Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės katėms pratinti prie tualeto

Mieli skaitytojai, super mamytes,

Panasiu temu jau buvo taciau kiek klausiau negavau ten atsakymo gal paklausus tikslesni klausima atsakymas is kur nors ateis. Isigojau maza kaciuka. Niekaip neisejo jo pripratinti daryti i dezute, pakeiteme kraika kelis kartus ir ivairiu rusiu. Kartais ten daro kartais ne. Siandien ipyliau smeliuka tai jisai labai patenkintas kapstesi (taip budavo ir anksciau veliau vel i ta dezute nedarydavo), bet girdejau kad buna specialus purskalai/priemones, deti i ta tualeta, kad kaciukas tik ten paskui ir atlieka gamtinius reikalus. Kikoje radau tokia viena priemone, bet ji yra valerijonu pagrindu, pas mane katyte todel manau kad neveiks. Valerijonai veikia katinus. Gal zinote dar kokiu ir gal esate isbandziusios. As jau krentu i nevilti. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledukelt: 10 rugpjūčio 2007 - 10:48
QUOTE(ledukelt @ 2007 08 10, 11:45)
Mieli skaitytojai, super mamytes,

Panasiu temu jau buvo taciau kiek klausiau negavau ten atsakymo gal paklausus tikslesni klausima atsakymas is kur nors ateis. Isigojau maza kaciuka. Niekaip neisejo jo pripratinti daryti i dezute, pakeiteme kraika kelis kartus ir ivairiu rusiu. Kartais ten daro kartais ne. Siandien ipyliau smeliuka tai jisai labai patenkintas kapstesi (taip budavo ir anksciau veliau vel i ta dezute nedarydavo), bet girdejau kad buna specialus purskalai/priemones, deti i ta tualeta, kad kaciukas tik ten paskui ir atlieka gamtinius reikalus. Kikoje radau tokia viena priemone, bet ji yra valerijonu pagrindu, pas mane katyte todel manau kad neveiks. Valerijonai veikia katinus. Gal zinote dar kokiu ir gal esate isbandziusios. As jau krentu i nevilti.  verysad.gif

sveika!
kaip matau esi nestuke.gif JOKIU BUDU NEKISK NAGU PRIE KATINO KRAIKO TEGU JI VALO VYRAS mirksiukas.gif
kiek laiko kaciukui?viskas priklauso nuo to kokia buvo kate mama. ir pas kaciuka psichologines problemos nes jis paprasciausiai nesuvokia kam ta dezute yra skirta. pabandyk taip paimk kaciuka atsinesk prie dezutes, bakstelk nosim ir kaip mazam vaikui isaiskink kad cia reikia kaku sysiu daryt, ir paaiskink kad uz vietoi nepadaryta kaku sisiu barsies. aiskink ilgai turetu suveikt. mirksiukas.gif
o gal dezute jam nepatinkanciioi vietoi stovi?paziurek kur dazniausiai daro ir kistelk ten dezute g.gif
Atsakyti
Aciu sfera uz greita atsakyma,

O kaciu kraikas nestukems kenkia? Nes as dazniausiai namie bunu tai man ir tenka su tuo kaciuku "linksmintis" . BEda ta kad as nezinau kokia buvo jo mama ir as ji spejo ji ka nors ismokyti. Jai dar tik biski daugiau nei 2 menesiai. Dabar padejau jai dezute virtuveje ir kambaryje kur dazniausiai ir pridirba smile.gif Tikiuosi kad suveiks. Bet vistiek dar labai noreciau isigyti ta purskala kuris tiesiog vilioja kates daryti i ju tualetus, bet nezinau koks tai ir kur tik teko girdeti kad yra.
Atsakyti
QUOTE(ledukelt @ 2007 08 10, 12:10)
Aciu sfera uz greita atsakyma,

