Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

stengiuosi neduoti kasdien tokio pat maisto. misineli pries savaite pakeitem pienu ir labai dziaugiuosi kad jis jai tinka smile.gif nes nuo misinelio net ziaukciodavo, o kai pakeisdavau kita firma tai prasidedavo pilvelio putimas arba viduriukai suskystedavo.

8:00 - 9:00 geriam pieneli 240 ml
11:00 valgom kosyte (ryziu arba aviziniu dribsniu), arbatyte
13:00 vel pienelis 200 ml
14:00 - 15:00 valgo darzoves + mesyte (morkyte arba bulvyte su vistiena arba kiauliena) arba virtas zuvies farsas su bulvytem, arbatyte
18:00 pienelis 200 ml
20:00 makaronai (perku smulkius ir nereikia trinti), manu kose, ryziai arba aviziniai dribsniai, "gardi" varske
21:00 - 22:00 pienelis 240 ml

tikriausiai galvojat kodel tiek daug pieno duodu? kalbejau su daktare tai ji liepe duot pieno dazniau nei misinelio, nes jame maziau vitaminu ir todel jo reikia duoti daugiau. tarp maitinimu dar duodu sausainuku, barankuciu pagrauzti, banano arba persiko, braskiu paragauti, trintu juoduju serbentu, jogurto.
dar kart nuo karto duodu paragauti ir musu maisto, blush2.gif
Atsakyti
musu meniu toks:

6.00 150ml misinukas
9.30 grudine kose, vanduo
13.30 darzoviene su mesa, vanduo
17.00 120ml misinuko, vaisiu tyreles ar varskes
21.00 grudine kose, vanduo
22.00 150ml misinuko

Ir pagrauziam baronkyte ar dziuvesi dienos metu.
Nepripazysta jokiu sulciu, arbatu ir pan.

Ir vistiek nakti apie 3.00 keliasi ir praso valgyt!!!
turim jau 8 dantis, gal del ju?
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2008 07 08, 23:50)
musu meniu toks:

6.00 150ml misinukas
9.30 grudine kose, vanduo
13.30 darzoviene su mesa, vanduo
17.00 120ml misinuko, vaisiu tyreles ar varskes
21.00 grudine kose, vanduo
22.00 150ml misinuko

Ir pagrauziam baronkyte ar dziuvesi dienos metu.
Nepripazysta jokiu sulciu, arbatu ir pan.

Ir vistiek nakti apie 3.00 keliasi ir praso valgyt!!!
turim jau 8 dantis, gal del ju?

musu panasus meniu,maniskis irgi nepripazysta jokiu sulciu,bet arbatyte geria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 07 06, 21:31)
Nežinau agnita,bet visur rašoma kad butent trynis labai alergizuoja. O baltymas labai sunkiai virškinamas,dėl to ir siūlo pradėti nuo trynio. Nebūtinai mažylis gali būti alergiškas,tai kas nori pabandyti prašau. Bet žinoma ne nuo 3 mėn.  tongue.gif

tai pati internete nesidomėjai mirksiukas.gif
būtent kaiušinio trynys paprastai įvedamas nuo 10mėn., o kiaušinio baltymas vėliau, o alergiukams alergiukams - no way.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Rasa~ @ 2008 07 09, 14:32)
tai pati internete nesidomėjai mirksiukas.gif
būtent kaiušinio trynys paprastai įvedamas nuo 10mėn., o kiaušinio baltymas vėliau, o alergiukams alergiukams - no way.

4u.gif

na jei jau taip tai įvedžiau kiaušinis +alergijos ir man išmetė puslapių, paskaičiau, kada kūdikiam įvedinėjamas kas ir kaip dėl kiaušinio neidomėjau, nes kai jau duosiu kiaušinį, tai duosiu ir trynį, ir baltymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnita: 09 liepos 2008 - 13:46
mes pirma karta kiausinio ragavom per velykas. na kaip gi velykos be kiausiniu ax.gif dukrytei labai nepatiko. paskui pabandem 8 menesio pabaigoje. ir net apsalau kai uzvalgius kiausinio jai nepute pilvelio, nes maniskei net nuo paprasciausiu bulviu pucia pilvuka. tai mes koki karta i savaite pusryciams issiverdam kiausinuka. daktarei sakiau, bet ji man per daug nepriekaistavo. o siaip anyta kai augino savo 3 sunus tai jai daktare rekomendavo tryni duoti nuo 3 menesiu. ir uzaugo sunus kaip azuolai, ir su skrandziais jokiu problemu, ir nieko jiems nenutiko. cia manau dar daug kas priklauso nuo vaikuciu organizmo ir kaip jis sugeba priimti vienoki ar kitoki maista.
Atsakyti

