Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(kince @ 2008 04 05, 23:33)
na greit tai bus nebėda kai visai sušils  smile.gif manasis ir pasiuožiouja gyd sakė jei nesuvalgo visos porcijos tai po pusvalandžio ar valandikės duoti mišinuko likusią dalį matai mes buvom 8 mėn pradžioj svorio visai nepriaugę valgėm tik po truputį tai daktarė patarė kad gautusi visa porcija bet tikiuosi išlipsim iš to nevalgymo nes grynas oras ir padeda mum taippat 4u.gif  biggrin.gif


na mano pana ir 2 men vis po 300gr tik priaugdavo,o dabar tai net 600gr. Taigi bandysim valgyt gamtoje mirksiukas.gif

Su menesiadieniu jus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O tai kaip mesyte jus verdat, vandenyje taip paprastai? Galvoju kazkip ta mesa reikes sumalti gal, kar kazkokiu budu susmukinti??? Nes viska duodu kas liecia mesas pirktines is indeliu, bet manau ji jau pasiruosusi valgyti ir jau namuose virta, gerai bus kramtyti pasimokyti daugiau... Pastarasias dienas ji man kazko koses visai nenori valgyti, tik gal su jogurtu ir vaisiu rtyreles grydeta kose megsta....
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2008 03 28, 11:55)
Na,mamytes,jus ir saunuoles thumbup.gif  Maniskei 8,5 men.,bet mes maisto su gabaliukais nelabai galim valgyti,nes mazoji springsta,ziaugcioja.Todel l.stebiuosi jusu mazyliais.Mes valgom visokias tyreles,kosytes,bet tyreliu su gabaliukais tai neeee  schmoll.gif  Nezinau gal kas negerai,kad mes taip springstam.Siaip 7,5 men.sverem 9 kg. ir buvom 70 cm.Svoris,ugis viskas  thumbup.gif Baisu man jai net pradeti duoti toki maista,nupirkau sausainuku tik nuo 6 men.,bet ji atkando ir ryja  doh.gif  Teko su pienuku minkstinti.Tai va kokios mes...siaip valgom viska l.noriai,tik duok  biggrin.gif  Tik va ta springimo beda pas mus  unsure.gif


Ir pas mus tokia problema buvo, tai as savo berniukui labai aiskiai rodydavau, kaip reikia kramtyti. Tiesiog kai jis valgydavo ir as kramtydavau smarkiai isiziodama, jam preis akis mirksiukas.gif . Ir pavyko thumbup.gif jis jau beveik septyniu menesiu labai graziai kramtydavo, net ir neturedamas dantuku, tai sesele labai dziugiai stebedavosi ax.gif .
Atsakyti
sveikutes biggrin.gif
musu dienos meniu yra toks;

7-8 misinukas 220ml.
10-11 jogurtukas ar varskite
13-14 darzoviene su mesite
18-19 vaisiu tyreles arba kosites
21-22 misinukas 220ml.
stai pas mus koks meniu bunu duodu ka nors pagriauzti smile.gif
noreciau suzinoti kokias grudu kosytes galima davinet ir eigu nesunku receptuku nes nelabai isivaizduoju kokius galima g.gif g.gif g.gif
buciau labai dekinga

