Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna, kad netyčia supainiojate vardus?

aš kartą netyčia MB pavadinau draugo vardu ( joks meilužis ar ex, tiesiog draugas), tai tą kartą pasijuokėm. ir nuo tada,kai noriu įgelt, tai tyčia kartais pavadinu draugo vardu. aišku pabrėžiu,jog suprastu tikrąjį tikslą biggrin.gif
Atsakyti
MB niekada nesu sumaisiusi wub.gif O, va, savo suneliu vardus maisau, nesvarbu kad vienam 13 o kitam 4 metai lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai kartais buna blush2.gif andrius nuo audrias tik viena raide tesiskiria tai ir buna kad sumakaloju tai maniskis jau neima i galva lotuliukas.gif
Atsakyti
As i ji retai vardu kreipiuosi blush2.gif Bet buna, kad sumaisau su brolio vardu.
Atsakyti
Oi buvo man taip prieš kelias dienas, ir pavadinau bendradarbio vardu blush2.gif blush2.gif
Tai draugas atsake: gerai, kad ne lovoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Getriau vardu nevadint biggrin.gif o zuikuciais..meskiukais...eziukais...mur mur...biggrin.gif tada nereik ir valdytis...tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2009 01 12, 16:10)
MB niekada nesu sumaisiusi wub.gif  O, va, savo suneliu vardus maisau, nesvarbu kad vienam 13 o kitam 4 metai lotuliukas.gif

Tipiškas mano atvejis ,net vaikai panašaus amžiaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2007 08 11, 14:31)
4u.gif Turiu problemele: su draugu gyvenam kartu tik kelis menesius. Pries tai turejau kita drauga, su kuriuo draugavau kelis metus. Beda ta, kad ju vardai LAAAABAI PANASUS! skiriasi tik viena raide.. Noriu ar nenoriu kartais netycia istariu buvusiojo varda (nors apie ji tuo metu negalvoju)..  doh.gif  maniskis nepyksta, bet buna kiek nejauku blush2.gif Tiesiog susipina liezuvis...
Ar jums taip kartais buna? Ir ar yra budu suvaldyti savo liezuvi? blush2.gif
nu gers tikiuosi gret isisspres tas pynimasis
nu as tai nei karto nesu pavadinusi kitu vardu,bet jis taip,tai nepatiko man,nors ir sesers vardu pavadino,nepatiko man.
Atsakyti
Buvo toks reikalas,bet tada dar ne vyras buvo ax.gif ir tai buvo padaryta specialiai,kad zinotu ka tai reiskia,bandymas pavyko lotuliukas.gif
Atsakyti
buna ir man, bet gerai kad retai smile.gif tai kazkaip gaunasi, bet nereiskia kad apie kita ir galvoju
Atsakyti
man irgi taip būna, tik ne į vaikiną kreipiantis, o apie jį kalbant blush2.gif ypač jei tai nauja simpatija, tada būtinai savo ex vardu pavadinu doh.gif blush2.gif nors tikrai nieko apie buvusį tuo metu negalvoju ax.gif bet jei išgirsčiau jei į mane kreipdamasis maniškis kokios kitos merginos vardą pasakytų tai jau oi schmoll.gif kaip įsižeisčiau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai yra buve. Ir netinkamu laiku, ir netinkamoje vietoje... biggrin.gif
Atsakyti