Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna, kad netyčia supainiojate vardus?

Kad aš sumaišyčiau vardus, man dar taip nebuvo. Bet gana dažnai pasitaikydavo, kad mane pavadindavo buvusios panelės vardu. Jie labai panašūs. Bet tai yra labai nemalonu... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
dar taip tai nera buve lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man panašiai būna - tiesiog ant liežuvio galo pagaunu benusprūstantį buvusiojo vardą doh.gif bet ne dėl to, kad jis mano galvoje ar širdyje sėdėtų, o panaši situaciją į temos autorės - su anuo vaikinu bendravome labai ilgai, o su šiuo dar visai neseniai, tai kažkaip to pirmojo vardas dar tarsi įaugęs blush2.gif bet labai nesmagiai jaučiuosi dėl to, džiaugiuosi, kad bent jau spėju laiku prikąsti liežuvį rolleyes.gif
Atsakyti
As savo berniuku niekad vardais nevadindavau, bet visad kokiais meiliais zodeliais. O jei vardais buciau -ne karta buciau susipainiojus, nes budavo draugauju su kokiu meskiuku metus, paskui pradedu su katinuku, o ta katinuka kartais vis meskiuku pavadinu hihihi.gif
Atsakyti
nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Buvo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigučiux @ 2008 03 31, 00:04)

drinks_cheers.gif ir ko tik nepasaitaiko...... svarbiausia - sugebeti "tinkamai" pasiaiskinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvo... Paties įkarščio lovoje metu pavadinau jį kitu vardu... doh.gif
Nors tuo metu negalvojau apie kitą.
Atsakyti
QUOTE(ančiukė @ 2008 04 02, 14:41)
Buvo... Paties įkarščio lovoje metu pavadinau jį kitu vardu... doh.gif
Nors tuo metu negalvojau apie kitą.

ohoho lotuliukas.gif nu neisivaizduoju zodziu,kokiais galima butu itikinti,kad tai tik vardo sumaisymas doh.gif
Atsakyti
Na, neteko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ančiukė @ 2008 04 02, 14:41)
Buvo... Paties įkarščio lovoje metu pavadinau jį kitu vardu... doh.gif
Nors tuo metu negalvojau apie kitą.

Geras lotuliukas.gif
Man taip nebuna..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ManteRi @ 2008 03 28, 17:01)
As savo berniuku niekad vardais nevadindavau, bet visad kokiais meiliais zodeliais. O jei vardais buciau -ne karta buciau susipainiojus, nes budavo draugauju su kokiu meskiuku metus, paskui pradedu su katinuku, o ta katinuka kartais vis meskiuku pavadinu  hihihi.gif

as irgi taip drinks_cheers.gif
Atsakyti