Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

o kaip ta kiausini duoti? sutrinti ir viskas ?
Atsakyti
Sveikutes...
arteja mums 9 men tai nutariau cia pasiskaityti, ka mamytes duoda..
Nu saunuoliu vireju tai nemazai... mes tai pirktinem papiknaudziaujam...ir gan daznai.
Reikia jau ir man daugiau paseimininkauti.. ikvepimas net pagavo.. bigsmile.gif
Atsakyti
o kiek jūs mamytės duodat gramų mėsytės, o gal žinote kuri kiek tokio amžiaus reikėtų g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif mano mazyle 9men,valgo beveik viska ka valgome mes,valgo daug kosyciu,viena is ju,tai isverdu bulve ,morka,idedu ziedinio kopusto ir kalakutienos file,kai isverda idedu sviesto ir grietines(vartoju tik naturalius produktus)na ir viska sutrinu smile.gif mazylei labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatina1 @ 2008 05 12, 20:11)
o kiek jūs mamytės duodat gramų mėsytės, o gal žinote kuri kiek tokio amžiaus reikėtų g.gif

Rašo apie 50 g.
Aš verdu suaugusiojo kąsnio dydžio gabalėlį.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2008 05 15, 13:37)
Rašo apie 50 g.
Aš verdu suaugusiojo kąsnio dydžio gabalėlį.

siaip tai tas 50 g. yra muilo dydzio gabalelis. netgi biski didesnis. gi mesyte suverda, sumazeja jos. is to suaugusiojo kasnio dydzio gabalelio saukstelis turbut tos mesytes belieka. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatina1 @ 2008 05 12, 20:11)
o kiek jūs mamytės duodat gramų mėsytės, o gal žinote kuri kiek tokio amžiaus reikėtų g.gif


p.s. cia siaip paprastas pavyzdys:
Hipp mesos ruosinys yra tokiame paciame indelyje kaip 125 g darzovienes ( kaip ir tyreles). Jo puse rekomenduoja maisyti su darziviu pilnu indeliu.
Beje, jame grynos mesos kiekis yra 50 g. Visa kita priedai.

As panasiai ir dedu, nes maniske tiek tesuvalgo. Daugiau suvalganciam galima panasiu santykiu ta kieki padidinti.
Atsakyti
Sveikutes, pasakykit gal kas kokia sriubele vaikuciams verdate, gal koki receptuka mestelkit mirksiukas.gif . Buciau dekinga, nes dazniausiai viskas hippo pas mus ir dar kokia darzoviene, tai morka, tai kopustas ar cukinija,o daugiau nieko nesugalvoju g.gif. Na ir is saldziu ka dar sugalvoju,o rimto vaikiukui nelabai moku ka padaryti. Pagelbekit mamytes 4u.gif
Atsakyti
mes turlim polinki i alergija, tai alergologe sake: kiausiniai, zuvis, varske, karves pienas - tik nuo metu !
bet gal reiktu pabandyt anksciau 4u.gif


musu meniu:

5-6 val misinukas 220 ml
10 val kruopu kosyte 200 ml
14 val darzoviene su mesyte 200 ml
17 val vaisiu tyrele 125 ml, karta jau bandem hipp jogurtuka su vaisiais thumbup.gif
19-20 val kruopu kosyte 200 ml
22-23 val misinys 220 ml

o kiek jusu vaikuciai per diena isgeria skysciu mazdaug (neskaitant misinuko)? mano nelabai gert nori - kelis kartus po kelis gurksnius. pavalgo ir gert nebenori...
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2008 05 16, 15:04)
siaip tai tas 50 g. yra muilo dydzio gabalelis. netgi biski didesnis. gi mesyte suverda, sumazeja jos. is to suaugusiojo kasnio dydzio gabalelio saukstelis turbut tos mesytes belieka. blush2.gif

Kąsnis kai jau suverda mirksiukas.gif
Kelias dienas laikiau vaiką be mėsos, nes turiu įtarimą kad nuo triušio išbėrė, tai taip šauniai viduriai susitvarkė. Kai valgo mėsą tai siaubingai stena. Et...
Nu bet mėsą valgyti reikia.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
skaiciau gydytoju rekomendacijas, kad varske nuo 10 men.
Mums jau greit 9 men., ir as jau duodu hippo varskes krema ir jogurta. Tik jie labai brangus. Noreciau, kad parasytumet kokia jus varske mazyliui duodat ir nuo kelinto menesio?
Atsakyti
QUOTE(gelytesandra @ 2008 05 27, 16:14)
Sveikos mamytes,
skaiciau gydytoju rekomendacijas, kad varske nuo 10 men.
Mums jau greit 9 men., ir as jau duodu hippo varskes krema ir jogurta. Tik jie labai brangus. Noreciau, kad parasytumet kokia jus varske mazyliui duodat ir nuo kelinto menesio?


as duosiu nuo 10 men. Turime kaima, mociute daro namine.. Bandysiu sita.
Yra tema 'Jogurtas ir varskyte' ( lygtai taip?), paieskoje irasyk, ismes ir paskaitysi nemazai... smile.gif
Atsakyti