Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

QUOTE(rencee @ 2008 03 20, 17:43)
Esame is tu, kuriems valgis ne 1-oje vietoje, nebent tai MP, nuo kurio prasideda ir baigiasi dienele, nakti taip pat keliames n kartu. Su kosem ir darzovienem sudetinga  g.gif , todel kai mamytes sako, kad ju maziai suvalgo nedaug tik 100ml, mums ir 60ml jau yra daug. Turim 4 dantukus, todel labiau megstam viska kramtyti: obuoliukas, bananas, juoda duonyte, dziuveseliai, aviziniai sausainiai... labiau pripazistam bulvyte gabaliukais, o ne kose, siaip nori visko ka mes valgom, tai ir duodu paragauti, kur nekeptas, nerukytas.
Geriam paprasta vandeneli labai skaniai is puodelio be snapelio (pati prilaikau), nes su snapeliu buvo sunkoka, o siaip mes be soskiu augam  mirksiukas.gif


Pas mus ta pati situacija...visos koses paskutinej vietoj doh.gif vos po kelis saukstelius suvalgome,bet ir tai per prievarta...O vat MP pats skaniausias smile.gif ir dar Dobilo jogurtukas niam niam!!!! Tai taip ir augam,nors 9men.sverem 10.1kg ir ugis 72.5cm.sakyciau visai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(li78 @ 2008 03 21, 03:14)
o kodel kruopiniu kosyciu nevalgot?  bigsmile.gif


Tai vaisiai su kose, tai yra vaisiu tyrele su grudeta kosyte, dazniausiai perliniu kuropu, ja labiausiai valgom...

Jau jogurta valgome ir gi, gan sekmngai patiko, tai vos speju duoti. Bandysiu kuria diena duoti jai duoniuko pabandyti...

Kokias darzovienes duodate?
Atsakyti
QUOTE(lorinada @ 2008 03 26, 21:12)
Jau jogurta valgome ir gi, gan sekmngai patiko, tai vos speju duoti. Bandysiu kuria diena duoti jai duoniuko pabandyti...

Kokias darzovienes duodate?


Mano maze duona tai labai skaniai valg,bet labai daug atsikanda,tai baisu kad nepaspringtu. O jogurtas tai ir labai valgo,tik skaiciau kad tik 100gr galima duoti g.gif

O darzovienes tai ivairias,kokiu darzoviu namuose buna tokia ir valgom smile.gif
Atsakyti
Na,mamytes,jus ir saunuoles thumbup.gif Maniskei 8,5 men.,bet mes maisto su gabaliukais nelabai galim valgyti,nes mazoji springsta,ziaugcioja.Todel l.stebiuosi jusu mazyliais.Mes valgom visokias tyreles,kosytes,bet tyreliu su gabaliukais tai neeee schmoll.gif Nezinau gal kas negerai,kad mes taip springstam.Siaip 7,5 men.sverem 9 kg. ir buvom 70 cm.Svoris,ugis viskas thumbup.gif Baisu man jai net pradeti duoti toki maista,nupirkau sausainuku tik nuo 6 men.,bet ji atkando ir ryja doh.gif Teko su pienuku minkstinti.Tai va kokios mes...siaip valgom viska l.noriai,tik duok biggrin.gif Tik va ta springimo beda pas mus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2008 03 28, 10:55)
Na,mamytes,jus ir saunuoles thumbup.gif  Maniskei 8,5 men.,bet mes maisto su gabaliukais nelabai galim valgyti,nes mazoji springsta,ziaugcioja.Todel l.stebiuosi jusu mazyliais.Mes valgom visokias tyreles,kosytes,bet tyreliu su gabaliukais tai neeee  schmoll.gif  Nezinau gal kas negerai,kad mes taip springstam.Siaip 7,5 men.sverem 9 kg. ir buvom 70 cm.Svoris,ugis viskas  thumbup.gif Baisu man jai net pradeti duoti toki maista,nupirkau sausainuku tik nuo 6 men.,bet ji atkando ir ryja  doh.gif  Teko su pienuku minkstinti.Tai va kokios mes...siaip valgom viska l.noriai,tik duok  biggrin.gif  Tik va ta springimo beda pas mus  unsure.gif

