Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 16, 21:39)
Ir šviesų šviesų leliuką turėsi  mirksiukas.gif

turėjai galvoje plaukų spalvą ar šviesų kaip asmenybę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 10 15, 10:30)
Giria Zinaidą, nežinau, nes pati nebuvau. Tel 868452521


QUOTE(LIKA30 @ 2007 10 17, 09:46)
Labai noriu patekti Kaune pas Zinaida, tik nerandu kontaktu gal gali kas pagelbet.  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 17, 09:00)

aciu labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 10 16, 15:32)
Na va jau kokį 40 kartą vis tenka žiūrėti laidą, nes montuojant vis kas nors nutinka. Nu labai įdomu...
o šiaip tai dauguma ekstrasensų ar "aiškiaregių" tai apgraibom viską "mato", klysta žymiai dažniau, nei būna teisūs...
O va du, tai man padarė iš tiesų įspūdį...
Tiesa dar sakė, kad greičiausiai bus atranka ir Lietuvoje, po kurios stipriausi papuls į finalą Maskvoje. Vat įdomu bus pažiūrėti ką gi mūsų aiškiaregiai  gali.

blink.gif O kada rodys per btv ta laida?Gal zinai? blush2.gif Butu labai idomu pasiziureti... blink.gif

QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 16, 21:07)
greičiau praeitų trys metai...  blush2.gif
labai noriu antro leliuko... blush2.gif

4u.gif O kas trukdo jau dabar pradeti ta darbeli? lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 10 17, 08:56)
blink.gif O kada rodys per btv ta laida?Gal zinai? blush2.gif Butu labai idomu pasiziureti...  blink.gif
4u.gif O kas trukdo jau dabar pradeti ta darbeli? lotuliukas.gif  nestuke.gif

tai, kad neturiu su kuo........
vyro po šonu neturiu.....
nebent užsiliko kas nors... nes jau 40 dienų nesergu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 17, 07:54)
turėjai galvoje plaukų spalvą ar šviesų kaip asmenybę? ax.gif


Aišku, kad šviesią sielelę...Kai mama pasiruošia, tokią ir gauna...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 17, 10:46)
Aišku, kad šviesią sielelę...Kai mama pasiruošia, tokią ir gauna...

kaip aš laukiu... wub.gif
ir dar laukiu lapkričio 9 dienos... ax.gif
o dar, kad greičiau 3 savaitės praeitų.. rolleyes.gif supranti vaižgante apie ką aš... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 17 spalio 2007 - 14:10
Supranta vaižgantė, supranta... biggrin.gif
Atsakyti
labukas mirksiukas.gif
buvau Kaune pas Zinaida, nu zinokit labai faina ir konkreti bureja, pasake viska be isvedziojimu ir pagrazinimu, as nepasakiau nei zodzio o ji viska sudeste labai tiksliai apie dabarti. O ateitis tai parodys.... beje labai nebrangu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LIKA30 @ 2007 10 18, 08:58)
labukas  mirksiukas.gif
buvau Kaune pas Zinaida, nu zinokit labai faina ir konkreti bureja, pasake viska be isvedziojimu ir pagrazinimu, as nepasakiau nei zodzio o ji viska sudeste labai tiksliai apie dabarti. O ateitis tai parodys.... beje labai nebrangu.  thumbup.gif


Tai tu čia reidą per visas Kauno būrėjas darai? biggrin.gif

Kiek pas ją kainuoja? Kiek supratau, klausimų nereikia uždavinėti, pati viską pasako, taip? Kiek laiko pas ją užtrukai?
Atsakyti
QUOTE(LIKA30 @ 2007 10 18, 06:58)
labukas  mirksiukas.gif
buvau Kaune pas Zinaida, nu zinokit labai faina ir konkreti bureja, pasake viska be isvedziojimu ir pagrazinimu, as nepasakiau nei zodzio o ji viska sudeste labai tiksliai apie dabarti. O ateitis tai parodys.... beje labai nebrangu.  thumbup.gif

Mane taip pat tai domintu ir kurioje vietoje ji yra? ax.gif Reikia ir man nueiti, reikia sudeti pagaliau visus taskus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 10 18, 09:29)
Mane taip pat tai domintu ir kurioje vietoje ji yra?  ax.gif  Reikia ir man nueiti, reikia sudeti pagaliau visus taskus...  unsure.gif


Ukmergės g. ji mirksiukas.gif Aš irgi neprisiruošiu ax.gif Na gal ir reikalo didelio nėra unsure.gif

Buvau pas Reginą Panemunėj. Tai taip g.gif "Iš lempos" buria. Apie savo pažįstamus pasakoja. Klausiau apie tai, kas man rūpi, o ji pasakoja apie tai, kas jai patinka. Na optimistiškai moteriškė nuteikia, bet viskas labai jau į ateitį (po 2-5 metų). Ir energetika jos tokia įdomi, išėjus norėjosi nusipurtyti ir nusivalyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insomnia: 18 spalio 2007 - 08:53