Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(Sigeita @ 2008 04 16, 14:09)
laba, malta mesyte man greit isverda ir verdu kartu su darzovemis. uzverdu vandeni idedu malta mesyte dar padalinta i kelis rutuliukus, uzverdu, jei pakyla putos, isimu atsargiai mesyte

Ačiū, Sigeita 4u.gif Ir aš taip darau, maltą mėsytę su daržovėm verdu 20min. Dabar jau pradėjau virt iš šviežių morkyčių, kopūstų, tik bulvės dar senos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sigeita @ 2008 04 17, 14:32)
beja, regis ir kiausinio tryni galima duot?

Man gydytoja patarė duoti ne vištų, o putpelių kiaušinukus. Labai patinka, nebuvo jokių bėrimų. Duodu visą, kartu su baltymu. Valgom 2 per savaitę smile.gif
Atsakyti
Labuka,
QUOTE(Papugele @ 2008 04 17, 15:41)
Man gydytoja patarė duoti ne vištų, o putpelių kiaušinukus. Labai patinka, nebuvo jokių bėrimų. Duodu visą, kartu su baltymu. Valgom 2 per savaitę smile.gif

norejau paklausti kiek laiko reikia virti putpeles kiausini,nes pati nevalgiusi tai ir nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2008 04 17, 22:32)
norejau paklausti kiek laiko reikia virti putpeles kiausini,nes pati nevalgiusi tai ir nezinau blush2.gif

Lygiai 2 min nuo užvirimo. Būna visai kietas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2008 04 18, 13:09)
Lygiai 2 min nuo užvirimo. Būna visai kietas smile.gif

Labai dekui,reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
na o mes irgi pradejom ragauti bemaz viska nuo stalo kadangi pati nemegstu i maista deti daug prieskoniu tai galima sakyti su vaiku valgom ta pati maista, jam tik be druskos arba vos vos deta butu, tai is kosiu jau seniai visas isragavom, kiausini irgi ragavom, darzoves su mesyte pietums, makaronus valgom, jogurtai ir varskytes valgom seniai, vaisiai ivairus labai patinka, kai mama patingi tai nuperka ir hipp tyreliu blush2.gif ir sriubytes valgom bigsmile.gif taigi beveik viska kas ne ant keptuves kepta.
sio menesio stebuklas nebereikia per trintuve viska trinti uztenka su sakute pagnaibyti ir i burnyte, jam rodos taip labiau patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedrule: 21 balandžio 2008 - 08:33
O kiek kartu per diena dar duodat misinio? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitulia @ 2008 04 21, 12:44)
O kiek kartu per diena dar duodat misinio? g.gif  smile.gif

laba,
mus iseina dazniausiai 2kartai. pirma duodu pries einant nakciai miegucio, o kita bonkute isgeriam vidury nakties, nors kartais ir ismiega maziukas visa nakti.
extra atvejais kita syk dar ir dienos metu isgeriam misinuko.
bet pagrinde 2kartai. smile.gif
Atsakyti
Anglijos mamytes, kokia varskyte ar jogurtuka perkate is cionyksciu parduotuviu savo mazyliams?
Aciu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitulia @ 2008 04 21, 13:44)
O kiek kartu per diena dar duodat misinio? g.gif  smile.gif


Mes geriam 3 kartus, bet igertu kiekiu tai prilgytsa 2 kartu dozei. Viena karta ryte apie 7h nubudis tik pilna doze 210ml, sugeria buteliuka ir miega toliau dar. Paskui pavcakariu miegui suzadinti geriam bet tai iki uzmigimo speja galkoky 100ml max isgerti ir pries einant miegoti irgi kol uzmiega speja koky 80-100ml isgerti tik 4u.gif Man taip patogu labai, nes gerdamas misinuka jis labai susnusta lengva uzmigdyti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pupite2 @ 2008 04 13, 16:56)

7-8 misinukas 220ml.
10-11 jogurtukas ar varskite
13-14 darzoviene su mesite
18-19 vaisiu tyreles arba kosites
21-22 misinukas 220ml.


Musu valgymolaikas identiskas jusikiui, taciau maisto produktai visai kitokie. Su tokiu meniu mano zuikis istisai zyztu alkanas ax.gif Nes po jogurtojis isbuna nevalges max 2h, o paskui jau zyzimo buna bele kiek.

7-8 misinukas 220ml.
10-11 grudu kosyte (plikoma vaikiska)
13-14 darzoviene su mesite
18-19 jogurtas arba varskyte (vaisinem tyrelem tik gardinam maista, kaip pagdininio valgymo nenaudojam). Po 1h nuo varksytes ar jogurto valgymo uztaisau 120ml misinuko ir begerdami uzmiegam pavakiu miego
21 h valgom kosyte (plikoma vaikiska, zadu pradeti virti normalia grudine)
22h pries einant gultis apie 100ml misinuko

pupite2,norejau paklausti, ar tik misinuko isgeres tavo mazylis nesikelia nakty valgyti? Ar uztenka jam misinuko, neisalksta nakty?
Mano zuikis nuo 6men nakty nevalgo. Buna kad pabunda, bet atsigeriam arbatytes, arba tik siaip pamigdau bet valgyti neduodu. Tik pries savaite baigiau maitinti, bet net kai ir pati maitinau nuo 6men nakty neduodavau mirksiukas.gif

Labai puikiai valgom darzovienes, megsta plikomas grudu kosytes, ypac Nestle 5 javu ir BEBI grikiu, cia pacios megstamiausios. Turim tik du dantukus, bet kramtyti moka, tik labai nervojasi kai duodi ka nepetrinta, purto net.Bet kartais valgom nepertrinta, mokomes kaip sakant 4u.gif

Jogurtus ir varskytes jau pradejau duoti ne vaikiskas, parastas lietuviskas, Joy, Bios, Dobilas ir pan. Labai megsta varskeir jogurta, net gi paprasta varske petrinta u vos vos vaisines tyreles valgo, nesvarbu kad rugstu, nesaldu biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena mamytės,
Turiu klausimėlių...
Kokią žuvytę duodate ir kaip ruošiate?
Kokią varškyę duodate?
Ar kaip nors dar papildomai apdirbate varškę?
Kokią mėsytę valgote?
Veršiena maniškei labai tinka, o kalakutienos nevalgo, ar vištienos jau duodate?


Ačių. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(EJZ @ 2008 05 02, 20:57)
Laba diena mamytės,
Turiu klausimėlių...
Kokią žuvytę duodate ir kaip ruošiate?
Kokią varškyę duodate?
Ar kaip nors dar papildomai apdirbate varškę?
Kokią mėsytę valgote?
Veršiena maniškei labai tinka, o kalakutienos nevalgo, ar vištienos jau duodate?
Ačių. blush2.gif



Laba,
Maniskis dar neragavo zuvytes (dabar 9 men), bet jau greit ragauti zadam. O ruosti man patare taip: isvirus ipilti saukstuka grietineles ir dar minute pavirti. Tada dingsta specifinis zuvies kvapas, del kurio daznai nenori valgyti zuvytes maziai.
Mes valgom kalakutiena, triusiena, versiena irgi meginom, bet rausta zandukai, tai nebeduodu. Vistienos irgi bijau duot del galimos alergijos.
Atsakyti
mano mažiui irgi jau 9 mėn, buvom šiandien pasisvert,tai rezultas toks- svoris 11,2kg, o ūgis 74cm wub.gif
g.gif maniškis alergiškas,na bet žiūriu čia daug kas jau ragauja žuvies ir kiaušinio, reik ir mums pabandyti paragauti
Atsakyti