Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(Irunia @ 2008 05 15, 13:37)
Rašo apie 50 g.
Aš verdu suaugusiojo kąsnio dydžio gabalėlį.

as tai mazdaug isakies drinks_cheers.gif

QUOTE(plunksnyte @ 2008 05 24, 10:18)
mes turlim polinki i alergija, tai alergologe sake: kiausiniai, zuvis, varske, karves pienas - tik nuo metu !
bet gal reiktu pabandyt anksciau  4u.gif
musu meniu:

5-6 val misinukas 220 ml
10 val kruopu kosyte 200 ml
14 val darzoviene su mesyte 200 ml
17 val vaisiu tyrele 125 ml, karta jau bandem hipp jogurtuka su vaisiais  thumbup.gif
19-20 val kruopu kosyte 200 ml
22-23 val misinys 220 ml

o kiek jusu vaikuciai per diena isgeria skysciu mazdaug (neskaitant misinuko)? mano nelabai gert nori - kelis kartus po kelis gurksnius. pavalgo ir gert nebenori...

maniskis irgi nelabai geria,pora gurksniu,gal per diena kokia 50ml.

o jus darzoviene visada verdate bulve morka mesyte ir t.t,nes maniskiui tai truputi atsibodo tai as kartais vietoj bulvytes ryzius imaisau
kartais vietoj kruopu koses duodu eko jogurto naturalaus
Atsakyti
Na mes jau smaližiaujam ir JOY varškyte su vanile,ir žuvytę valgom-tiek baltą,tiek raudoną,karvės pienuko pagrindu virtą manų ar grikių košytę valgom( porą kartų savaitėje).Vat kiaušinio tai dar neragavom g.gif .Manau,galima virto trynio įtrupinti į jau išvirtą košytę ir taip suragauti..
Ragaujam ir natūralių sultinių pagrindu virtų sriubų(tokių,kokias verdu šeimai,tik minus prieskoniai )- kopūstų,makaronų žvaigždučių, žuvienės.
Mišinėlio išgeriam per parą 2-3 buteliukus po 200ml.Dar arbatos ar kompoto išgeria kokį 100 ml.
Atsakyti
Valgom košytes, dar ir MP gauna. Mūsų maisto po kąsniuką paragaut.
Atsakyti
Sveikos smile.gif žiūriu kaip skirtingai mamos maitina smile.gif Na juk kiekviena šeima turi savus įpročius smile.gif
Mano pana didelė labai, nors palyginus valgom normaliai smile.gif nors pavalgyt ji mėgsta smile.gif Mūsų meniu:

7-8 val. Mišinukas 220-230ml
12 val. Doržovienė su mėsyte (valgom veršieną ir triušiena, o daržoves įvairias, baklažanus, kopūstus, kalafijorus, cukinijas, morkas, bulves, moliūgą, labai patinka, kai įdedu salotų lapų, petražolių ar krapų)

16 val. Jogurtukas, varškytė, vaisių tyrelė ar bananas.
18-19 val. Košė, valgom visas kokios yra, jau pradėjom kelias maišyti ir valgom tik grūdines, na ne tas plikomas smile.gif
21:30 mišinukas 220-230ml ir miegutis.
Maistelio jau nebetrinu nuo 7 mėn, na tik įmetų i kombaina, kur susmulkina, nes pati pjaustyti tingiu smile.gif tai ten tokiais mažiukais gabaliukais supjausto, bet pakramtyti reikia smile.gif