aciuks.gif
niu o del kramtimo mes irgi nelabai norim kramtiti tai buna springsta niu bet su laiku ismoks bigsmile.gif
Atsakyti
mes valgome rytais ir vakarais kose, ryte dazniausiai duodu pirktine tik misinuku ar vendenuku uzpilt, o vakare jau pati verdu is kruopu (7grudu, grikiu dripsniu, miezines, kukuruzu, avizu, kvietienes, ryziu) idedu sviestuko, trinto banano arba fruktozes.
pietums darzoviene su mesyte (darzoves ivairios, dazniausiai 2- 4 idedu, mesyte tp kiekviena diena vis kita verdu.)
tarp maitinimu javinukai, kampas sudziuvusios juodos duonos, avizinis sausainis, dziuveselis, visa banana duodu i rankas , obuoli tik nulupu, tai skaniai griauzia smile.gif taip pat iv. pirktines vaisines tyreles, kivis, meliono biski, slyva (aisku as cia visko ta pacia diena nemaitinu, kaitalioju vis) kas del kramtymo, tai kramtom, jei didesni gabaliuka atsikanda pats issikrapsto pirstu ir isspjauna:)
1-2k. geriam misinuka.
bandziau duot vel varskytes verysad.gif ech ir vel zandukus pabere, reiskias dar lauksim kokia pora savaiteliu.
kaip mamytes paruosiat zuvyte, papasakokit ir kokia dazniausiai perkate?ACIU!
jau noreciau pabandyt duot.
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lorinada @ 2008 04 07, 19:34)
O tai kaip mesyte jus verdat, vandenyje taip paprastai? Galvoju kazkip ta mesa reikes sumalti gal, kar kazkokiu budu susmukinti??? Nes viska duodu kas liecia mesas pirktines is indeliu, bet manau ji jau pasiruosusi valgyti ir jau namuose virta, gerai bus kramtyti pasimokyti daugiau... Pastarasias dienas ji man kazko koses visai nenori valgyti, tik gal su jogurtu ir vaisiu rtyreles grydeta kose megsta....

labukas, as mesyte perku is parduotuves, issirenku geriausia jau ir susimalu mesmale, po to padarau rutuliukus is akies ir suvynioju i maistui skirta plevele ir i saldymo kamera. greit ji atsyla ir greit isverda tokia mesyte. blenderiu man nepatinka, todel per sieteli pertrinu viska. blenderiu smulkinu triusiena, nes ji nemalta o supjaustyta su kauliukais ir tokia mesyte nepersitrina, bet darzoves per sieteli. taip ipratau ir man labai patogu. cia jau kaip kam patogiau smile.gif
uzverdu vandeni, dar ta mesytes rutuliuka padalinu i 2-3 mazesnius rutuliukus ir verdu, idedu darzoviu-cia jau jusu fantazijos vaisius. taip ir isverda man ta mesyte su darzovem-per sieteli, alyvuogiu aliejuko ar sviestuko trupuciuka, kad vit geriau pasisavintu ir kvieciu maziuli prie stalo:)
o pirktiniu tyreliu as perku tik vaisines, mesiniu viena syk pabandziau-spjove mazius man is kart.
Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2008 04 16, 02:15)
as mesyte perku is parduotuves, issirenku geriausia jau ir susimalu mesmale, po to padarau rutuliukus is akies ir suvynioju i maistui skirta plevele ir i saldymo kamera. greit ji atsyla ir greit isverda tokia mesyte. blenderiu man nepatinka, todel per sieteli pertrinu viska. blenderiu smulkinu triusiena, nes ji nemalta o supjaustyta su kauliukais ir tokia mesyte nepersitrina, bet darzoves per sieteli. taip ipratau ir man labai patogu. cia jau kaip kam patogiau  smile.gif
uzverdu vandeni, dar ta mesytes rutuliuka padalinu i 2-3 mazesnius rutuliukus ir verdu, idedu darzoviu-cia jau jusu fantazijos vaisius. taip ir isverda man ta mesyte su darzovem-per sieteli, alyvuogiu aliejuko ar sviestuko trupuciuka, kad vit geriau pasisavintu ir kvieciu maziuli prie stalo:)

Sigeita, gal gali pasakyt kiek laiko verdi pvz. kalakutieną, veršieną, triušieną nemaltą? Ar kartu su daržovėm verdi, ar atskirai? Kažkaip vis bijau, ar ne per trumpai verdu rolleyes.gif

Man mėsytė nesitrina per sietelį, gal per smulkus g.gif Aš irgi su blenderiu netrinu, per sietelį žymiai skaniau gaunas essen.gif
Atsakyti
As tai mesyte verdu nemalta,apverdu kokias 5min,tada nupilu ta vandeni ir vel nauju uzpilu tada sudedu darzoves ir verdu kokias 30min. Manyciau toks mazas gabaliukas isverda.Tada sutrinu su grustuvu su skylutemis arba blenderiu. Dar ir sviestuko imetu ar aliejaus,kartais ir ant galiuko sauksto grietines,tada tai skaniai valgo.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2008 04 16, 10:36)
Sigeita, gal gali pasakyt kiek laiko verdi pvz. kalakutieną, veršieną, triušieną nemaltą? Ar kartu su daržovėm verdi, ar atskirai? Kažkaip vis bijau, ar ne per trumpai verdu rolleyes.gif

