Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna, kad netyčia supainiojate vardus?

As isvis uzmirstu vardus, tai vyro visada klausiu daug kartu kaikuriu zmoniu vardus doh.gif
Atsakyti
Niekad to nebuvo.
Atsakyti
man irgi buna, kreipiesi sauliau, o jis sako as darius:))) na cia apie pazystamus sneku.. smile.gif
Atsakyti
na man irgi būna maišosi vardai, bet kažkaip širdies draugų tai dar nepasitaikė sumaišyti... tik štai manasis buvo mane kitaip pavadinęs blink.gif
bet po to labai labai atsiprašinėjo ax.gif
Atsakyti
Nebūna blink.gif
Atsakyti
yra buve kai kazkada esu turejusi meiluzi, tai va tada ir issprudo, ir labai netinkamu momentu, bet gerai kad neisgirdo biggrin.gif
bet dabar kai esu su savo naujuoju vyru, tai net mintyse nesusimaisau, nes tik jy ir teturiu wub.gif
Atsakyti
kartais vyra pavadinu vaiko vardu, o vaika vyro vardu, ypac jei mazius matau bando iskrest kazka pasitaiko sitaip... liezuvis susipina ax.gif o siaip kitu zmoniu vardu nepainioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu visko @ 2009 03 08, 13:14)
As isvis uzmirstu vardus, tai vyro visada klausiu daug kartu kaikuriu zmoniu vardus  doh.gif


ir as uzmirstu , skleroze ateina lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkada labai seniai seniai.. Dar mokyklos laikais.. Turejau vaikina-klasioka smile.gif Ir tokiu momentu.. nelabai tinkamu 4u.gif issprudo kito klasioko vardas blush2.gif bet taip netycia, kad net nesupratau pati saves kodel to klasioko varda pasakiau.. nei simpatija nei kas.. biggrin.gif o jis man sako as ne Arturas... oi kaip as tada ne kaip pasijauciau doh.gif karsta.gif
Po to karto daugiau niekada nesuklysdavau vardu.. smile.gif Man ten kaip kokia pamoka buvo.. biggrin.gif
Ir dabartinio draugo niekada neteko pavadint kitu vardu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neseniai SB pavadinau buvusio vyro vardu blush2.gif Tai nebuvo kreipinys, paprasciausiai snekejomes trise, su mano mama, ir as lept... MB suzaibavo net, atrodo, na bet po to nesake nieko.
Atsakyti
man taip dar nepasitaikė, bet labai stengiuosi valdyti liežuvį biggrin.gif o maniškis...draugystės pradžioje kažkada yra pavadinęs kitaip. tada apsimečiau, kad neišgirdau, bet nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Niu nors mano liezuvis kartais buna mano priesu g.gif bet tai taip dar tfu tfu tfu niekada nebuvo nutike karsta.gif smile.gif
Atsakyti