Per dieną sugriaužiam kokį džiuvėsėlį, duonos riekelę ir išgeriam apie 600-800ml vandeniuko ar silpnos arbatytės wink.gif net darėmės cukraligės tyrimus, bet viskas ok, tai vat ji tokia mano gėrikė, na gal iš manęs ta norą gert pavaldėjo, nes aš per dieną išgeriu apie 3 l skysčių, na beveik vien vandens. Nors iki 6,5 mėn ji man visai negėrė nieko apart mišinuko. Tai vat mūsų tokia panelė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 04 birželio 2008 - 09:48
Na ka, mūsų valgeraštis toks:
6-8val (keliamės labai įvairiai) - 210ml mišinuko;
10-12val (vėlgi priklauso kada gėrėm mišinį mirksiukas.gif ) - grūdų košė (greitai užplikomos vaikiškos arba avižinių dribsnių);
14-16val - daržovienė su mėsa;
17-19val - pieniska grūdų košė;
20-22val - 210ml mišinuko.
Tarpuose valgom natūralų jogurtą, vaisių tyrę, sausainiuką ar obuolį
Atsakyti
na,mes kadangi misinelio nevalgom nuo 5,5 men unsure.gif tai meniu musu toks:

8-9 kose ( ar pieniska ar nepieniska, milupos arba hipp)
12-13 darzoviene su mesa,verdu daznai pati (versiena,eko jautiena,jaucio liezuvis) plius eko morkos,eko bulves, spinatai arba salotos, molugas,viskas eko.
apie 16 valgom grudine tyrele su vaisiais ,
apie 19 vel kazkokia kose,ir,jei nemiega,
22 val vaisine tyrele dar

per diena suvalgom pora duoniuku,kukuruzu pavalgom,dziuvesiu milupos kartais,isgeriam daug sulciu (hipp skiestu) arba arbateles,kompoto.

siaip valgo mazais kiekias,kartais nepavyksta isiulyt 'viso dienos meniu', o dabar,kai pradejo dantukai list,vabsce pora saukstu ikisu sad.gif doh.gif na,ka,teks laukt geresniu dienu schmoll.gif

tiesa,jokiu varskyciu,desreliu,jogurtuku,zuvies,kiausiniu nevalgom ir nezadam kolkas,spes dar per gyvenima visko prisiragaut,esu tokios nuomones,kad per anksti viso gerio ner ko kist,juolab jei vaikas linkes i alergija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2008 06 04, 09:46)
7-8 val. Mišinukas 220-230ml
12 val. Doržovienė su mėsyte (valgom veršieną ir triušiena, o daržoves įvairias, baklažanus, kopūstus, kalafijorus, cukinijas, morkas, bulves, moliūgą, labai patinka, kai įdedu salotų lapų, petražolių ar krapų)

16 val. Jogurtukas, varškytė, vaisių tyrelė ar bananas.
18-19 val. Košė, valgom visas kokios yra, jau pradėjom kelias maišyti ir valgom tik grūdines, na ne tas plikomas smile.gif
21:30 mišinukas 220-230ml ir miegutis.
Maistelio jau nebetrinu nuo 7 mėn, na tik įmetų i kombaina, kur susmulkina, nes pati pjaustyti tingiu smile.gif tai ten tokiais mažiukais gabaliukais supjausto, bet pakramtyti reikia smile.gif

Per dieną sugriaužiam kokį džiuvėsėlį, duonos riekelę ir išgeriam apie 600-800ml vandeniuko ar silpnos arbatytės wink.gif net darėmės cukraligės tyrimus, bet viskas ok, tai vat ji tokia mano gėrikė, na gal iš manęs ta norą gert pavaldėjo, nes aš per dieną išgeriu apie 3 l skysčių, na beveik vien vandens. Nors iki 6,5 mėn ji man visai negėrė nieko apart mišinuko. Tai vat mūsų tokia panelė smile.gif


o tai jei netrinat, tai ka, jusiskis sukramto tipo kazka? mano tai tik 2 dantis turi, tai as viska trinu su blenderiu, nes tikrai nekramto dar smile.gif
o kokias tas grudines koses valgot, kaip gaminat?
as tai verdu avizinius dribsnius firmos Mylin Paras, kazkaip, paskui su blenderiu sutrinu ir pridedu Hipp, Mazo, Milupos, kokios turiu, vaisines tyreles. ir duodu. kartais pamaisymui, kad enatsibostu, sumaisau tos uzpilamos karstu vandeniu ...