Man mėsytė nesitrina per sietelį, gal per smulkus g.gif Aš irgi su blenderiu netrinu, per sietelį žymiai skaniau gaunas essen.gif


laba, malta mesyte man greit isverda ir verdu kartu su darzovemis. uzverdu vandeni idedu malta mesyte dar padalinta i kelis rutuliukus, uzverdu, jei pakyla putos, isimu atsargiai mesyte, o vandeni nupilu. pakeiciu vandenuka uzverdu vel, idedu mesyte, darzoves ir verdu kol isverda darzoves , tai gal iki 15-20min. o jei nemalta triusiena, tai verdu daug ilgiau, kai pamatau, kad jau mesyte nusiima nuo kauliuko, sudedu darzoves ir paverdu, kol isverda darzoves tai tiek. nu gal 45min iseina, pagal laika as neziuriu zinokit, mesyte nuo kaulo nusiima, tai ir taip aisku, kad isvirus.
gabaliuka mesytes man nepatinka virti, pirma, kai sviezia, tai ir per sieteli susitrina, o antra jau isimta is saldymo kameros ji tokia isvirus kaip gumine pasidaro. neprilakstysiu kiekviena diena del sviezios mesytes gabaliuko.
o kad ir sau verdam sriubyte su frikadelem, ziurekit, frikadeles isverda per 10min, taip ir maziukui savo, tik truputuka ilgiau.
na tikiuos gerai darau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigeita: 16 balandžio 2008 - 13:12
Sveikos mamytės,mums irgi jau už savaitėlės 9 mėn.valgom panašiai kaip ir kiti vaikučiai,nieko naujo.Ryte apie 9val, košė(pati verdu iš dribsniu)paskaninu tyrele ar bananu,abuoliu.13val.mėsytė(3kartus savaitėje mėsa,2žuvis,2tik daržovės)17val.narškytė ar jogurtas(duodu dobilo ir su priedais jau)21val.košytė.Dar viena kart savaitėje vietoj varškės duodu kiaušinio trynį.Griaužiam javinukus kukurūzus džiovinta juoda duonytę.vienakart yra ragavęs lašinukų(pas močiutę)Bandžiau virt sriubytę,bet nelabai nori.Naktį apie 1ir 5val.150gr.mišinuko
Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2008 04 16, 01:15)

kaip mamytes paruosiat zuvyte, papasakokit  ir kokia dazniausiai perkate?ACIU!
jau noreciau pabandyt duot.



pradėti reikia nuo baltos žuvies. Mes pradėjom nuo menkės, veliau ir starkį paragavom. Šviežią žuvį verdu apie 30 min, šaldytą mažiau. Paprastai perku tik šviežią žuvį, ją valgom kartą per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2008 04 17, 12:47)
pradėti reikia nuo baltos žuvies. Mes pradėjom nuo menkės, veliau ir starkį paragavom. Šviežią žuvį verdu apie 30 min, šaldytą  mažiau. Paprastai perku tik šviežią žuvį, ją valgom kartą per savaitę.

laba, aciu smile.gif
o zuvi verdate taip pat kaip ir mesyte, kartu su darzovem? ar atskirai?
beja, regis ir kiausinio tryni galima duot?
Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2008 04 17, 13:32)
laba, aciu smile.gif
o zuvi verdate taip pat kaip ir mesyte, kartu su darzovem? ar atskirai?
beja, regis ir kiausinio tryni galima duot?


verdu vandeny, o darzoves garuose. Trynį jau po truputį retkarčiais irgi duodu. Pražioje ketvirtadalį, dabar jau pusę smile.gif

Atsakyti