QUOTE(Latimerija. @ 2008 07 09, 20:30)
mes pirma karta kiausinio ragavom per velykas. na kaip gi velykos be kiausiniu  ax.gif dukrytei labai nepatiko. paskui pabandem 8 menesio pabaigoje. ir net apsalau kai uzvalgius kiausinio jai nepute pilvelio, nes maniskei net nuo paprasciausiu bulviu pucia pilvuka. tai mes koki karta i savaite pusryciams issiverdam kiausinuka. daktarei sakiau, bet ji man per daug nepriekaistavo. o siaip anyta kai augino savo 3 sunus tai jai daktare rekomendavo tryni duoti nuo 3 menesiu. ir uzaugo sunus kaip azuolai, ir su skrandziais jokiu problemu, ir nieko jiems nenutiko. cia manau dar daug kas priklauso nuo vaikuciu organizmo ir kaip jis sugeba priimti vienoki ar kitoki maista.


maniskis ir nuo bulviu bezdukus leidzia blush2.gif
Atsakyti
kad jai tas oras isetu tai nieko baisaus, bet ji pries tai praspiegia koki pusvalandi raivydamasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2008 07 09, 20:30)
mes pirma karta kiausinio ragavom per velykas. na kaip gi velykos be kiausiniu  ax.gif dukrytei labai nepatiko. paskui pabandem 8 menesio pabaigoje. ir net apsalau kai uzvalgius kiausinio jai nepute pilvelio, nes maniskei net nuo paprasciausiu bulviu pucia pilvuka. tai mes koki karta i savaite pusryciams issiverdam kiausinuka. daktarei sakiau, bet ji man per daug nepriekaistavo. o siaip anyta kai augino savo 3 sunus tai jai daktare rekomendavo tryni duoti nuo 3 menesiu. ir uzaugo sunus kaip azuolai, ir su skrandziais jokiu problemu, ir nieko jiems nenutiko. cia manau dar daug kas priklauso nuo vaikuciu organizmo ir kaip jis sugeba priimti vienoki ar kitoki maista.

Laba Latimerija. Aš irgi pirmam sūnui pradėjau trynio nuo 3 mėn duoti, tai tokia alergija prasidėjo doh.gif Tai manau ,tai labai individualiai. Sūnus alergiškas,tai jam trynio nereikėjo man taip anksi duoti. O mažiukui viena karta trupučiuka trynio įdejau,tai labai įšberė ,dabar nenoriu rizikuoti. Nesakau kad neduosiu jam visiškai,bet pradesiu tik nuo metukų. Žinau,kad kiaušinis labai sveikas ir naudingas produktas,bet mums teks palaukti.
Mamytės norejau paklausti, o jus neduodat mažiukams švežių persiku ir nektarinu? Aš dar nebandžiau,bet galvoju persika galima ir duoti?
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 07 10, 11:12)
Mamytės norejau paklausti, o jus neduodat mažiukams švežių persiku ir nektarinu? Aš dar nebandžiau,bet galvoju persika galima ir duoti?

aš tai stengiuos jokių atvežtinių neduot, nes alergiški esm doh.gif man jie tokie nenatūralūs ax.gif aš pas viena bobulę turguj obuoliukų dar lietuviškų radau, kad ir pavytę, bet natūralūs thumbup.gif o šiaip bananą valgom, šaldytas namines slyvas, vyšnių ragavom smile.gif
o šiaip gal ir galima tų nektarinų ar persikų paskanaut g.gif
Atsakyti
Kai kuriose Hipp ar Milupos tyrelese buna prideta ir nektarinu ir persiku, bet mano mazius ju visai nenori. Manau galima bandyt skanaut - aisku jei nealergiskas blink.gif Jam skaniausia bananas, obuoliukas, dar kriauses valgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 07 10, 11:12)

Mamytės norejau paklausti, o jus neduodat mažiukams švežių persiku ir nektarinu? Aš dar nebandžiau,bet galvoju persika galima ir duoti?

schmoll.gif , palauksiu kol lietuviškų obuolių bus, tada duosiu, slyvų, bet ir tai neaišku, jei pats nenusiskini, tai ir nežinai iš kur jos g.gif , na, bet alyviniai obuoliai tikrai bus mūsški, nes jų tiesiog neapsimoka įvežti, nes jie labai trumpai būna gražūs, tuoj paruduoja ir t.t.

QUOTE(rence25 @ 2008 07 10, 12:19)
Kai kuriose Hipp ar Milupos tyrelese buna prideta ir nektarinu ir persiku, bet mano mazius ju visai nenori. Manau galima bandyt skanaut - aisku jei nealergiskas blink.gif  Jam skaniausia bananas, obuoliukas, dar kriauses valgo smile.gif

na hipp tai aš daviau ir persikus, ir abrikosus, nieko, jam skanu, reikia tikėtis, kad ten nėra jie II klasės tongue.gif rolleyes.gif , kaip kad pas mus parduotuvėse.
Atsakyti