsakyti
Laba visoms,as duodu versiuko lezuviuka,kitu nebandziau.O varskyte irgi valgom "miau" , ragavom deserta "magija".niu kaip ir nieko thumbup.gif .Valgom mes taip pat maziau,ir koses kazkaip nebelabai nori,manau kad karsta.
Atsakyti
Sveikos mamytes,gal zinot kuom pakeisti grudu koses musu maziukas visiskai ju nevalgo verysad.gif darzoves su mesa valgo gerai,sriubyte vakare isverdu bet po pusvalandio vel alkanas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 07 30, 10:14)
Sveikos mamytes,gal zinot kuom pakeisti grudu koses musu maziukas visiskai ju nevalgo verysad.gif darzoves su mesa valgo gerai,sriubyte vakare isverdu bet po pusvalandio vel alkanas doh.gif

maniškis visiškai nevalgo grūdų, tai aš jam verdu makaronus su daržovėmis mirksiukas.gif bent kažkiek kompensuot bandau tuos grūdus, nes nevalgom nei pirktinių, nei naminių, nei balintų, nei ant vandens, vienu žodžiu jokių doh.gif
Atsakyti