Oi taip nepergyvenkit,ateis laikas ir pamatysit kaip graziai kramto mirksiukas.gif
pvz.mano mergina ir labai springo,nors ir dabar dar pasitaiko,o vat siandien tai padaviau obuoli nulupta ir taip graziai skuto su savo dantukais biggrin.gif ir zinot beveik puse obuoliuko taip gardziai suvalge,net pati stebejausi smile.gif
Atsakyti
Reikes man pradeti duoti kazka jai grazusti ir gi, nes manau jau senai laikas jai, tik as va tokia prisibijanti visko ax.gif ... Reikes kazka sugalvoti, tiesiog ieskau parduotuveje visko oraginio, nes kitaip bijau duoti, nezinia kas sudetyje... Jogurta daktariuke sake duoti tik kaip uzkadi, kaip maistas jai per mazai, gal del to kelias naktis buvo ir prabudusi ji man lyg pasiruosusi keltis... Tai duodu vakare stipriau dabar, manau reiksmes daug turi...
Atsakyti
QUOTE(lorinada @ 2008 03 31, 20:40)
Reikes man pradeti duoti kazka jai grazusti ir gi, nes manau jau senai laikas jai, tik as va tokia prisibijanti visko  ax.gif ... Reikes kazka sugalvoti, tiesiog ieskau parduotuveje visko oraginio, nes kitaip bijau duoti, nezinia kas sudetyje... Jogurta daktariuke sake duoti tik kaip uzkadi, kaip maistas jai per mazai, gal del to kelias naktis buvo ir prabudusi ji man lyg pasiruosusi keltis... Tai duodu vakare stipriau dabar, manau reiksmes daug turi...


nu mano jogurtuka ar varskyte valgo pavakariams, po mesytes, tai tikrai uztenka ax.gif laisvai iki vakarines kosytes pratempiam biggrin.gif bet tai manau dar cia ir nuo vaikiuko priklauso bigsmile.gif
Atsakyti
Kai daugiau valgo ji dabar, na stipriau tai ir miegojo gerai nakti, sia nakti gal kokia puse 5 pirma karta truputi sukniurzge, nes pamete savo ''ciuka'', tai toliau ismiegojo iki 7, bet jau zadinau, nes man i darba ir visa kita... Vage makaronus vakar, aip keistai ji ten juos ciupino pirstuku, iezuviu... Bande spjaut, o paskui ryti, bet kramte, juokas eme nerealiai vien tik is jos veido israisku lotuliukas.gif . Daviau dar as jai tokiu kukuruzu, vadinamo ''Finger food'' by Gerber, tai jai visai patiko, tik kad bele ismoktu i burna pati isideti, tai is pradziu tik ciupino, o vios tik suprato ka daryti, tai net puse suvalge, ciulpe ir kando...
Atsakyti
QUOTE(lorinada @ 2008 04 02, 21:07)
Kai daugiau valgo ji dabar, na stipriau tai ir miegojo gerai nakti, sia nakti gal kokia puse 5 pirma karta truputi sukniurzge, nes pamete savo ''ciuka'', tai toliau ismiegojo iki 7, bet jau zadinau, nes man i darba ir visa kita... Vage makaronus vakar, aip keistai ji ten juos ciupino pirstuku, iezuviu... Bande spjaut, o paskui ryti, bet kramte, juokas eme nerealiai vien tik is jos veido israisku  lotuliukas.gif . Daviau dar as jai tokiu kukuruzu, vadinamo ''Finger food'' by Gerber, tai jai visai patiko, tik kad bele ismoktu i burna pati isideti, tai is pradziu tik ciupino, o vios tik suprato ka daryti, tai net puse suvalge, ciulpe ir kando...


Nu va matot kaip viskas geryn eina thumbup.gif po truputi ir ismoks kramtyti.
Maniske tai jau ir agurka valge,nors daug duot nenorejau. O musu apetitas tai vis dar gana prastas,gal as neskaniai verdu?Bet kad ir pirktiniu nenori g.gif
Gal kas koki ypatinga receptuka savo maziu galit parasyt,busiu labai dekinga aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2008 04 04, 22:27)
Nu va matot kaip viskas geryn eina thumbup.gif po truputi ir ismoks kramtyti.
Maniske tai jau ir agurka valge,nors daug duot nenorejau. O musu apetitas tai vis dar gana prastas,gal as neskaniai verdu?Bet kad ir pirktiniu nenori g.gif
Gal kas koki ypatinga receptuka savo maziu galit parasyt,busiu labai dekinga aciuks.gif

