Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna, kad netyčia supainiojate vardus?

QUOTE(noriu_nenoriu @ 2007 08 11, 15:31)
4u.gif Turiu problemele: su draugu gyvenam kartu tik kelis menesius. Pries tai turejau kita drauga, su kuriuo draugavau kelis metus. Beda ta, kad ju vardai LAAAABAI PANASUS! skiriasi tik viena raide.. Noriu ar nenoriu kartais netycia istariu buvusiojo varda (nors apie ji tuo metu negalvoju)..  doh.gif  maniskis nepyksta, bet buna kiek nejauku blush2.gif Tiesiog susipina liezuvis...
Ar jums taip kartais buna? Ir ar yra budu suvaldyti savo liezuvi? blush2.gif


Jei susipina liezuvis, tai taip ir paaiskink. normali zmogiska priezastis, ko cia nesuprasti? jei buna nejauku, tai turbut pati ir sukuri ta nejaukuma, geriau jau pasijuokti naturaliai is savo liezuvio nezgrabumo ir viskas.
o jei draugas netiki ir vis tiek parinasi, vadinasi kazkauo abjoja, tavimi ar savimi, ir cia jau ne supainioto vardo klausimas.
Atsakyti
as nebent sunaus vardu pasaukiu doh.gif
Atsakyti
Nepasitaike g.gif reik bandyt tau kazkaip to isvengti, nes isivaizduok jis tave kitu vardu pavadintu. As tai turbut ziauriai sureaguociau doh.gif
Atsakyti
Pačioj bendravimo pradžioj,buvo labai sunku doh.gif Vis norėdavau buvusio ardu kviest doh.gif bet save pagaudavau,ir susilaikydavau,o vieną kartą pašaukiu ,bet kažkaip tyliai gavosi,tai neišgirdo,dabar to jau nenutinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaige @ 2008 04 03, 21:36)
Jei susipina liezuvis, tai taip ir paaiskink. normali zmogiska priezastis, ko cia nesuprasti? jei buna nejauku, tai turbut pati ir sukuri ta nejaukuma, geriau jau pasijuokti naturaliai is savo liezuvio nezgrabumo ir viskas.
o jei draugas netiki ir vis tiek parinasi, vadinasi kazkauo abjoja, tavimi ar savimi, ir cia jau ne supainioto vardo klausimas.

na kai mano draugas pavadino mane savo buvusiosios vardu (pora trejeta men kartu jau buvom) tai nelabai juokinga buvo...pasiutau kaip reikant blush2.gif ax.gif beje tada nezinojau kad tas vardas kuriuo jis mane pavadino yra jo ex merginos.........ir gerai kad nezinojau, buciau visai patrakus ax.gif box.gif
Atsakyti
pas mane tai nera ko maisyti biggrin.gif
Atsakyti
o pas mane dar geriau... ju vardai vienori mano vaiko tevo ir mano draugo... abu maksimai ... su vaiko tevu tenka tik telefonu bendrauti... nes jis nelaisveje... tai viena vadinu angeleliu o kita katineliu... katais sumaisau... bet...
Atsakyti
vardu kreipiuosi tik į bendradarbes, tai jas ir būna, kad sumaišau. o į visus kitus, įskaitant ir vyrą - pravardėmis. tos tai nesipainioja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(midnightlady @ 2008 06 06, 10:29)
o pas mane dar geriau... ju vardai vienori mano vaiko tevo ir mano draugo... abu maksimai ... su vaiko tevu tenka tik telefonu bendrauti... nes jis nelaisveje... tai viena vadinu angeleliu o kita katineliu... katais sumaisau... bet...



Oho blink.gif O tavasis nepyksta , kad vaiko tėvą taip švelniai vadini???
Atsakyti
na man tas pats.. tik viena raide kinta.. kaip ir autore is pradziu lb galvodavau koki varda sakau po to kazkaip ipratau o galiausiai pradejau ji vadinti ne vardu o vyreliu.. biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif vadinu visaip kitaip voveriukais maziukais irgi bijau supainiot mazai tenka kartais kai buvusiu vardai panasus buvo vikis,vilius,taj vis norisi maisyti tj geriau jau zuikiais vadinti rolleyes.gif
Atsakyti
Seniau ir man yra tai pasitaikę,kad pavadinčiau kitu vardu,o dabar nebent sūnaus vardu pašaukiu lotuliukas.gif
Atsakyti