Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Rikku @ 2007 08 21, 18:27)
30lt,buria taro kortom. Pats "seansas" truko apie 20-25 minuciu. 4u.gif

man paprastom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dominyka3 @ 2007 08 21, 18:50)
Ar kas nors issipildo ? o gal neverta eiti ? ax.gif

abejoji? -neverta eiti.
Papildyta:
QUOTE(Pūkelis @ 2007 08 22, 09:36)
Sveikutės  4u.gif

Man atrodo taip pat, kad paprastom buria, kiek pamenu.

Labutis malonu tave matyti 4u.gif
Papildyta:
[quote=LaraV,2007 08 22, 13:21]
Man kazkodel pasirode ,kad tai TARO g.gif g.gif
[/quote]
Tikrai NE smile.gif (buvau pas ja pora kartu) smile.gif
[/quote]
tikrai ne taro schmoll.gif paprastos kortos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bolero @ 2007 08 20, 22:50)
Pasikartosiu, bet man irgi labai viskas atitiko cool.gif



QUOTE(winia @ 2007 08 21, 09:14)
Atitiko ką?smile.gif


Praeitį ir dabartį labai teisingai nusakė smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
o aš vakar apsilankiau pas Jadvygą iš Jonavos ax.gif Dabartį nusakė 90 proc. teisingai, net su kai kuriomis smulkmenomis g.gif Žiūrėsim ar ateitis pildysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(berberė @ 2007 08 25, 19:12)
Sveikutės  4u.gif
o aš vakar apsilankiau pas Jadvygą iš Jonavos  ax.gif  Dabartį nusakė 90 proc. teisingai, net su kai kuriomis smulkmenomis  g.gif Žiūrėsim ar ateitis pildysis  smile.gif

sakai, ziuresim ar ateitis pildysis, tai reikia suprast, kad praeiti ir dabarti nusake teisingai? bigsmile.gif
Atsakyti
Apie praeitį mažai ką sakė, bet dabartinę situaciją apibūdino tikrai tiksliai g.gif Kadangi ji buria su kažkokiom kitokiom taro kortom, tai net vidines žmonių būsenas papasakojo. Ir tai buvo tiesa blink.gif Man labiau patinka kai su Lenorman kortom buria, daugiau konkretumo įvykiuose buna
Atsakyti
QUOTE(berberė @ 2007 08 26, 10:51)
Apie praeitį mažai ką sakė, bet dabartinę situaciją apibūdino tikrai tiksliai  g.gif Kadangi ji buria su kažkokiom kitokiom taro kortom, tai net vidines žmonių būsenas papasakojo. Ir tai buvo tiesa  blink.gif  Man labiau patinka kai su Lenorman kortom buria, daugiau konkretumo įvykiuose buna

Tai pasidalink kontaktais.
Atsakyti
Ji anksčiau Ralio g., Jonavoje, buvo. Dabar turi savo kambariuką kioskelyje Žalioji g. 9. Tel. 867784411
Atsakyti
kokioss nuomones apie burimo salona dauksos gatveje kaune ? ir apie bureja kur dirba urmo bazeje ?
Papildyta:
QUOTE(berberė @ 2007 08 26, 16:16)
Ji anksčiau Ralio g., Jonavoje, buvo. Dabar turi savo kambariuką kioskelyje Žalioji g. 9. Tel. 867784411

tai ja db kaune galima rasti ?
Atsakyti
Ne, ji ir liko Jonavoje, tik buria nebe namuose Ralio g., o Žaliojoje g.

Jei klausi apie Urmo bazėje dirbančią Sofiją, tai, kiek girdėjau, neblogai buria. Ar pildosi ateitis nežinau, nes pati nebuvau, bet, sako, dabartį tai tiksliai apibūdina
Atsakyti
taip as apie sofija,o tai kur ten bazeje ja rasti ?
Atsakyti
Nežinau blush2.gif Kažkur administraciniame pastate, bet bijau suklaidinti g.gif Manau, iškaba tikrai kažkur turėtų būti
Atsakyti
niekad nepastebejau jokios iskabos g.gif
Atsakyti