Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna, kad netyčia supainiojate vardus?

4u.gif Turiu problemele: su draugu gyvenam kartu tik kelis menesius. Pries tai turejau kita drauga, su kuriuo draugavau kelis metus. Beda ta, kad ju vardai LAAAABAI PANASUS! skiriasi tik viena raide.. Noriu ar nenoriu kartais netycia istariu buvusiojo varda (nors apie ji tuo metu negalvoju).. doh.gif maniskis nepyksta, bet buna kiek nejauku blush2.gif Tiesiog susipina liezuvis...
Ar jums taip kartais buna? Ir ar yra budu suvaldyti savo liezuvi? blush2.gif
Atsakyti
Gal perdažnai draugus keiti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 11, 22:24)
Gal perdažnai draugus keiti... unsure.gif


Kad kaip tik ne blink.gif esu pastovi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2007 08 11, 15:31)
4u.gif Turiu problemele: su draugu gyvenam kartu tik kelis menesius. Pries tai turejau kita drauga, su kuriuo draugavau kelis metus. Beda ta, kad ju vardai LAAAABAI PANASUS! skiriasi tik viena raide.. Noriu ar nenoriu kartais netycia istariu buvusiojo varda (nors apie ji tuo metu negalvoju)..  doh.gif  maniskis nepyksta, bet buna kiek nejauku blush2.gif Tiesiog susipina liezuvis...
Ar jums taip kartais buna? Ir ar yra budu suvaldyti savo liezuvi? blush2.gif

man irgi taip buvo doh.gif o dar tas naujasis laabai pavydus buvo,pažinojo mano ex ir galima suprast,kad nelabai jį mėgo,tai kai aš jį,svečiuodamasi pas jo geriausius draugus,pavadinau buvusiojo vardu-klaikiai pasijutau... unsure.gif doh.gif vardai ten irgi pakankamai panašūs buvo,o be to su ex tekdavo dažnai susitikt,tai taip ir aiškinausi.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 11, 21:24)
Gal perdažnai draugus keiti... unsure.gif

Labai logiška išvada, ypač po to, kai autorė paaiškino, kad su naujuoju draugu tegyvena dar tik kelis mėnesius, kai tuo tarpu su buvusiuoju kelerius metus kartu išbuvo ir jų vardai skiriasi tik viena raide rolleyes.gif


noriu_nenoriu, manau, kad čia visiems gali pasitaikyti toks dalykas mirksiukas.gif Jei dabartinis Tavo draugas protingas žmogus yra, tai jis į tai nekreips dėmesio- juk pats supranta situaciją. Kuo mažiau ir pati dėmesio į tai kreipsi, tuo greičiau ir tie maišymaisi baigsis mirksiukas.gif Neužsiciklink ties tuo ir viskas pamažu stosis į savo vėžes mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciuz mirksiukas.gif tiesiog irodyk kaip nori dabartiniui kad apie ex negalvoju doh.gif
Atsakyti
Taigi sugalvok kokį meilų vardą (Vabalėli, Barsukėli, Briedžiuk ar pan.) ir nereiks tikruoju šaukti bigsmile.gif pvz., aš saviškio vardu niekad ir nešaukiu, tik visokiais pramanytais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazza @ 2007 08 13, 12:23)
Taigi sugalvok kokį meilų vardą (Vabalėli, Barsukėli, Briedžiuk ar pan.) ir nereiks tikruoju šaukti  bigsmile.gif pvz., aš saviškio vardu niekad ir nešaukiu, tik visokiais pramanytais  smile.gif

Mintis gera, bet gal pirma reiktų priprast kreiptis į savo brangųjį vardu nesuklystant? Nes jei visą laiką Šeškučiu vadinsi, tikrąjį vardą išvis pamirši. Ir neduok Die kada prisireiks būtent tikruoju vardu į jį kreiptis- labai didelis šansas, kad būtent ex vardas išsprūs hihihi.gif O tada jau gali likti smarkiai nesuprasta rolleyes.gif
Atsakyti
na man taip nebuvo smile.gif Kazkaip keista butu kitu vardu pavadinti, bet aisku kai vardai panasus, tai gali but kad susipina liezuvis doh.gif uztai reikia rinktis vaikinus su skirtingais vardais biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 08 13, 13:45)
jei visą laiką Šeškučiu vadinsi, tikrąjį vardą išvis pamirši. Ir neduok Die kada prisireiks būtent tikruoju vardu į jį kreiptis- labai didelis šansas, kad būtent ex vardas išsprūs hihihi.gif


Aha, pamirši ar primirši, o tada prieš kreipdamasi susimąstysi - lyg anas buvo Romas, o šitas Rimas. "Rimaaai..." Paskui paaiškės, kad visgi dabartinis yra Romas. Arba išvis Ramas biggrin.gif
Man tai kažkaip saviškį pradžioj vis norėdavosi buvusiojo pravarde pašaukt, bet kažkaip niekad neišsprūdo, tfu tfu tfu...
Atsakyti
QUOTE(karamele. @ 2007 08 13, 12:53)
na man taip nebuvo  smile.gif  Kazkaip keista butu kitu vardu pavadinti, bet aisku kai vardai panasus, tai gali but kad susipina liezuvis  doh.gif  uztai reikia rinktis vaikinus su skirtingais vardais  biggrin.gif  tongue.gif

Kad viskas taip paprasta būtų rolleyes.gif

QUOTE(Zarazza @ 2007 08 13, 12:55)
Aha, pamirši ar primirši, o tada prieš kreipdamasi susimąstysi - lyg anas buvo Romas, o šitas Rimas. "Rimaaai..." Paskui paaiškės, kad visgi dabartinis yra Romas. Arba išvis Ramas  biggrin.gif

O tada tau Ramas ragą už tokius bajerius lotuliukas.gif
Atsakyti
kazkada netycia saviski pavadinau mudvieju labai geru draugu biggrin.gif tai jis suzhiuro, bet kadangi visa diena praleidau su tuo draugu, tai nieko nesake lotuliukas.gif
Atsakyti