Įkraunama...
Įkraunama...

Alternatyvus stilius

turiu tokią problemą. baisiai nemyliu įprastos šiuolaikinių moterų aprangos ir klasikinių drabužių ir negerai su jais jaučiusi, kai tenka apsivilkt. siaubas ima pagalvojus, kad greitai gali tekti dirbti darbovietėje, kur reikės nuolat dėvėti kostiumėlį ar kažką panašaus.
šiaip neskiriu savęs jokiai subkultūrai ar stiliui, bet man vis dar labai reikia kerzų, grandinių, odinių striukių, džemperių su kapišonais ir kelnių su kišenėm iš šonų.
bėda ta, kad dažnai pasijaučiu pacankė, kada bendraamžės jau damos, bet ir mėgstamos aprangos atsisakyti nesinori.
tad norėjau pasikalbėt su moteriškėm kas prijaučia kokiam nors "kitokiam" stiliui ir kaip su tuo gyvenasi.
ar man tikrai reikia subręst ir persilaužt, kad reik būti kaip visi?
o šiaip, tai labiau domintų kaip "patobulinti" stilių kad būtų tuo pačiu ir elegantiškas, ir alternatyvus?
Atsakyti
Aš esu tokia, kaip nupasakojai, ir jau kaip reikiant "moteriškė" - man tuoj 32 metai. Ir darbą dirbu tokį, kur reikia bendrauti su žmonėmis, taigi, ne paskutinėje vietoje, kaip atrodai. Mano subkultūra, kurioje buvau nuo 15 metų - konkreti, metalistų, ta muzika tebesižaviu iki šiol. Ir apranga tokia man graži. Bet negaliu sau leisti jos nuo galvos iki kojų, deja - tik į koncertus susivelku.

Taigi, šiek tiek mano patirties. Paprasčiausias variantas - derinti masyvius papuošalus prie klasikinio stiliaus. Bent jau milijoną didelių žiedų biggrin.gif Užtat turiu kalnus švarkų, mylimiausia jų spalva - aišku, juoda, bet turiu ir chaki, ir šokoladinio velveto. Kniedytas laikrodis, apyrankė ne iš subkultūrinio "shopo", bet su subtilia užuomina į jas. Jeigu ant kaklo sidabrinė grandinėlė, tai ant jos kabo velnias, bet jį pamatysi tik jei gerai įsižiūrėsi lotuliukas.gif Mano darbe labai griežtų aprangos reikalavimų nėra, galima eiti ir su džinsais - į juos visada veriuosi kniedytą diržą. Ir net jeigu pėdinu tik su "šiaip" suknele, per petį kabo kniedyta planšetė, kuri "nuima" visą barbiškumą biggrin.gif Tokius dalykus, kaip odinės kelnės, rokeriška striukė, kerzai - į darbą rengiuosi tik po vieną, ne visus vienu metu. Aišku, reikia pasukti galvą, kaip atiderinti, kad nekvailai atrodytų. Bet kerzai neblogai tinka prie sijonų, odinės kelnės - prie aukštakulnių, koža - užsimesta ant lengvos suknelės rolleyes.gif O pats geriausias viršutinis drabužis - klasikinis juodas odinis lietpaltis. Neutralus, tipo mirksiukas.gif
Atsakyti
asmeniškai man gražu, kai brandūs žmonės bent detalėm išskiria save iš aplinkos. smile.gif
aš va radau vieną puslapiuką, tik, kad čia vien gotiškas, na bet įdomių minčių galima rast, čia ne tik papuošalai, bet ir rūbai įvairūs, kiti gal išvis siaubingi, bet porą įdomių sijonų mačiau.
kažkokia tai juoda rožė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 12, 18:18)
asmeniškai man gražu, kai brandūs žmonės bent detalėm išskiria save iš aplinkos.  smile.gif

drinks_cheers.gif Man seniai jau ne 16-iolika, bet stengiuosi nesubobėt visais įmanomais būdais ax.gif
Atsakyti
dievinu brandzius, bet jaunatviskus zmones oro_buckis.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 12, 17:29)
dievinu brandzius, bet jaunatviskus zmones  oro_buckis.gif  biggrin.gif


g.gif tai va man tas labiausiai ir rūpi -- kaip pasidaryti tą "brandumo" vaizdą.