Atsakyti
Sveika. Taip mano mažutė kramto, nors ir dantuku dar neturėjo, aš tik su šakute sutrinu biški, kad ne čieli gabaliukai būtų ir tiek. Košytes perkur parastas, dabar pradėjau pirkti maximoj esančias eko kruopas visokias, jas išverdu gerai ir įdedu sviestuko šaukštelį, kai ankščiau nelabai valgė man košes, tai trindavau banano ar abrikoso, ar šiaip kokio vaisiaus, bet dabar valgo jau ir be to.
Atsakyti
Mano dievuska nebepripazist akudikiu maisto, tai jau geras men kaip maitinu tuo ka pati valgau, tik be prieskoniu ir druskos su cukrumi, verdu sau ir jai taip pat.Vakar pabandem vaikisko pasteto su batonu, liuks sukapojo.Ryte duodu pieniska ryziu kose su uogiene.Jau ir karves pienuko bandem, dar tik ziurejom, ar blogai nesureaguos, bet lyg ir liuks, tai bandysim kasdien bent po truputi jo isgerti, nes MP dar pora men ir nutraukti reik.
Atsakyti
Labutis biggrin.gif Šiandien vėlai vakare, o tiksliau 23.35 mano mažiukui sukanka 9 mėnėsiukai. Iš kito mėnėsiuko atkeliavom čia pasakoti apie mūsų mityba thumbup.gif
Mano berniukas mano dideliam džiaugsmui valgo viska ka duodu ( tfiu ,tfiu.tfiu) bet žinoma turi ir savo megstama maistą. Labai megsta vaikiškus Hippo jogurtus su vaisiais ir Hippo varškyte thumbup.gif Valgo mėsyte kartu su daržovemis, atskirai neduodu, viska sumalu su blenderu ir pagardinu sviesteliu ar alyvuogių alejumi.Megsta vaisius ,valgo banana sumaišita su Dobilo jogurtuku be priedų. Nuo 8,5 mėnėsiukų pradejo ragauti ir žuvies ( lašišos) .Mišinelio išgeria du kartus per para ne daugiau 150 ml. Va jo tai nelabai nori schmoll.gif Nors reiketu ir daugiau. Pieno duosiu biški veliau, paprastos varškes dar neragavo. Labai patinka juoda duona, megsta džiuveselius,traškučius pakramtyti.
Šiandien pirmą kartą paragavo žemuogeliu, labai patiko trešnes. Žinoma duodu viena kita uogyte,nedaugiau.
Linkių visiems mažiukams gero apetito ir iki. essen.gif
Atsakyti
Laba visom,mums jau irgi 9men ir 1diena biggrin.gif .Vakar paragavom pienelio,pirkau 2,5 riebumo.na maziui patiko,atrodo kad net nepastebejo kad bega pienas,o ne misinelis.Megstam surelius.O kruopu kosytes duodu uzpilamas vandeniu"hippo",siaip kruopas kai viriau tai nepatiko,aisku pabandysiu vel,turiu gi itikti .Kasdien valgom mesiska kose.Megstam vaisines tyreles.Ragaujam po kokia uogyte,daugiau neduodu irgi,kadangi turim alergija,tai bijau kad neisplistu labiau.
Dar valgem sviezia bulvyte virta,is mociutes darzo,daviau netrinta gabaliukais,ir nieko sukramtem essen.gif
Gero apetito musu mazyliams essen.gif
Atsakyti
lelka, Ksėna o kiek kartų per dieną jūsų mažiukai valgo košę? mirksiukas.gif neparašėt meniu, tai klausiu, nes įdomu pasidarė smile.gif žiūriu kad labai įvairiai kitos mamytės duoda g.gif mes tai keturis kartus per dieną košės valgom ir tris kartus po 150 - 180 mišinuko geriam ax.gif sakau gal per daug g.gif
Atsakyti