O kaciu kraikas nestukems kenkia? Nes as dazniausiai namie bunu tai man ir tenka su tuo kaciuku "linksmintis" . BEda ta kad as nezinau kokia buvo jo mama ir as ji spejo ji ka nors ismokyti. Jai dar tik biski daugiau nei 2 menesiai. Dabar padejau jai dezute virtuveje ir kambaryje kur dazniausiai ir pridirba smile.gif Tikiuosi kad suveiks. Bet vistiek dar labai noreciau isigyti ta purskala kuris tiesiog vilioja kates daryti i ju tualetus, bet nezinau koks tai ir kur tik teko girdeti kad yra.

nestuke.gif negalima valyt tualetu kaciu jokiu budu, bet ne del kraiko, bet del bakteriju ir dar kazko, tiksliai nepamenu pasiklausk nestukiu forume arba pas gine blush2.gif
o manes purskalai nezavi schmoll.gif pabandyk uzsiimt grieztu auklejimu g.gif nes kitkas cia nepades schmoll.gif
Atsakyti
Ne tik katinus bet ir kates valerijonai veikia.Išbandžiau ant savo biggrin.gif
O wc dėžutę valyk su pirštinėmis ir viskas bus gerai.Čia dėl toksoplazmozės.
Atsakyti
Kažkada, kai turėjau kitą katinuką, jam buvo biški daugiau mėnesio, tai tikrai nežinojo, kam ta dėžutė reikalinga. Tai kai tik pastebėdavau, kad pradeda kasti (ant lovos, grindų,...), čiupdavau ir nešdavau į dėžutę. Po kelių kartų suprato, kad kasti reikia ne bet kur, o dėžutėje ir daugiau jokių bėdų nebuvo. 4u.gif

O nėščiosioms net ant kraiko yra pastaba, kad reikia naudoti pirštines. Būtinai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjuota: 10 rugpjūčio 2007 - 11:46
QUOTE(fenddi @ 2007 08 10, 12:36)
Ne tik katinus bet ir kates valerijonai veikia.Išbandžiau ant savo biggrin.gif
O wc dėžutę valyk su pirštinėmis ir viskas bus gerai.Čia dėl toksoplazmozės.

as kai nestuke.gif buvau tai vyra buvau idarbinus blush2.gif mane vien nuo kvapo kraiko pykino blush2.gif o ka jau kalbet apie dideli pilva pabaigoi doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Katino nosimi į kraiką geriau nebaksnoti, nes galit įvaryt stresą ir poto jis gyvenime į tą dėžę nelips doh.gif
Visų pirma katinėlį reik patupdyt į kraiko dėžę ir paėmus jo letenėlę pakapstyti kraiką. Po kurio laiko turėtų suprasti kaip čia ką daryt. O jeigu pridaro ne vietoj, trumpam laikui kakučius perneškit į dėžę ir tą vietą gerai išvalykit su kvapą naikinančiomis priemonėmis.
Atsakyti
Aciu mielosios uz patarimus, as irgi skaiciau kad negalima kaciuko nosies baksnoti i kraika ir aiskinti nes jam baime ivarysi. bet su tos leteneles pakapstymais man patiko ideja smile.gif reikes pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ledukelt @ 2007 08 10, 13:21)
Aciu mielosios uz patarimus, as irgi skaiciau kad negalima kaciuko nosies baksnoti i kraika ir aiskinti nes jam baime ivarysi. bet su tos leteneles pakapstymais man patiko ideja smile.gif reikes pabandyti smile.gif

o tu pabandyk bert ne smeliuka o pjuvenas, as savo ryziu su pjuvenom labai greit pripratinau thumbup.gif o paskui palaipsniui perejom prie smeliuko
Atsakyti
Dar gali padėti dėžutę kur dažniausiai padaro ir kasdien po truputį stumti į tą vietą kur norėtum, kad stovėtų. Gal įprastu.


Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 10, 13:31)
Dar gali padėti dėžutę kur dažniausiai padaro ir kasdien po truputį stumti į tą vietą kur norėtum, kad stovėtų. Gal įprastu.


reikes pabandyti 4u.gif
Atsakyti