manasis tai mano virtų grikių nevalgo o daržovytes su mėsyte verdu tai labai patinka jei nevirėt pabandykit verdu kažkur dviem porcijom mat suvalgom po200g tai va:viena bulvė viena morka(vidutinės) jei turiu brokoliu iš akies ir mėsytės kokią tą dieną noriu 50-100g(veršiena,kalakutiena,jautiena)mėsyte pirmoj eilėj paverdu 5 min.kai užverda tada nupilu vandenuką ir užpilu nauju sudedu morkytę bulvytę ir paverdu20min kažkur tada sudedu brokolius jei turiu iki kai lieka kokia10mi(10min paverdu tada dedu brokolius ir dar 10min.paverdu)baigiant virti patikrinu ar daržovės minkštos tada sudedu į mikserį ir 2s pamalu ir tiekiu į stalą skanaus 4u.gif o likusią uždarau kol dar garuoja į indelį ir užsivakuoja tą dalį kitą dieną paduodu mirksiukas.gif dar pamiršau pridurti įpilu malant arbatinį šaukštelį sėmenų aliejaus o kita košelė tai jei be morkytės tai kukurūzų košelę išverdu atskirai įkurią įdedu puse šaukštelio natūralaus sviesto ir truputuką druskytės tą košytę sumalu su išvirta bulve ir mėsyte(priklausomai kokios noriu(veršiena ,kalakutiena))ir vėl taip pat likusią dalį užsuku slovikėly o kitą duodu vaikučiui smile.gif skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kince: 05 balandžio 2008 - 18:19
QUOTE(kince @ 2008 04 05, 19:10)
manasis tai mano virtų grikių nevalgo o daržovytes su mėsyte verdu tai labai patinka jei nevirėt pabandykit verdu kažkur dviem porcijom mat suvalgom po200g tai va:viena bulvė viena morka(vidutinės) jei turiu brokoliu iš akies ir mėsytės kokią tą dieną noriu 50-100g(veršiena,kalakutiena,jautiena)mėsyte pirmoj eilėj paverdu 5 min.kai užverda tada nupilu vandenuką ir užpilu nauju sudedu morkytę bulvytę ir paverdu20min kažkur tada sudedu brokolius jei turiu iki kai lieka kokia10mi(10min paverdu tada dedu brokolius ir dar 10min.paverdu)baigiant virti patikrinu ar daržovės minkštos tada sudedu į mikserį ir 2s pamalu ir tiekiu į stalą skanaus 4u.gif o likusią uždarau kol dar garuoja į indelį ir užsivakuoja tą dalį kitą dieną paduodu mirksiukas.gif dar pamiršau pridurti įpilu malant arbatinį šaukštelį sėmenų aliejaus          o kita košelė tai jei be morkytės tai kukurūzų košelę išverdu atskirai įkurią įdedu puse šaukštelio natūralaus sviesto ir truputuką druskytės tą košytę sumalu su išvirta bulve ir mėsyte(priklausomai kokios noriu(veršiena ,kalakutiena))ir vėl taip pat likusią dalį užsuku slovikėly o kitą duodu vaikučiui smile.gif skanaus


Labai dekui uz receptukus,as ir panasiai verdu,bet kad ji labai mazai suvalg kokia tik 70gr,kartais ir maziau.
Siandien viriau su kopustuku,tai nusivezem i miska ir pana skaniau valge nei namuose thumbup.gif taigi isvada reikia vaika valgydinti lauke biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2008 04 05, 23:29)
Labai dekui uz receptukus,as ir panasiai verdu,bet kad ji labai mazai suvalg kokia tik 70gr,kartais ir maziau.
Siandien viriau su kopustuku,tai nusivezem i miska ir pana skaniau valge nei namuose thumbup.gif taigi isvada reikia vaika valgydinti lauke biggrin.gif  biggrin.gif

na greit tai bus nebėda kai visai sušils smile.gif manasis ir pasiuožiouja gyd sakė jei nesuvalgo visos porcijos tai po pusvalandžio ar valandikės duoti mišinuko likusią dalį matai mes buvom 8 mėn pradžioj svorio visai nepriaugę valgėm tik po truputį tai daktarė patarė kad gautusi visa porcija bet tikiuosi išlipsim iš to nevalgymo nes grynas oras ir padeda mum taippat 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti