Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna, kad netyčia supainiojate vardus?

QUOTE(karamele. @ 2007 08 13, 13:53)
na man taip nebuvo  smile.gif  Kazkaip keista butu kitu vardu pavadinti, bet aisku kai vardai panasus, tai gali but kad susipina liezuvis  doh.gif  uztai reikia rinktis vaikinus su skirtingais vardais  biggrin.gif  tongue.gif


lotuliukas.gif tai reikia rinktis vaikinus pagal varda lotuliukas.gif bandau savajam kokia pravarde grazia prilipinti. Bet nelimpa nors tu ka.
O visai idomu pasidare, kokias pavardes dazniausiai itaisot savo brangiajam?
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2007 08 14, 18:15)
lotuliukas.gif tai reikia rinktis vaikinus pagal varda lotuliukas.gif  bandau savajam kokia pravarde grazia prilipinti. Bet nelimpa nors tu ka.
O visai idomu pasidare, kokias pavardes dazniausiai itaisot savo brangiajam?

katinelis,zuikelis...
mano pusbrolis turi daug draugiu ,dažnai jas keičia.Kai paklausiau : kaip nesupainioji vardus? pasakė : visas vadinu vienodai - princesė mano ! tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Buvo toks atvejis ir man tongue.gif .Darbe gavome naujoka kuriam laaaaaaaabai nesiseke,linksniuodavome jo varda kas penkias minutes,pirmasias savaites daznai tekdavo pasilikti po darbo padeti jam,vyras zinojo del ko uztrunku darbe ir karta pasaukiau vyra bendradarbio vardu doh.gif .Teko ilgai aiskinti,kad darbe uztrunku tikrai del to,kad padeciau.....
Atsakyti
QUOTE(gozė @ 2007 08 14, 19:16)
katinelis,zuikelis...
mano pusbrolis turi daug draugiu ,dažnai jas keičia.Kai paklausiau : kaip nesupainioji vardus? pasakė : visas vadinu vienodai - princesė mano !  tongue.gif  doh.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir man pusbrolis taip pat paaiskino, tik pas ji visu merginu vardas - saulyte!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsua: 14 rugpjūčio 2007 - 19:24
QUOTE(marsua @ 2007 08 14, 20:24)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ir man pusbrolis taip pat paaiskino, tik pas ji visu merginu vardas - saulyte!!!


tikėkimės saulytės to neskaito lotuliukas.gif man kažkaip vaikinų vardai dar nėkart nesusipainiojo, tikiuos ir nesipainios blush2.gif tfu tfu tfu...
Atsakyti
QUOTE(dawnn @ 2007 08 14, 18:51)
Buvo toks atvejis ir man tongue.gif .Darbe gavome naujoka kuriam laaaaaaaabai nesiseke,linksniuodavome jo varda kas penkias minutes,pirmasias savaites daznai tekdavo pasilikti po darbo padeti jam,vyras zinojo del ko uztrunku darbe ir karta pasaukiau vyra bendradarbio vardu doh.gif .Teko ilgai aiskinti,kad darbe uztrunku tikrai del to,kad padeciau.....

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gozė @ 2007 08 14, 19:16)
visas vadinu vienodai - princesė mano !  tongue.gif  doh.gif


thumbup.gif gudriai issisuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2007 08 16, 11:23)

Zinau doh.gif ,bet jau man naktimis sapnuodavosi kaip atejusi i darba turesiu savo daly padaryti ir dar jo kliurkas istaisyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dawnn: 16 rugpjūčio 2007 - 14:46
QUOTE(dawnn @ 2007 08 16, 15:44)
Zinau doh.gif ,bet jau man naktimis sapnuodavosi kaip atejusi i darba turesiu savo daly padaryti ir dar jo kliurkas istaisyti.


Tai ka jis isvis tam darbe veikia?
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2007 08 16, 13:39)
Tai ka jis isvis tam darbe veikia?

Beveik nieko neveike lotuliukas.gif ,nes tai buvo direktoriaus sunus atejes padirbeti per vasara...
Atsakyti
QUOTE(dawnn @ 2007 08 16, 17:02)
Beveik nieko neveike lotuliukas.gif  ,nes tai buvo direktoriaus sunus atejes padirbeti per vasara...


doh.gif nemegstu tokiu dalyku.. ne kiek padeda, o kiek rupesciu kitiem uzkrauna..
Atsakyti
pažystu viena draugą šeimos, kuris kartais sumaišo vardus, ne kokia situacija, kai žmonai user posted image pasako kitos vardą, bet gal netyčia
Atsakyti