šiuo metu darau tokį žingsnelį -- stengiuos iš garderobo išpirdolint visokias unisex šmutkes ir pakeist jas labiau moteriškom. pvz. kerzus kareiviškus pakeičiau raudonais. nutįsusius megztinius keičiu švarkeliais, o "pižamines" maikes į labiau aptemptas ar berankoves. tik tas gana sunkiai gaunasi -- kartais itin stipriai pramazinu, ir gaunasi taip, kad paskui nei tinka, nei patinka verysad.gif
Atsakyti
na mano stilius visada buvo tik "prijaučiantis" metalistams gotams ir t.t., tai problemos didelės kaip ir neturiu. Bet kerzai man tinka prie bet kokios aprangos. Labai mėgstu kantuotas kelnes ir kerziukus wub.gif šiaip niekas net nepastebi biggrin.gif papuošalų šiaip niekad nemėgau, tai.... blush2.gif O visokie elementai niekad nepakenks. Vat o kostiumėlis rimtas tai ir man siaubą kelia unsure.gif
Atsakyti
Dios, labai gerai tave suprantu, pati esu lygiai tokioj pat situacijoj unsure.gif Seniai nebepaauglė, bet rengiuosi pernelyg jaunatviškai, klasikinio stiliaus ant savęs neįsivaizduoju, kelnės tik plačios su kišenėm šonuose, megztukai su kapišonais, kedukai, sportinės striukės...Atrodau kaip pacankė, kas ir netinka man, nes matosi iš veido, kad seniai nebe 15 ir net nebe 20... blush2.gif Kitam forume rašiau apie tai, dėjau nuotraukas, visi komentavo, kad reikia keist stilių ax.gif Bet kaip prisiversti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 08 13, 10:00)
Dios, labai gerai tave suprantu, pati esu lygiai tokioj pat situacijoj  unsure.gif  Seniai nebepaauglė, bet rengiuosi pernelyg jaunatviškai, klasikinio stiliaus ant savęs neįsivaizduoju, kelnės tik plačios su kišenėm šonuose, megztukai su kapišonais, kedukai, sportinės striukės...Atrodau kaip pacankė, kas ir netinka man, nes matosi iš  veido, kad seniai nebe 15 ir net nebe 20... blush2.gif Kitam forume rašiau apie tai, dėjau nuotraukas, visi komentavo, kad reikia keist stilių  ax.gif  Bet kaip prisiversti?  g.gif


kad reikia kažką keisti, tai sutinku pati. nes kai beveik 24, o žmonės kartais paklausia "į kurią klasę eisi?" tai ryškus ženklas kad su išvaizda kažkas trupučiuką netaip. blush2.gif
kas blogiausia, tai kad neturiu į ką pasižiūrėt ir iš ko paimt pavyzdį. draugės kur mėgsta panašiai rengtis tai už mane jaunesnės ir dar gali sau leist eit per miestą "bobučių gąsdint". o kas vyresni draugai, tai dirba tokiose "nereikliose" darbovietėse, kur ant darbuotojų įvaizdžio nusispjaut, kad tik savo valandas jie atkaltų (statybos, autoservisai). be to -- vyrams problemų dėl aprangos kažkaip žymiai mažiau.
į mini sijonukus ir gėlėtas bliuskutes spraustis tikrai neketinu. tikiuosi surast būdą kaip įgaut solidumo apeinant "mainstream'ą"
Atsakyti
Man irgi patinka alternatyvieji stiliai, tačiau trūksta drąsos man pačiai taip atrodyti. kažkada gavau nuo draugęs dovanų spygliuotą antkaklį, bet iki šiol nebuvau užsidėjus, nes labai bijau taip išeiti į gatvę. Kad ir kaip man patiktų taip atrodyti. Psichologiniai barjerai.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 08 13, 00:01)
g.gif tai va man tas labiausiai ir rūpi -- kaip pasidaryti tą "brandumo" vaizdą.

šiuo metu darau tokį žingsnelį -- stengiuos iš garderobo išpirdolint visokias unisex šmutkes ir pakeist jas labiau moteriškom. pvz. kerzus kareiviškus pakeičiau raudonais. nutįsusius megztinius keičiu švarkeliais, o "pižamines" maikes į labiau aptemptas ar berankoves. tik tas gana sunkiai gaunasi -- kartais itin stipriai pramazinu, ir gaunasi taip, kad paskui nei tinka, nei patinka  verysad.gif

nu vargu, ar kerzų pakeitimas iš kareiviškų į raudonus labai jau solidžiau atrodys biggrin.gif dėl "maikių" ir švarkų turbūt teisinga linkme eini:) o šiaip, ką čia ir bepatarsi - jei darbas reikalauja kostiumėlio, tai teks jį dėvėt, nebent dar galima pavarijuoti su papuošalais. o dėl laisvalaikio - tai reikia apsispręsti, kas tau svarbiau: jaustis solidžia dama, ar būti savame kailyje. savo atveju teoriškai galėčiau tai kažkaip suderinti, nes galvoje vizija yra. bet nesuderinsiu, nes nekenčiu nepatogumo doh.gif tai kas man iš to 'damiškumo'... o tavuoju atveju... nu jeigu prasideda 'lomkės' be kerzų ir 'kožos', tai sunku smile.gif nu nes 'dama' ir tatai sunkiai suderinama:)) o kad ir sumažinsi iki minimumo, vis tiek kažkam atrodysi nerimta ir nesolidi (jei ir nepasakys to atvirai). sakau iš patirties:) taip kad gali rinktis: įtikti sau, ar įtikti kitiems mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 13 rugpjūčio 2007 - 12:40
nu va, numiro tema verysad.gif
šiaip tai vis dar svarbu, nes vis dar ieškau darbo.
kai paskaičiau temą apie karjeristes, tai negera pasidarė. nes nuėjau su šviesiais džinsais, o man tai atrodė rimtas drabužis doh.gif
Atsakyti